Dekorasyon

Dekoratif Sevgili Hediyeleri

Dekoratif Sevgili Hediyeleri

Dekoratif sevgili hediyeleri özellikle yılbaşı zamanında yardımınıza yetişen hediyelerdir. Estetikev sitesinde bu aradığınız hediyelik dekorları bulacaksınız. Peki, bu web sitesi neler sunuyor?

Ürün Çeşitliliği

Dekoratif sevgili hediyeleri bulunan estetikev internet sitesinde çok çeşitli hediyelik ürünler bulmak mümkün.

Bu ürünlerden bazıları şu şekilde;

  • Yılbaşı süsleri
  • Hediyelik süslü mumlar
  • Raf ayakları
  • Hazır duvar rafları

Bu ürünler estetikev sitesinin ana ürün yelpazesini oluşturuyor. Bu ürünlerden dekoratif sevgili hediyeleri olarak verilebilecekler olanları yılbaşı süsleri ve hediyelik süslü mumlardır. Bu hediyelik eşyalar sevdiğiniz insana ona değer verdiğiniz hissini verecek ve onun size daha da bağlanmasını sağlayacaktır. Bunlardan başka bu online mağazada raf ayakları, hazır duvar rafları ve endüstriyel mobilyalar bulunmaktadır.

Estetikev internet mağazasında farklı büyüklüklerde ve şekillerde raf ayakları bulunmaktadır. Bu raf ayakları bir yere sabitlediğiniz raflarınızın desteklenmesi için önemlidir. Hazır duvar rafları bölümünde ise tek bir bloktan oluşan raflar, halatlarla desteklenen raflar ve borulardan destek alan raflar bulunur. Endüstriyel mobilyalar kısmına baktığımızda ise farklı çeşit kitaplıklar, sehpalar, vestiyerler ve ayakkabılıklar bulmak mümkündür.

Dekoratif Sevgili Hediyeleri
Dekoratif Sevgili Hediyeleri

Ürünlerin Fiyatları

Özellikle hediyelik mumlara bakarken bu ürünlerin fiyatının yüksek olduğunu düşünebilirsiniz ancak bu mumların sadece bir mum olarak değil değerli bir armağan olarak görmelisiniz. Bu mumlar sadece basit mumlar değildir ve etraflarındaki figürleri ve süsleri oraya yerleştirmek de pek kolay değildir. Hediyelik ürünler dışında bakacak olursak, demirden borular kaliteli olduklarından fiyatları makuldür.

Hazır duvar raflarına gelinecek olursa şu bilinmelidir ki bu rafların hepsi ceviz kütüğünden yapılır ve bu ağaçlara bakıp büyütmek baya meşakkatlidir. Ve bu kütükler yaşlı ağaçlardan elde edilirler, yani değeri çok yüksek meyveler veren yaşlı ağaçlardan. Bu açıdan bakıldığında hazır duvar raflarının fiyatları da insana makul görünmelidir.

Ve endüstriyel mobilyalar da duvar rafları gibi ceviz ağacından yapılırlar. Ayrıca bu eşyaların sadece yapıldığı malzemenin kalitesine değil tasarımına da dikkat etmek gerekir çünkü özellikle endüstriyel borulu duvara takılan raflar iyi tasarlanmışlardır.

Dekoratif Sevgili Hediyeleri
Dekoratif Sevgili Hediyeleri

Yılbaşı

Yılbaşı bir çoğumuz için çok büyük anıları bünyesinde tutar. Hepimiz bunun gibi mutlu olunması gereken bir günde sevdiklerimizle iyi vakit geçirmek isteriz. Estetikev sitesinde satılan hediyelik mumların keyfinizi katlayacağından şüpheniz olmasın. Mumlar yandıklarında insanlara çekici gelirler ve bizim ateşi seven atalarımızdan aldığımız güdülerin ortaya çıkmasını sağlarlar. Bu mumlar yalnızken yaktığınızda da sizi büyüler ancak bu mum ışığını bir sevdiğinizle paylaşmak apayrı bir zevk olacaktır.

Estetikev İle İlgili Genel Bilgiler

Estetikev her zaman farklı dekor ve ürün tasarımı almaya açık olan bir sitedir. Bu site dekor ürünlerinin tasarımını, üretimini ve satışını yapmaktadır. Estetikev sadece bir online satış sitesi değildir. Bu site farklı fikirlerin bir araya geldiği ve kendin yap projeleriyle özgünlüğünü ortaya koyan güzel bir sitedir. Bu internet sitesinden yaptığınız alımlara güvenebilirsiniz çünkü site 128 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu sitedeki ödeme yöntemi kredi kartıdır ve kredi kartına taksit seçenekleri mevcuttur.

Buradan aldığınız ürünlerin en büyük avantajlarından biri de kargonun ücretsiz olmasıdır. Ödemesini yaptığınız ürün en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Beğenmediğiniz ürünü belirlenmiş koşullarda iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürün için belirlenmiş kriterlere uymak koşuluyla geri ödeme yapılmaktadır. Bu siteden toptan alım da yapabilirsiniz ama bunun için sitenin iletişim bilgilerinden siteyle iletişime geçmeniz gerek. Kişiye özel üretim bu online mağazada yapılmaktadır. Detaylı bilgiye estetikev sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın