Estetikev’e hoşgeldiniz…

LÜTFEN SİTEYİ KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ!!

ÖNEMLİ NOT: Aşağıdaki koşullara estetikev.net websitesinde yer alan her türlü makale, yayın, görsel materyaller için geçerli olup, estetikev.net/magaza bağlantısı ve her türlü satışı ve tanıtımı yapılan ürünler için geçerli olan şartları ve koşulları okumak için ilgili sayfayı inceleyiniz.

Kullanım veya websitenin herhangi bir sayfasına ulaşım sağlamış olmanızla birlikte aşağıda yer alan Estetikev’in kullanım şartlarını kabul etmiş olmaktasınız. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyor iseniz websiteyi kullanmaya devam etmeyiniz. Estetikev.net bu sayfayı ve içeriğini istediği an değiştirmekte özgür olup, web sitesini kullanan ve kullanacak olan herkesin düzenli aralıklarla kullanım şartlarını kontrol etmesini tavsiye eder.

Estetikev.net web sitesi, site üzerinde yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

Web sitenin fikri mülkiyet ve içeriği;

Estetikev.net web sitesi ev dekorasyonu ve dekorasyona yönelik tasarım ve fikirlerine ait görseller ve yazıların bulunduğu bir web sitesidir. Site içerisinde yer alan her türlü konu, konunun başlığı ve o başlığın altında yer alan her türlü yazılı metin estetikev.net’e ait olup, bahsi geçen her türlü içeriğin kopyalanması, kopyalanıp her hangi online veya offline kaynakta yayınlanması ile doğacak hukuki haklar ve yükümlülükler, kopyalayıp kullanan kişi, kişiler, kurum ve kuruluşların bağlı oldukları yasaları göz önüne alarak, kişi, kişiler, kurum ve kuruluşlar hakkında hukuki ve cezai işlem yapılabileceğini bilip, peşinen kabul etmiş ve her türlü hukuki ve cezai işlemlerin hak ve yükümlülüklerini eksiksiz, doğru, zamanında yerine getireceğini kabul etmiş sayılır.

Estetikev.net web sitesi içinde yer alan konu, konu başlıkları ve o başlıkların altında yer alan her türlü yazılı metin haricinde yer alan diğer tüm görseller (estetikev.net filigranı ile etiketlenmemiş olanlar) daha önceden herhangi bir online veya offline kaynakta yer almış ve/veya yayınlanmış olup online veya offline kaynaklarda kamu malı (public domain) olarak yer almış ve kamu malı olarak değerlendirilerek kullanılmış olabilir ve bu görseller üzerinde estetikev.net resmi ve/veya gayri resmi hiç bir hak talep etmemekle birlikte, daha önceden yayınlayan ve/veya kullanan ve hatta görselin/lerin telif hakkı sahibi kişi, kişiler, kurum ve kuruluşlar tarafından gelebilecek her türlü hak talebini değerlendirip, web sitesi üzerinde yer alan görsellerde estetikev.net gerekli gördüğü takdirde değiştirme ve kaldırma işlemi gerçekleştirecektir.

Estetikev.net web sitesi kullanım şartları gereği;

Estetikev.net web sitesi üzerinde yer alan her türlü bilginin, online ve offline kaynaklarda, estetikev.net kaynak gösterilmeksizin kullanımı ve/veya paylaşımı yapılamaz. Kaynak gösterilmeden yapılan her türlü kopyalama, çoğaltma, baskı alarak yayınlama ve benzeri her türlü faaliyetleri gerçekleştiren kişi ve kişiler bağlı bulundukları yasaların yükümlülüklerini göz önüne almış ve hukuki her türlü işlemi ve oluşabilecek cezayı kabul etmiş sayılır.

Estetikev.net web sitesi üzerinde yer alan her türlü bilginin kullanımı için, kullanım amacını belirtmek şartıyla estetikev.net yetkilisinden izin alarak ve kaynak gösterilmesiyle birlikte kısmi yada tümü ile kullanımı söz konusu olmakla birlikte içeriklerden yararlanılabilir.

Estetikev.net web sitesi üzerinde yer alan her türlü 3. kişilerin (üye ve/veya misafir kullanıcı) yaptıkları eleştirilerin ve yorumların, içerikleri estetikev.net sorumluluğunda olmayıp, bu eleştiri ve yorumlarıb hiç biri estetikev.net görüşlerini temsil etmemektedir. Bize veya başka herhangi bir kişi, kişiler, kurum ve kuruluşlar hakkında karalayıcı, aşağılayıcı, hakaret veya tehdit içerikli, herhangi bir dine karşıt görüş belirten, ırkçı ithaf ve ifadeler içeren her türlü içerik, görüldüğü gibi siteden kaldırılacaktır.

Estetikev.net web sitesi kullanım koşullarında açıklıkla belirtmediği konulardaki haklarını saklı tutar. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız ya da telif haklarını ihlal eden içeriklerin var olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.