Salı, Nisan 20, 2021
More
  Home Mağaza Hazır Duvar Rafları Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı
  Yenilendi

  Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı

  350,00620,00

  Evinizde yeni bir odak noktası oluşturmak için basit ve etkili bir yöntemdir. Sizler için endüstriyel demir borulu ahşap duvar rafı hazırladık.

  Temizle

  350,00620,00

  Raf Sayısı
  This option is required
  İkili Raf Üçlü Raf Dörtlü Raf
  Uzunluk
  This option is required
  50cm 60cm 70cm 80cm 90cm 100cm
  Renk Seçenekleri
  This option is required
  1 2 3 5 6 7 8 9
  Clear selection

  Açıklama

  Endüstriyel demir borulu ahşap duvar rafı takımı ile düzenli, sağlam, dekoratif ve kullanışlı raflar oluşturabileceksiniz. İster yoğun bir kitaplık yapın, ister en sevdiğiniz ve size özel objeleri sergileyebileceğiniz bir odak noktası oluşturun.

  Demir borulu taşıyıcı sistemimiz dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde ekstra yükleri kolaylıkla taşıyabilir. Kullandığımız ahşap raf levhası ise lamine edilmiş ladin ağacından mamüldür. Tamamı masif ahşaptır. Yüzeyi vernikli ve koruyucu uygulanmıştır. Ahşabın doğal dokusu ve demir boruları endüstriyel havasının kombinasyonu ile endüstriyel ve rustik bir tarz yansıtmaktadır.

  Ayrıca ürünümüzün ahşap levhalarını, renk kartelamızdaki renk seçenekleri ile kendi zevkinize uygun hale getirebilirsiniz.  Renk kartelamız sayfa sonunda incelemeyi unutmayın!

  Endüstriyel Demir Borulu Duvar Rafı Özellikleri

  Siparişinizde raf sayısına ve uzunluk ölçüsüne dikkat ediniz!

  Tasarladığımız demir borulu raf ayaklı ahşap duvar rafını, seçtiğin renkte hazırlayıp gönderim yapılmaktadır.

  Paket içeriğinde montaj vidaları, (seçime göre) 2, 3 veya 4 adet ahşap raf levhası ve demir su borusu raf taşıyıcıları bulunmaktadır.

  Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı

  Ürün kurulum gerektirmektedir. Geçmeli sistem olup, demir borulu taşıyıcı konstrüksiyon parça halinde gönderimi yapılarak bir biri ile montajı yapılması gerekir.

  Raf ayağı üzerinde bulunan flanşlardaki tüm vida boşluklarını kullanmanız gerekmektedir.

  Ahşap rafın doğallığı gereği yüzey desen ve renk tonlarında fotoğraftakilerden farklılık gösterebilir.

  Fiyat 1 adet ahşap raflı demir borulu duvar rafı dahildir.

  Lütfen ürün açıklaması ve ek bilgilerini detaylıca okuyarak sipariş veriniz! Aklınıza takılan her türlü soru için iletişime geçebilirsiniz.

  Ek bilgi

  Kargo

  Türkiye'nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılmaktadır.

  Teslimat Süresi

  2-5 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

  Malzeme Bilgisi

  Raf levhaları 1.8cm ve 3 cm olarak iki farklı kalınlıktadır. Ahşabın özgün rengine bağlı olarak tercih ettiğiniz rengin tonunda farklılık oluşabilir. 1/2 demir su boruluları ile taşıyıcı sistemdir. Montaj parçaları döküm demirdir. Döküm demirden kaynaklı renk, desen ve şekil farklılıkları oluşabilir. Döküm işçiliğinden dolayı kalıp izleri görülebilir. Mat siyah boyalı olarak gelmektedir. Boyalar evrensel akrilik esaslı kimyasaldır. Tenle temasa uygundur. Üzerinde açık gıda maddesi bulundurulmamalı ve temas ettirilmemelidir.

  Güvenlik Bilgisi

  Doğru montaj parçalarının kullanıldığına dikkat edilmelidir. Gönderim içinde montaj için uygun sayıda vida bulunmaktadır ve montaj yapılacak duvara uygun dübel kullanıldığına emin olmanız gerekmektedir. Yanlış montajdan dolayı oluşabilecek her türlü aksaklıktan dolayı sorumluluk tarafınıza aittir. 

  Montaj Ve Kurulum

  Taşıyıcı konstrüksiyonu parçalar halinde gönderim yapılmaktadır. Ahşap raflar önceden montaj delikleri açılmış olarak gönderim yapılacaktır. Tüm parçaların bir araya getirilerek montajını yapılması gerekmektedir. Duvara montajı esnasında flanş üzerindeki tüm vida boşlukları kullanılması gerekmektedir.

  Raf Sayısı

  İkili Raf, Üçlü Raf, Dörtlü Raf

  Uzunluk

  50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100cm

  Renk Seçenekleri

  1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9

  İncelemeler

  Henüz inceleme yapılmadı.

  “Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  Hoşunuza gidebilir…

  0
  Your Cart is empty