Home Mağaza Endüstriyel Borulu Setler Endüstriyel Boru Banyo Seti – Raf, Kağıtlık, Havluluk ve Askılık

Endüstriyel Boru Banyo Seti – Raf, Kağıtlık, Havluluk ve Askılık

18.00 350.00  KDV Dahil

Ahşap raflı kağıtlık, havluluk, askılar ve daha fazlasıyla sizler için endüstriyel boru banyo seti hazırladık.

Temizle

Açıklama

Ahşap raflı kağıtlık, havluluk, askılar ve daha fazlasıyla sizler için endüstriyel boru banyo seti hazırladık. Ne yok ki bu sette!

Demir borularla oluşturduğumuz bu banyo seti ile artık banyo ve tuvaletler başka bir atmosfere sahip olacak. İşlevsel olduğu kadar da benzersiz bir dekorasyon tarzı ile lavabo ve aynadan ibaret olan banyolara hem hareket gelecek hem de fonksiyon sahibi olacaklar.

Sizler için hazırladığımız endüstriyel boru banyo setimiz içinde bir banyoda olması gereken zaruri tüm objeler bulunuyor.

Endüstriyel Boru Banyo Setinde Neler Var?

Banyo setimiz, siparişiniz üzerine hazır stoktan hemen gönderim yapılmaktadır. Bu bakımdan olmayan ürünü satanlardan olmadığımızı özellikle belirtmek isteriz.  Ayrıca ahşap parçalar banyo ortamındaki rutubete dayanıklı olması açısından, koruyucu uygulanmaktadır. Ahşap parçalarda renk seçenekleri, şeffaf, ceviz, tik ve meşedir. Sipariş vermenize müteakip renk tercihiniz için iletişime geçilecektir. Bu bakımdan mail adresinizin ve telefon numaranızın doğruluğundan emin olmalısınız. Pekala gelelim endüstriyel borulu banyo setimizin içeriğinde neler olduğuna…

Endüstriyel Borulu Havluluk ve Duvar Rafı

Masif çam ağacı ahşap raf, 10cm x 50cm ölçülerindedir. Altındaki demir flanşlar sayesinden duvara monte edilir ve alt kısmında bulunan 40cm’lık kol ile havluluk olarak kullanılabilir.
endüstriyel boru banyo seti endüstriyel boru banyo seti

Endüstriyel Borulu Havluluk

30cm ve 40cm uzunluklarında 2 seçenekli olarak hazırladığımız havluluklar, direkt duvara monte edilerek kullanılır.
endüstriyel boru banyo seti

Endüstriyel Borulu Askılık

10cm x 25cm ebatlarındaki masif çam levha üzerine montajı yapılmış, demir borulu mini giysi askıları ile 3’lü kıyafet askısı, duvara monte edilerek, kıyafet, havlu ya da özellikle bornoz asmak için idealdir.

Endüstriyel Borulu 2’li Askı

Tek kol üzerinde iki ayrı yöne ayrılmış 2’li dirsekli kıyafet askısı yine, bornozlar ve büyük havluların asılması için ideal ve kullanışlıdır. Üzerindeki flanş direkt duvara monte edilerek kullanılır.

Endüstriyel Borulu Tuvalet Kağıtlık

Tuvalet kağıtlığını daha işlevsel hale getirmek amacıyla, üzerine 10cm x 25cm ebatlarında masif çam raf levhası monte ettik ve üzerine yedek tuvalet kağıdı ya da telefonlarından ayrılamayanların, telefonlarını koyabileceği bir alan olarak tasarladık. Altında yer alan tekli demir flanş ile duvara monte edilerek kullanılır. Standar tuvalet kağıtları ölçülerine uygun tasarlanmıştır.
endüstriyel boru banyo seti endüstriyel boru banyo seti

Endüstriyel Borulu Kağıt Havluluk

25cm uzunluğunda bir kol ile tuvaletlerinde ve banyolarında kağıt havlu kullanmayı tercih edenler için ideal bir obje tasarladık. Bu kağıt havluluk, kullanılacağı yere göre ister yatay ister dikey pozisyondan kullanıma uygundur. Tekli demir flanş sayesinde duvara monte edilerek kullanılır.
endüstriyel boru banyo seti

Endüstriyel boru banyo setimizi dileyen tamamını tek seferde sipariş verebileceği gibi dileyen ihtiyacına göre seçim yaparak kendi banyo setini oluşturarak sipariş verebilmektedir. Almak istediğiniz ürünü seçin, kaç adet almak istediğinizi girin ve sepetinize ekleyin. Ödemeniz tamamlandığında size boya seçenekleri hakkında bir mail gelecektir. Yapacağınız geri dönüşe göre setinizi hazırlanıp tarafınıza kargolanır. Kargo ve teslimat bilgileri için ürün ek bilgilerini mutlaka okuyunuz!

Endüstriyel Boru Banyo Seti İçerik Listesi

Tek seferde set olarak satın alacakların bilmesinde fayda var! Endüstriyel borulu banyo seti 6 parçadan oluşmaktadır. İçine dahil olan ürünler;

  • 10X50cm ahşap raflı büyük havluluk
  • 30cm uzunluğunda borulu havluluk
  • Hasır halatlı lavabo yanı havlu askısı
  • 10x25cm ahşap raflı borulu tuvalet kağıtlık
  • 10x25cm ahşap levhalı 3’lü döküm demir askılık
  • 25cm uzunluğunda borulu kağıt havluluk

Ek bilgi

Kargo

Anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır.

Teslimat Süresi

2-4 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim yapılır.

Güvenlik Bilgisi

Doğru montaj parçalarının kullanıldığına dikkat edilmelidir. Gönderim içinde standart plastik dübeller olup, montajı yapılacak duvara uygun dübel kullanıldığına emin olmanız gerekmektedir. Yanlış montajdan dolayı oluşabilecek her türlü aksaklıktan dolayı sorumluluk tarafınıza aittir.

Montaj ve Kurulum

Parçalar halinde gönderim yapılmaktadır. Tüm parçaların bir araya getirilerek montajını yapılması gerekmektedir. Duvara montajı esnasında flanş üzerindeki tüm vida boşlukları kullanılması gerekmektedir.

Endüstriyel Borulu Banyo Aksesuarları

Tam Set, Büyük Raflı Havluluk, Raflı Kağıtlık, Havlu Kağıtlık, Borulu Havluluk (Büyük), Borulu Havluluk (Küçük), 3'lü Askılık, 2'li Askılık, Halatlı Havluluk, Tekli Mini Askılık

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.