Kendin Yap

Küçük Yatak Odaları İçin 21 Süper Küçük Komidin Fikirleri

hazırlayan Pınar Alkan

Küçük komidin fikirleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Yatak odalarının, yatak ve gardolaptan sonraki en önemli eşya tabi ki de komidin gelir. Komidin kullanmayan yoktur. Piyasada da bir çok tasarıma sahip komidin bulunmaktadır. Bu tasarımlar yatak odası takımı adı altında bütün olarak ele alınıp takımın bir parçası olarak yer almaktadır. Hal böyle olunca da zevkinize uygun tasarımda komidin bulmak zorlaşır. Nitekim zevkinize uygun oda takımı bulmak bile çok zor.  Sizlere bir çok konu başlığı altında yataklardan koltuklara, dolaplara ve raflara kadar aklınıza gelebilecek bir çok eşya hakkında fikirleri derledik. Daha önce komidin fikirleri olarak bir birinden benzersiz görselleri derlemiştik. Bu kez ise sizler için ve özellikle küçük yatak odasına sahipler için 21 süper küçük komidin fikirleri bir araya getirdim. Görselleri görünce hak vereceksiniz ki hakikat yatağınızın başında yer olmasa bile bu küçük komidin fikirleri ile kendinize çok kullanışlı ve benzersiz bir komidin yapabilirsiniz.

Peki küçük komidin nasıl yapabilirsiniz? İşte bu sorunun cevabı tamamen aşağıdaki görsellerde yer almaktadır. Belki eski bir yan sehpadan yada eski bir tabureden, belki eskimiş bir komidinin çekmecesinden yada tek bir ahşap plakadan kendinize süper küçük komidin yapabilirsiniz.

 

21-super-küçük-komidin-fikirleri-1 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-2 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-3 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-4 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-5 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-6 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-7 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-8 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-9 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-10 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-11 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-12 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-13 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-14 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-15 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-16 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-17 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-18 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-19 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-20 21-super-kucuk-komidin-fikirleri-21 21-super-küçük-komidin-fikirleri-22

Yorum Yapabilirsin