Home Mağaza Endüstriyel Borulu Setler Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Raflı Havluluk Setleri

Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Raflı Havluluk Setleri

190,00300,00

Temizle

190,00300,00

Set Seçeneği
This option is required
Set No. 1 Set No.2 Set No.3 Set No. 4
Renk Seçeneği
This option is required
Açık Ceviz Koyu Ceviz Tik Estetikev Özel Şeffaf
Clear selection
Stok kodu: ESTbanset2021EV Kategoriler: ,

Açıklama

Endüstriyel tarzda demir borular ve masif ahşap raflarla tasarladığımız tuvalet kağıtlığı ve havlulukları artık setler dahilinde ücretsiz kargo ve setlere göre uygun fiyatlarda satın alabileceksiniz.

Adetli olarak fazlasıyla talep gören demir borulu ahşap raflı havluluk tasarımlarımızı şimdi hazırladığımız setler ile ücretsiz kargo ve daha uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Ahşap rafları masif çam ağacı olup, açık ceviz, koyu ceviz, tik, estetikev özel renk ve şeffaf renk seçenekleri bulunmaktadır. Demir boruları ise kalın su boruları olup mat siyah renkte akrilik boya ile boyanmaktadır. Paket içinden gerekli adette vida ve plastik dübel çıkmaktadır. Ahşap rafların ölçüleri havluluk için 40x10cm, havlu kağıtlık 40x10cm, tuvalet kağıtlığı 20x10cm şeklindedir.

Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Raflı Havluluk Setleri

Tam olarak tercihlerinizi karşılamak amacı ile en yaygın şekilde talep gören ürün kombinasyonlarına göre 4 farklı şekilde havluluk seti hazırladık.

Set No.1 – Demir Boru Tuvalet Kağıtlığı, Havlu Kağıtlık ve Havluluk Seti

Ücretsiz kargo fırsatı ile 3 farklı tasarımı içeren settir. Havlu kağıtlık ve havluluk ahşap rafları 40x10cm , tuvalet kağıtlık rafı ise 20x10cm ölçülerindedir. Açık ceviz, koyu ceviz, tik, estetikev özel renk ve şeffaf renk seçenekleri bulunmaktadır. Demir borular mat siyah renkte akrilik boya ile boyanmaktadır. Paket içinde duvar montajı için gerekli adette vida ve dübel bulunmaktadır. Görseldeki ürünler açık ceviz rengindedir.

Set No.2 – Demir Boru Tuvalet Kağıtlık ve Havlu Kağıtlık

Ücretsiz kargo fırsatı ile tuvalet kağıtlığı ve havlu kağıtlık tasarımı içeren settir. Havlu kağıtlık ahşap rafı 40x10cm , tuvalet kağıtlık rafı ise 20x10cm ölçülerindedir. Açık ceviz, koyu ceviz, tik, estetikev özel renk ve şeffaf renk seçenekleri bulunmaktadır. Demir borular mat siyah renkte akrilik boya ile boyanmaktadır. Paket içinde duvar montajı için gerekli adette vida ve dübel bulunmaktadır. Görseldeki ürünler açık ceviz rengindedir.

Set No.3 – Demir Borulu Havluluk ve Su Borulu Tuvalet Kağıtlık

Ücretsiz kargo fırsatı ile tuvalet kağıtlığı ve havluluk tasarımı içeren settir. Havluluk ahşap rafı 40x10cm , tuvalet kağıtlık rafı ise 20x10cm ölçülerindedir. Açık ceviz, koyu ceviz, tik, estetikev özel renk ve şeffaf renk seçenekleri bulunmaktadır. Demir borular mat siyah renkte akrilik boya ile boyanmaktadır. Paket içinde duvar montajı için gerekli adette vida ve dübel bulunmaktadır. Görseldeki ürünler açık ceviz rengindedir.

Set No.4 – Demir Borulu Havluluk ve Demir Borulu Havlu Kağıtlık

Ücretsiz kargo fırsatı ile havlu kağıtlık ve havluluk tasarımı içeren settir. Havluluk ve havlu kağıtlık ahşap rafları 40x10cm ölçülerindedir. Açık ceviz, koyu ceviz, tik, estetikev özel renk ve şeffaf renk seçenekleri bulunmaktadır. Demir borular mat siyah renkte akrilik boya ile boyanmaktadır. Paket içinde duvar montajı için gerekli adette vida ve dübel bulunmaktadır. Görseldeki ürünler açık ceviz rengindedir.

Endüstriyel Tarzda Tasarlanmış Banyo Aksesuarları Diğer Örnek Fotoğrafları

Endüstriyel Banyo Aksesuarları Endüstriyel Banyo Aksesuarları Endüstriyel Banyo Aksesuarları

Ek bilgi

Kargo

Türkiye2nin her yerine ücretsiz kargo

Teslimat Süresi

2-5 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Malzeme Bilgisi

Ahşap raf masif çam ağacıdır. Ağacın doğallığından dolayı şekilde ve desenlerinde farklılık oluşmaktadır. Tercih edilen renk seçeneğine boyanarak hazırlanır. Ağacın kendi dokusundan dolayı renkte ton farkı oluşabilmektedir.

Güvenlik Bilgisi

Ürünün üzerinde bulunan duvara montaj için kullanılacak olan vida deliklerinin tamamı kullanılmalıdır. Paket içinde çıkan vida ve dübellerin tamamı kullanılmalıdır. Plastik dübeller standaart dübeller olup, duvar cinsine uygun dübel kullanımı müşterinin/alıcının sorumluluğundadır. Oluşabilecek aksaklık ya da tehlike oluşturabilecek her türlü halden alıcı sorumludur. Ahşap rafları, dekoratif amaçlı olup ağır yük yüklemek için uygun değildir.

Set Seçeneği

Set No. 1, Set No.2, Set No.3, Set No. 4

Renk Seçeneği

Açık Ceviz, Koyu Ceviz, Tik, Estetikev Özel, Şeffaf

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Raflı Havluluk Setleri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

0
Your Cart is empty