Estetikev’e hoşgeldiniz…

LÜTFEN SİTEYİ KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ!!

ÖNEMLİ NOT: Aşağıdaki koşullara estetikev.net websitesinde yer alan her türlü makale, yayın, görsel materyaller için geçerli olup, estetikev.net/magaza bağlantısı ve her türlü satışı ve tanıtımı yapılan ürünler için geçerli olan şartları ve koşulları okumak için ilgili sayfayı inceleyiniz.

Kullanım veya websitenin herhangi bir sayfasına ulaşım sağlamış olmanızla birlikte aşağıda yer alan Estetikev’in kullanım şartlarını kabul etmiş olmaktasınız. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyor iseniz websiteyi kullanmaya devam etmeyiniz. Estetikev.net bu sayfayı ve içeriğini istediği an değiştirmekte özgür olup, web sitesini kullanan ve kullanacak olan herkesin düzenli aralıklarla kullanım şartlarını kontrol etmesini tavsiye eder.

Estetikev.net web sitesi, site üzerinde yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

Web sitenin fikri mülkiyet ve içeriği;

Estetikev.net web sitesi ev dekorasyonu ve dekorasyona yönelik tasarım ve fikirlerine ait görseller ve yazıların bulunduğu bir web sitesidir. Site içerisinde yer alan her türlü konu, konunun başlığı ve o başlığın altında yer alan her türlü yazılı metin estetikev.net’e ait olup, bahsi geçen her türlü içeriğin kopyalanması, kopyalanıp her hangi online veya offline kaynakta yayınlanması ile doğacak hukuki haklar ve yükümlülükler, kopyalayıp kullanan kişi, kişiler, kurum ve kuruluşların bağlı oldukları yasaları göz önüne alarak, kişi, kişiler, kurum ve kuruluşlar hakkında hukuki ve cezai işlem yapılabileceğini bilip, peşinen kabul etmiş ve her türlü hukuki ve cezai işlemlerin hak ve yükümlülüklerini eksiksiz, doğru, zamanında yerine getireceğini kabul etmiş sayılır.

Estetikev.net web sitesi içinde yer alan konu, konu başlıkları ve o başlıkların altında yer alan her türlü yazılı metin haricinde yer alan diğer tüm görseller (estetikev.net filigranı ile etiketlenmemiş olanlar) daha önceden herhangi bir online veya offline kaynakta yer almış ve/veya yayınlanmış olup online veya offline kaynaklarda kamu malı (public domain) olarak yer almış ve kamu malı olarak değerlendirilerek kullanılmış olabilir ve bu görseller üzerinde estetikev.net resmi ve/veya gayri resmi hiç bir hak talep etmemekle birlikte, daha önceden yayınlayan ve/veya kullanan ve hatta görselin/lerin telif hakkı sahibi kişi, kişiler, kurum ve kuruluşlar tarafından gelebilecek her türlü hak talebini değerlendirip, web sitesi üzerinde yer alan görsellerde estetikev.net gerekli gördüğü takdirde değiştirme ve kaldırma işlemi gerçekleştirecektir.

Estetikev.net web sitesi kullanım şartları gereği;

Estetikev.net web sitesi üzerinde yer alan her türlü bilginin, online ve offline kaynaklarda, estetikev.net kaynak gösterilmeksizin kullanımı ve/veya paylaşımı yapılamaz. Kaynak gösterilmeden yapılan her türlü kopyalama, çoğaltma, baskı alarak yayınlama ve benzeri her türlü faaliyetleri gerçekleştiren kişi ve kişiler bağlı bulundukları yasaların yükümlülüklerini göz önüne almış ve hukuki her türlü işlemi ve oluşabilecek cezayı kabul etmiş sayılır.

Estetikev.net web sitesi üzerinde yer alan her türlü bilginin kullanımı için, kullanım amacını belirtmek şartıyla estetikev.net yetkilisinden izin alarak ve kaynak gösterilmesiyle birlikte kısmi yada tümü ile kullanımı söz konusu olmakla birlikte içeriklerden yararlanılabilir.

Estetikev.net web sitesi üzerinde yer alan her türlü 3. kişilerin (üye ve/veya misafir kullanıcı) yaptıkları eleştirilerin ve yorumların, içerikleri estetikev.net sorumluluğunda olmayıp, bu eleştiri ve yorumlarıb hiç biri estetikev.net görüşlerini temsil etmemektedir. Bize veya başka herhangi bir kişi, kişiler, kurum ve kuruluşlar hakkında karalayıcı, aşağılayıcı, hakaret veya tehdit içerikli, herhangi bir dine karşıt görüş belirten, ırkçı ithaf ve ifadeler içeren her türlü içerik, görüldüğü gibi siteden kaldırılacaktır.

Estetikev.net web sitesi kullanım koşullarında açıklıkla belirtmediği konulardaki haklarını saklı tutar. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız ya da telif haklarını ihlal eden içeriklerin var olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makale Gönderim Hakkında Koşullar ve Şartlar

İş bu başlık altında https://estetikev.net sitesi altında makale gönderimi yapanlar ve yapacaklar için kullanım koşulları ve şartları açıkça belirtilmiş olup koşul ve şartları karşılamayan her türlü içerik, yayın sahibine bildirilmeksizin yayından kaldırılacaktır.

