Home Mağaza Hazır Duvar Rafları Gizli Duvar Bağlantılı Rustik Ceviz Kütük Uçan Raf

Gizli Duvar Bağlantılı Rustik Ceviz Kütük Uçan Raf

160,00

10 adet stokta

Stok kodu: ESTcvzktk2021ev Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Kütük dekorasyonları çok moda! Zamansız tasarımlar da kütük ve benzeri objelerden çıkıyor. Sizler için ceviz ağacından, ceviz kütükleri ile gizli duvar bağlantılı uçan raf tasarladık.

Duvarlarınızda, naturel ve rustik dekorasyon kurgularına yer açın! İster bir adet ile isterseniz asimetrik dizimlimlerle çoklu olarak boş duvarlarınızda duvar rafı tasarımları oluşturabilirsiniz. Her biri 5 cm kalınlığında 20cm ile 25cm arasında değişen enlerde, tamamen naturel kesim ile hazırlanmış olup her biri 60cm ile 70cm arasında değişen uzunluklarda sınırlı sayılarda ceviz kütük uçan raf modelimiz ile benzersiz dekorlar kurgulayabilirsiniz. Özel objelerinizi sergilemek için en güzel seçeneklerden biri olmaya aday bir üründür.

Masif, eksiz ve tamamen pürüzsüz şekilde işlenmiş kütük rafları sizi bekliyor.

1 adet kütük raf ve iki adet gizli duvar bağlantı aparatı fiyata dahildir.

Türkiye’nin her yerine kampanyalı olarak gönderim yapılmaktadır.

Ağacın dokusu, rengi ve sulu kenarında doğal olması gereği farklılık göstermektedir.

Ek bilgi

Kargo

Türkiye'nin her yerine Sürat kargo ile indirimli olarak gönderilmektedir.

Teslimat Süresi

2-5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

Malzeme Bilgisi

Kütük masif ceviz ağacından yapılmıştır. 3 kenarı makina kesimi 1 kenarı sulu olarak ağacın kendi dokusunda bırakılmıştır. Kütük rafın arkasında 2 adet gizli duvar bağlantı aparatı için boşluk açılmıştır. Paket içinde güçlendirilmiş galvaniz gizli duvar bağlantı aparatları bulunmaktadır.

Güvenlik Bilgisi

Paket içinde çıkan gizli duvar bağlantı aparatlarını, montajı yapılacak duvara, içinden çıkan plastik dübeller vasıtasıyla montajı yapılmalıdır. Raf ağırlığı dahil 15 kg ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Montajdan sonra rafta sarkmalar gözlemlenebilir. Aşırı yüklenmeler sonucu raf yerinden çıkma ve düşme ihtimali bulunmaktadır. Bunun önüne geçmek için kontrollü olarak obje yerleştirilmesi önerilir. Bu duruma istinaden kullanıma bağlı oluşabilecek olumsuz her türlü koşul alıcının sorumluluğundadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…