Pazartesi, Nisan 12, 2021
More
  Home Mağaza Hazır Duvar Rafları Demir Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı

  Demir Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı

  140,00260,00

  Demir boru raf ayaklı ahşap duvar rafı modellerimiz hazır. Hemen alıp kendi endüstriyel ahşap duvar raflarınızı yapabilirsiniz

  Temizle

  140,00260,00

  Raf Seçenekleri
  This option is required
  40x20x1.8cm Duvar Rafı 60x20x1.8cm Duvar Rafı 80x20x1.8cm Duvar Rafı 100x20x1.8cm Duvar Rafı 120x20x1.8cm Duvar Rafı
  Renk Seçenekleri
  This option is required
  1 2 3 5 6 7 8 9
  Clear selection

  Açıklama

  Demir boru raf ayaklı ahşap duvar rafı setimiz hazır. Hemen alıp kendi endüstriyel ahşap duvar raflarınızı yapabilirsiniz

  Demir boru raf ayakları modellerimizi yeni üyesi ile tamamladığımız ahşap duvar rafı ile düzenli, sağlam, dekoratif ve kullanışlı raflar oluşturabileceksiniz.

  Masif ahşabı, renk kartelamızdeki doğal renkler ile boyası yapılarak demir su boruları ile tasarladığımız raf ayaklarını kombine ederek tam manasıyla endüstriyel ve rustik bir tarzı yaşam mahallerinize taşıyoruz. Kullandığımız ahşap levha, lamine edilmiş ithal çam ağacıdır. Raf ölçüleri 40cm, 60cm, 80cm, 100cm ve 120cm ile 5 farklı uzunlukta, 20cm genişliğinde ve 1.8cm kalınlığındadır. Yüzeyi ekstra silim işlemi uygulanmış olup, ahşabın en güzel dokusunu hem görerek hem de dokunarak hissetmeniz sağlamaktadır.

  Tasarladığımız boru raf ayaklı ahşap duvar rafı modelimiz Sürat Kargo ile anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır. (Sipariş sayfasında kargo ücreti hesaplanacaktır.)

  Paket içeriğinde montaj vidaları, plastik dübelleri, seçtiğinde ölçüdeki ahşap raf levhası ve 2 adet metal boru ayakları bulunmaktadır. (120cm’lik raflarda 3  adet bulunmaktadır)

  demir boru raf ayaklı ahşap duvar rafı
  demir boru raf ayaklı ahşap duvar rafı

  demir boru raf ayaklı ahşap duvar rafı demir boru raf ayaklı ahşap duvar rafı

  Ürün kurulum gerektirmektedir.

  Raf ayağı üzerinde bulunan tüm vida boşluklarını kullanmanız gerekmektedir.

  Ahşap rafın doğallığı gereği yüzey desen ve renk tonlarında fotoğraftakilerden farklılık gösterebilir.

  Ürün görselinde yer alan objeler fiyata dahil değildir.

  Demir borulu raf ayakları mat siyah renkte boyalı olarak gelmektedir.

  Ürün sipariş öncesi mutlaka ürün ek bilgilerini okuyunuz!

  Ahşap raf levhası ile satın alabileceğiniz gibi sadece raf ayağı da sipariş verebilirsiniz. Demir boru raf ayağı modellerimizi inceleyin!

  Ek bilgi

  Kargo

  Anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır. (Sipariş sayfasında kargo ücreti hesaplanacaktır.)

  Teslimat Süresi

  3-5 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim yapılır.

  Malzeme Bilgisi

  Metal su borulu raf ayakları, döküm flanş ve döküm boru fitingslerinden oluşmaktadır. Döküm malzemeye dayalı, görseldekinden farklı olarak yüzeyde demir çapakları veya döküm kaynaklı yüzey bozulmaları nadir olarak görülebilir. Dişli malzemelerden dolayı montaj önce ince ayar yapılması gerekebilir. Kullanılan raflar ithal lamine edilmiş çam ağacıdır. Fırınlanmış, yüzey ekstra silim yapılmıştır. Sipariş verdiğiniz renk seçeneğine göre boyanıp gönderilir. Görseldeki renklere göre ton farklı oluşabilir. Ahşabın doğal olması sebebi ile desenlerinde de farklılık oluşmaktadır. Budak sayısı az veya çok oluşabilir.

  Raf Seçenekleri

  40x20x1.8cm Duvar Rafı, 60x20x1.8cm Duvar Rafı, 80x20x1.8cm Duvar Rafı, 100x20x1.8cm Duvar Rafı, 120x20x1.8cm Duvar Rafı

  Renk Seçenekleri

  1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9

  İncelemeler

  Henüz inceleme yapılmadı.

  “Demir Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  Hoşunuza gidebilir…

  0
  Your Cart is empty