 • Yayınlayacağınız her türlü içerik, içerik altıda yazılı olan her türlü metin, kullanılan görsel ve diğer her türlü materyalin kullanım hakkı doğrudan Estetikev’e ait olup, istediği gibi farklı online veya basılı mecralarda paylaşma, çoğaltma, değiştirme ve düzenleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Yayınlanmış içerik anında blog kısmında, eklediğiniz kategori sayfası/ları ve etiket sayfası/ları altında yayınlanmaktadır.
 • Yayınlandıktan hemen sonra editörümüz tarafında makaleniz kontrol edilmektedir ve aşağıda sıralı şartları karşılamayan içerikleri, yayınlayan kişi tarafından düzeltilmesi istenebilir ya da editör tarafından düzenlenebilir, değiştirilebilir veya tamamen yayından kaldırılabilir.
 • Makale yayınlamak içinde ilgili sayfasında yer alan formu doldurmak gerekmektedir. Farklı hiç bir şekilde makale yayını yapılmamaktadır.
 • Makale yayınlamak için Estetikev’e üye olunması gerekmektedir.
 • Makaleniz en az 250 kelimeden oluşması, en az 1 alt başlık olması, bir birini takip eden, anlam bütünlüğünü bozan cümleler oluşmaması, genel SEO kriterlerine olabildiğince uygun hazırlanmış olması gerekmektedir.
 • Makaleniz bir başlık, gövde metni, ilgili kategori, etiketler, metin için görseller ve öne çıkan görselden oluşması gerekmektedir.
 • Öne çıkan görselin görüntü kalitesi yüksek, en fazla 1mb boyutunda, üzerinde filigran, tanıtıcı isim ve benzeri materyallerin olmadığı, doğrudan makalenizin içeriğini en net şekilde anlatan bir görsel olması gerekmektedir.
 • Makale içi görsellerde sınırlama yoktur. Görüntü kalitesi yüksek, içerikle uygun görseller kullanılması önerilmektedir.
 • İçerikte yer alan görsellerin telif hakları yasalarına uygun olup olmadığı editörlerimiz tarafından değerlendirmektedir. Olumsuz bir durum oluşturacak her türlü görsel makaleden kaldırılabilir.
 • Makale içinde 250 kelime için en fazla 1 adet dış bağlantı/çapa bağlantı/link eklenebilir. Makalenizin uzunluğuna, anlam bütünlüğüne ve gerekliliğine bağlı olarak dış bağlantı sayısı arttırılabilir.
 • Verilecek dış bağlantıda “www…… https://…..” gibi doğrudan adres yazılmayacaktır. Bağlantı vermek istediğiniz adresi anahtar kelimenize çapalamanız gerekmektedir.
 • Belirtilen şartları karşılamayan iç bağlantılı içerikler editörümüz tarafından düzenlenecektir. Uygun şartları karşılamamış bağlantılar metin içinde kaldırılacaktır.
 • Yayınlayacağınız makaleniz için 1 adet kategori 3 adet etiket belirleyebilirsiniz. Sitede önceden yayınlanmış etiket ve kategorileri, ilgili formdan arama yaparak ulaşabilirsiniz.
 • Sitemizin dili Türkçe’dir. Yayınlanacak her türlü içerik ve makalelerde Türkçe dili ile yazılmış olması gerekmektedir.
 • Yayınlanacak makalelerin tamamı dekorasyon, mobilya, kendin yap ve bu kategoriler altında yer alan ilgili başlıklarla ilgili olması gerekmektedir.
 • +18 İÇERİKLER, KUMAR VE BAHİS SİTELERİ, İLLEGAL HER TÜRLÜ YÖNLENDİRMELER, TARİFLER, ALKOL, UYUŞTURUCU VE SİGARA GİBİ BAĞIMLILIK YARATAN MADDELERİ TEŞVİK, ÖZENDİRME, TARİF ETME, HER TÜRLÜ SİYASİ PROPAGANDA VE GÖRÜŞ BİLDİREN METİNLER, DİN-DİL-IRK AYRIMI YAPAN GÖRÜŞLER, TERÖR VE TERÖR GRUPLARI HAKKINDA HABER, BİLGİ, YÖNLENDİRME VE TARİF YAPAN METİNLER, BU VE BUNLAR GİBİ MİLLİ VE MANEVİ DUYGULARI OLUMSUZ YÖNLENDİREN, ETKİLEYEN, ÇAĞRIDA BULUNAN, HER TÜRLÜ SUBNİMİNAL MESAJ BARINDIRAN METİN VE İLGİLİ HER TÜRLÜ FOTOĞRAF, GÖRSEL MATERYAL VE HER TÜRLÜ SESLİ EKLER, DOSYALAR VE BENZERİ OBJELER MAKALE YAYINLAMA ARACINI KULLANARAK YAYINLANMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. BAHSİ GEÇEN KONU VE KONULARDA YAYINLANMIŞ HER TÜRLÜ MAKALE ANINDA YAYINDAN KALDIRILACAKTIR.