Home Mağaza Hazır Duvar Rafları 3 Raflı Demir Borulu Masif Ahşap Levhalı Banyo Rafı

3 Raflı Demir Borulu Masif Ahşap Levhalı Banyo Rafı

220,00

Temizle

220,00

Renk Seçenekleri
This option is required
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Clear selection

Açıklama

3 adet masif ahşap levhaların bir birine demir borularla sabitlendiği hafif, dekoratif, benzersiz ve kullanışlı bir duvar rafı tasarımıdır. Özellikle banyolarda, havlu, tuvalet kağıdı ve benzeri hafif ama organizasyonu zor objeleri organize etmek ve düzenlemek için tasarlandı.

Özellikle banyolar için tasarlanmış olsa dahi her mekanda kullanıma uygun olacak türden bir tasarımdır. Çalışma odalarınıza, masa üstü kırtasiye ve sarf malzemelerinizi konumlandırabileceğiniz, yatak odalarınızda kişisel objelerinizi yerleştirebileceğiniz endüstriyle demir borulu duvar rafıdır.

Bunların haricinde, antre ve hollerinizde asabilir, mekanlarınıza giriş veya çıkışta elinizin altında olması gereken zaruri parçaları üzerinde barındırabilir, giderken veya gelirken unutulmaması gerekenler daima gözünüzün önünde olur. Salonlarda ve benzeri yaşam alanlarında ise fotoğraflarınızı, resimlerinizi ve dahil özel objelerinizi sergilemek için kullanabileceğiniz basit ama işlevsel bir duvar rafıdır.

Ürünün görsellerinde yer alan objeler fiyata dahil değildir.

Paket içinde 3 adet 60x10cm masif ahşap raf ve taşıyıcı demir borular bulunmaktadır. Renk seçeneklerinden seçeceğiniz renge göre boyanıp, paketlenip gönderim yapılır.

Ek bilgi

Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo

Teslimat Süresi

3-5 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Malzeme Bilgisi

60X10cm masif çam ağacı raf levhaları ile 2 cm çapında döküm demir boru taşıyıcından oluşmaktadır.

Güvenlik Bilgisi

Duvar rafı, hafif ve ufak ebatlı objeler için tasarlanmıştır. Duvar bağlantı flanşında yer alan tüm vida deliklerinin montajı yapılmalıdır. Üzerinde yüklenecek objelerin ağırlığı ve rafın yük altındaki durumu kullanıcı tarafından kontrollü olarak kullanılmalıdır. Gereğinden fazla yük altında raf kullanılmamalıdır.

Renk Seçenekleri

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“3 Raflı Demir Borulu Masif Ahşap Levhalı Banyo Rafı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

0
Your Cart is empty