Home Mağaza Hazır Duvar Rafları Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı – 3 Raflı Su Borulu Her Şey Dahil

Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı – 3 Raflı Su Borulu Her Şey Dahil

250.00 350.00  KDV Dahil

Evinizde yeni bir odak noktası oluşturmak için basit ve etkili bir yöntemdir. Sizler için endüstriyel demir borulu ahşap duvar rafı hazırladık.

Temizle
Stok kodu: ESTraf010EV Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Endüstriyel demir borulu ahşap duvar rafı takımı ile düzenli, sağlam, dekoratif ve kullanışlı raflar oluşturabileceksiniz. İster yoğun bir kitaplık yapın, ister en sevdiğiniz ve size özel objeleri sergileyebileceğiniz bir odak noktası oluşturun.

Demir su borulu taşıyıcı sistemimiz dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde ekstra yükleri kolaylıkla taşıyabilir. Kullandığımız ahşap raf levhası ise lamine edilmiş ladin ağacından mamüldür. Tamamı masif ahşaptır. Yüzeyi vernikli ve koruyucu uygulanmıştır. Ahşabın doğal dokusu ve demir boruları endüstriyel havasının kombinasyonu ile endüstriyel ve rustik bir tarz yansıtmaktadır.

4 Farklı Seçenekte Raf Tipi Bulunmaktadır!

2’li Duvar Rafı 80cm x 20cm x 1.8cm 

endüstriyel borulu duvar rafı

3’lü Duvar Rafı 80cm x 20cm x 1.8cm

endüstriyel borulu duvar rafı

2’li Duvar Rafı 80cm x 25cm x 1.8cm

3’lü Duvar Rafı 80cm x 25cm x 1.8cm

Raf ölçüleri uzunlukları 80cm ve kalınlıkları 1.8cm standart olup derinlik ölçüleri 20cm ve 25cm olarak değişmektedir. Yukarıda 4 farklı tipteki raf seçeneklerinin görselleri yer almaktadır. Siparişinizde raf sayısı ve derinlik ölçüsüne dikkat ediniz!

Tasarladığımız metal su borulu raf ayaklı ahşap duvar rafı için hazır stoktan gönderim yapılmaktadır.

Paket içeriğinde montaj vidaları, plastik dübelleri, (seçime göre) 2 veya 3 adet ahşap raf levhası ve demir su borusu raf taşıyıcıları bulunmaktadır.

Ürün kurulum gerektirmektedir. Geçmeli sistem olup, demir borulu taşıyıcı konstrüksiyon parça halinde gönderimi yapılarak bir biri ile montajı yapılması gerekir.

Raf ayağı üzerinde bulunan tüm vida boşluklarını kullanmanız gerekmektedir.

Ahşap rafın doğallığı gereği yüzey desen ve renk tonlarında fotoğraftakilerden farklılık gösterebilir.

Fiyat 1 adet ahşap raflı demir borulu duvar rafı dahil olup, talebe göre ölçüleri büyültüp, küçültebilir, raf sayısını arttırıp, azaltabiliriz. Farklı talepleriniz için iletişime geçiniz.

Lütfen ürün açıklaması ve ek bilgilerini detaylıca okuyarak sipariş veriniz! Aklınıza takılan her türlü soru için iletişime geçebilirsiniz.

Ek bilgi

Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderim yapılacaktır.

Teslimat Süresi

1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Malzeme Bilgisi

Lamine edilmiş masif raf levhası 80cm x 20cm x 1,8cm ve 80cm x 25cm x 1.8cm ölçülerinde ve mat ceviz renkli koruyuculudur. Ahşabın renginde ton farkı oluşabilir. 1/2 demir su boruluları ile taşıyıcı sistemdir. Montaj parçaları döküm demirdir. Döküm demirden kaynaklı renk, desen ve şekil farklılıkları oluşabilir. Döküm işçiliğinden dolayı kalıp izleri görülebilir.

Güvenlik Bilgisi

Doğru montaj parçalarının kullanıldığına dikkat edilmelidir. Gönderim içinde standart plastik dübeller olup, montajı yapılacak duvara uygun dübel kullanıldığına emin olmanız gerekmektedir. Yanlış montajdan dolayı oluşabilecek her türlü aksaklıktan dolayı sorumluluk tarafınıza aittir. 

Montaj Ve Kurulum

Taşıyıcı konstrüksiyonu parçalar halinde gönderim yapılmaktadır. Ahşap raflar önceden montaj delikleri açılmış olarak gönderim yapılacaktır. Tüm parçaların bir araya getirilerek montajını yapılması gerekmektedir. Duvara montajı esnasında flanş üzerindeki tüm vida boşlukları kullanılması gerekmektedir.

Raf Seçenekleri

3'lü 20cm'lik Raf, 2'li 20cm'lik Raf, 3'lü 25cm'lik Raf, 2'li 25cm'lik Raf

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.