Salı, Nisan 20, 2021
More
  Home Mağaza Filtre Kahve Setleri Ahşap Standlı Filtre Kahve Demleme Dripper Seti

  Ahşap Standlı Filtre Kahve Demleme Dripper Seti

  150,00

  Açıklama

  Filtre kahve demleme setlerimizin 2. versiyonu olan bu modelde, 3cm kalınlığında masif çam ağacı bardak standı, endüstriyel demir borulu huni taşıyıcı askısı ve damıtma hunisi bulunmaktadır. 1. versiyondan farkı ahşap standın daha küçük ve hafif oluşu ile cam tüpleri olmayışıdır.

  Cam tüpleri tercih etmek istemeyenler için tasarlanmıştır. Demir boru askı ölçüleri 1. versiyon ile aynı olup, bir çok kahve fincanı ölçülerine uyumludur. Üzerinde kullanılan cam huni 100mm çapında güçlendirilmiş camdır. Piyasadaki bir çok filtre kahve filtresi ile kullanıma uygundur. Ahşap stand yüzeyi ekstra silim yapılarak koruyucu vernikle bitirilmektedir. Böylelikle pürüzsüz bir yüzey elde edilirken, su ve neme dayanıklı hale getirilmiştir.
  Filtre Kahve Demleme Seti Versiyon No.2 İçeriği ve Kurulumu
  Masif ahşap stand15cm x 25cm
  1 adet “L” şeklinde cam huni taşıyıcı boru askı
  1 adet 100mm çapında cam huni

  Paket içinden çıkan boru askıyı, stand üzerindeki sabit flanş bağlanıp, huni yerine yerleştirilir. Huni içine yerleştireceğiniz kağıt filtrenin içine kahvenizi koyup demleyeme başlayabilirsiniz.

  Ürün görselinde yer alan ve paket içeriği listesinde yer almayan hiç bir obje veya materyal pakete ve fiyata dahil değildir. Fiyata dahil olan objeler ve materyaller açıkça paket içeriğinde belirtilmiştir.

  Ek bilgi

  Kargo

  Türkiye'nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılmaktadır.

  Teslimat Süresi

  2-4 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

  Malzeme Bilgisi

  Ahşap standar 15x25x3cm kalınlıkta masif çam ağacıdır. Yüzeyi koruyucu ile sonlandırılmıştır. Neme ve rutubete karşı dirençlidir. Demir boru askısı mat siyah akrilik boya ile boyanmıştır. Cam huni 100mm çapında ağzı bulunmaktadır.

  İncelemeler

  Henüz inceleme yapılmadı.

  “Ahşap Standlı Filtre Kahve Demleme Dripper Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun
  0
  Your Cart is empty