Genel

Kütük Dekoratif Ürünler

Kütük Dekoratif Ürünler

Özel ve profesyonel mekanlar oluşturmak isteyenler rustik şekilde dekoratif ögelerden faydalanabilirler. Kütük dekoratif ürünler, mekana farklı bir atmosfer katarak ortamı daha şık bir hale sokan tasarım harikalarıdır. Bu ürünleri kendinizde evde boş zamanlarınızı değerlendirerek yapabilirsiniz. Doğal ve şık tasarımlardan hoşlananlar ev dekorasyonlarında bu ürünlerden kullanabilirler. Ağaçtan yapılarak elde edilen kütük malzemeler birçok yerde kullanılabilir.

Kütük dekorasyon ürünleriyle ortama hem hoş hem de romantik bir dokunuş katar. Mekana zengin bir görsel efekt katarak doğal bir çerçeve oluşturur. Her ortama ayak uydurabilen bu ürünler genellikle doğal ve rustik seven kişiler tarafından tercih ediliyor. Bu kütükler bazen sehpa olarak kullanılabilen bazen de üzerine bardak, mum koyulabilecek dekoratif ürünlere dönüşüyor. Hayatımızın her alanında doğal bir şekilde kullanılabilen dekoratif ögelerdir.

Kütük Dekoratif Ürünler Nelerdir?

Kütük dekoratif ürünler, mekanda farklı bir ortam yaratarak doğallık katıyor. Ağaçtan elde edilen kütük ürünle birçok dekoratif öge elde edilebiliyor. İster evde kendi malzemelerinizle yapın isterseniz de listelerden sipariş verin.

Bu dekoratif ürünler şöyledir;

  • Zeytin kütük zigon sehpalar; gerçek zeytin ağacından elde edilir. Mekana romantik bir hava katan zigon sehpalar özel olarak tasarlanmıştır. Farklı demir ayaklar sayesinde özgün bir yapıda tasarlanmıştır. Zemine düz bir şekilde temas ettiği için ses çıkarma gibi bir soruna yol açmaz. Farklı formlarda üretilerek çatlaklıklara karşı üzeri yağlanarak oluşturuluyor.
  • Ağaç kütüğü yan sehpalar; dişbudak ağacından yapılan bu sehpalar üzeri pürüzsüzleştirilerek yapılıyor. Bu yan sehpalar her ortama taşınabilir. Hafif ve rahat kullanımıyla odanıza farklı bir çekicilik katacaktır.
  • Ahşap kütük sehpalar; dişbudak ağacından dilimlenerek elde edilen bu sehpalar organik bir şekilde üretilebilir. 3 demir ayaktan oluşan yapısıyla farkını ortaya koyan bir üründür.
  • Zeytin ağacı kütük sehpalar; farklı modellerle kendine has çizgilerle üretilen bu sehpalar zeytin ağacından üretilmiştir.
  • Akasya ağacı ayaklı kütük sehpalar; akasya ağacından elde edilen bu sehpalar her ortama ayak uydurabilen, küçük ama işlevsel bir üründür. Hafif ve rahat kullanım sunan bu detaylar evinize de keyifli bir hava katacak.
  • Kütük sunumluklar; süs eşyası olarak kullanılabilir. Gerçek ağaçtan yapılıp dilimli bir şekilde satılmaktadır. Mumlarla veya istediğiniz bir süs eşyasıyla beraber evinize şıklık katabilirsiniz.
Kütük Dekoratif Ürünler
Kütük Dekoratif Ürünler

Kütük Dekoratif Ürünler Nerelerde Kullanılır?

Kütük dekoratif ürünleri evinizin havasını değiştirecek unsurlar olarak kullanabilirsiniz. Doğal ortamları seven kişilerin sıkça kullandığı bu ürünler; evinizin her köşesinde kendini hissettire ürünler olacak. Bu kütük ürünler; dekoratif süs eşyası olarak kullanılabilir. Evinizde kahvenizi koyabileceğiniz sehpa tasarımları olarak kullanılabilir.

Kütük Dekoratif Ürünlerin Özellikleri Nelerdir? Bu Ürünler Nasıl Olmalıdır?

Bu dekoratif ürünler, hafif ve kullanışlı olmalıdır. Bütün ortama uyum sağlayan bu ürünler, doğal bir oluşum ürünüdür. Suya dayanıklı olarak yapılan bu ürünler, temizleme derdi olmayan ögelerdir. Doğal olarak yapıldığı için uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanım imkanı verirler. Ortama romantiklik katarlar. Minimal ve işlevselliğe sahip dekoratif unsurlardır. Her formda ve boyutta üretim imkanı vardır. Farklı formlara bürünerek belirli kalıpların içine girmez. Sağlıklı bir ortamdan gelen bu ürünler, mekanlarınıza da şıklık katar. Birçok alanda yer bulabilen ürünlerdir. Bulunduğunuz alanın atmosferini değiştirerek farklı kullanım alanları sunar.

Kütük Dekoratif Ürünlerin Fiyatları

Kütük dekoratif ürünlerin fiyatları, kullanılan malzemeye ve yapım tekniğine göre farklılık gösterir. Kullanılan ağaç malzemesi bunun kalitesini ve fiyatını belirler. Bununla ilgili detaylı hizmetler için sayfadan görsellere bakıp iletişime geçilebilir.

Yorumlara Açığız