Geri Dönüşüm

Öncesi Ve Sonrasıyla 15 Farklı Eski Eşya Yenileme Fikirleri

hazırlayan Pınar Alkan

Evinizde mutlaka eskimeye yüz tutmuş yada harbiden eskimiş eşyalarınız vardır. Hepsini atıp yenilerini alabilirsiniz. Hiç birini atmayıp öylece kullanmaya da devam edebilirsiniz yada sizler için derlediğimiz öncesi ve sonrasıyla 15 farklı eski eşya yenileme fikirlerini inceleyebilir ve ilham alabilirsiniz. Belki de kendinize uygun bir fikre denk gelebilirsiniz.

Eski eşya yenileme nam-ı diğer yeni jenerasyon adı renovasyon konusu hem eğlenceli hem de maliyeti yenisini almaktan daha düşük. Ayrıca zamanında belkide beğenmeyerek ve mecburiyetten aldığınız ya da şimdi demode olmuş eşyaları kendi zevkinize uygun bir hale getirmiş olursunuz. Hal böyle olunca da keyifle kullanabileceğiniz yeni eşyalara sahip olursunuz. Belkide eski eşya yenileme çalışmalarını bir tık ileriye götürüp kendinize bir iş kapısı da açabilirsiniz. Vel hasıl kelam işsiz genç nüfusunun bir ayda yüzde 0.5 arttığı bir memlekette kendinize iş kapısı açacak farklı şeylere eğilim göstermek gerekiyor. Bu sebepten devamlı araştırma ve fikir sahibi olmak, neler yapabilirim diye kendimize sormak ve önemlisi denemek lazım. Konu buraya kadar gelmişken mesela sorabilirsiniz ki ben nereden eski eşya bulacağım da yenileyeceğim. Evet bir işe girişmek için sermaye, zaman ve mekan ihtiyacı gerekiyor. En azından sizlere para vermeden eski eşyaları nereden bulabileceğiniz söyleyebilirim. Yaşadığınız muhitte veya daha da ileri giderek ilçede akşamları saat 10’dan sonra yada sabahları çok erken saatte dışarı çıkarak dolaşabilirsiniz. Emin olun bir şeyler karşınıza denk gelecektir. Velev ki eşyaları bulmaya başladınız. Ne yapacaksınız. İşte bunun için de sayfalarımızı ve yazılarımızı inceleyecek bu yazı gibi eski eşya yenileme fikirlerine bir göz atacaksınız.

Eski Eşya Yenileme

oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-2 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-3 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-4 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-5 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-6 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-7 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-8 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-9 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-10 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-11 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-12 Eski Eşya Yenileme 13 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-14 oncesi-ve-sonrasiyla-15-farkli-eski-esya-yenileme-fikirleri-15 Eski Eşya Yenileme 16

Yorum Yapabilirsin