Çarşamba, Nisan 14, 2021
More
  DekorasyonHibboux Yatak Konforu ile Siz Hala Tanışmadınız mı?

  Hibboux Yatak Konforu ile Siz Hala Tanışmadınız mı?

  Hibboux ile güne zinde başlamanız mümkün. Hibboux, sırt, bel ve omurga sağlığınız için vücut anatomisine uygun modeller üretmektedir. İçeriğinde vücudunuzun sıcaklık ve nem dengesini korumaya yardımcı lateks, visco, sünger ve yay bulunur. Doğal içerikleri ve modern üretimi birleştiren Hybrid yatak modelleri çift ve tek kişilik çeşitleriyle sizlere kesintisiz, kaliteli ve konforlu bir uyku sunar. Vücut sağlığınız için gerekli ve yararlı olan doğal probiyotik bakteriler yatağınızın hijyenini korur, birçok zararlı bakterileri yok ederek yeniden oluşmalarına engel olur. Purotex teknolojisinin, evinizi paylaştığınız can dostlarınızın neden olabileceği alerjen unsurlar üzerinde etkili olduğu test edilmiş ve onaylanmıştır. Hibboux, tüm canlılarının doğada güvenle yaşayabilmesi ve ekolojik çevrenin tahrip olmaması için ipek, deri, kaz tüyü ve kuş tüyü gibi hayvansal malzemeleri üretim sürecinde ve tasarımlarında kullanmıyor.

  Hibboux Uykunuz Bölünmesin Diye Var

  Çift kişilik yatakta özgürce hareket etmek sadece tek kişi ile mümkün diye düşünmeyin. Derin uykuda özgürce hareket ederken eşiniz ve siz Hibboux Pocket Yaylı Yatak ile sağlıklı uykunuza devam edebilirsiniz. Pocket yaylı yatağın 7 nokta özelliği ile uykunun en keyifli halini yaşayabilirsiniz. Hibboux yaylı yatak modeli uluslararası bağımsız kuruluşların çevre dostu ürünlere verdiği OEKO-TEX sertifikasına sahiptir. Avrupa Çevre Ödüllü Pocket modeli, ihtiyacınız olan nem geçişini düzenleyerek terletmiyor ve üşütmüyor. Hibboux’nun tüm yaylı yatak modellerini 1 yıl deneyebilir, 2 yıl deformasyon ve 10 yıl yay garantisinden faydalanabilirsiniz. Çevre dostu ve teknolojik üretim, titiz kalite süreçleri ile üretilen ve doğal malzemelerle donatılan Hibboux yataklarında güne enerji dolu ve zinde başlamak sizin de hakkınız.

  Konforlu, Sağlıklı ve Dayanıklı Yatak

  Kaliteli ve sağlıklı bir uyku kadar yatağınızın dayanıklılığı da çok önemlidir. Hibboux DHT Yaylı Yatak modelinde kullanılan çeliğe uygulanan çift ısıl işlem ile Hibboux yataklarının ömrünü uzatmış, yatağınızın dayanıklılığını artırmıştır. Kullanılan kumaşlar ağaç liflerinden üretilen malzemelerdir. Hibboux, kullandığı doğal ürünler ile sizlere kesintisiz bir uyku ortamı sunarken Thermobond elyaflar yatağınızı 4 mevsim kullanmanıza imkân sağlar. Hibboux, sağlamlaştırırken konforunuzu ve sağlığınızı da düşünür. Teknolojiyi ve doğal malzemeleri birleştirdiği ortopedik yatakları ile omurganın doğal S halini korur, uyku ergonomisine katkı sağlar. Böylece sırt, bel, boyun sağlığınız korunur ve güne mükemmel başlayabilirsiniz. Mikrokapsüller yatağınızın hijyenini sağlar, yeniden oluşmalarını engeller.

  Sizin Bebeğiniz Hibboux’nun da Göz Bebeği

  Sizler çocuğunuz için ne kadar hassas ve seçici davranıyorsanız Hibboux’da onlar için ürün tasarlarken aynı düzeyde hassas ve dikkatli davranır. Hibboux tek kişilik yatakları doğal, yumuşak, hijyenik ve Purotex ile kimyasala izin vermeyen teknoloji ile donatılıyor. Çocuğunuzun kesintisiz, kaliteli ve sağlıklı bir uyku süreci geçirmesi için Hibboux Çocuk Yatakları aradığınız nitelikleri sizlere sunuyor. “Milky” kumaş teknolojisi ile bebeğinizin hassas cildinin nem dengesini düzenleniyor, bebeğinize deliksiz bir uykuyu vadediyor. Hibboux’nun son derece önemli kalite testlerinden geçen ürünleri, uluslararası standartlara uygun LGA sertifikasına sahiptir. Ayrıca “Cairfull” teknolojisi ile bebeğinizin her hareketinde daha rahat nefes almasını sağlıyor. Botanic, Cloud ve Dream modelleri ile bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

  Hibboux’da beğendiğiniz ürünü 100 gün boyunca deneyebilirsiniz. Memnun kalmadığınız takdirde koşulsuz şartsız teslim alınır ve paranız iade edilir. Hibboux, ürünlerine çok güveniyor. 2 yıl deformasyon garantisi ve 10 yıl yay garantisi veriyor. Seçeceğiniz ürünle ilgili ayrıntılı bilgileri ve yatak fiyatlarını Hibboux internet sitesinden bulabilirsiniz. Dilerseniz çocuğunuz için dilerseniz tüm aileniz için Hibboux’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Bunu Gördün Mü?

  İlgini çekebilir

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.