Estetikev, düzenli olarak ev dekorasyonu trendleri, yenilikleri ve en güncel fikirleri sizler için araştırıyor, bir araya getiriyor ve derlemeler yaparak sizlere sunuyor. Ayrıca maliyeti düşük, yapımı kolay, kullanımı işlevsel, görünümü şık ve dekoratif kendin yap fikirlerini sizler için araştırıyor, gerek derlemelerle gerekse yapım aşamalarıyla sizlere ilham kaynağı oluşturuyor. Ona keza en iyi para biriktirme yolunun tasarruf etmek olduğunu düşünerek, kullanmadığınız her türlü ev eşyalarınızın geri dönüşüm fikirleri ile neler yapılabileceğine dair fikirleri sizlerle paylaşıyor.

Velhasıl kelam işin özün ev dekorasyonu, kendin yap ve geri dönüşüm fikirlerini derliyor ve sizin beğenisine sunuyorum. Sizler de düzinelerce fikirlerin arasında kendi fikrinizi, ürettiğiniz ürünlerinizi ya da üretim yapan firmanızın tanıtımını ve reklamınızı yayınlamak istiyor ve günlük ortalama binleri bulan dekorasyon, kendin yap ve geri dönüşüm fikirleri arayan, tamamı ile ne aradığını bilen kişilere ulaşmak istiyorsanız aşağıda ki formu doldurarak ihtiyaçlarınızı, beklentinizi ve yayınlama amacınızı detaylandırarak teklif verebilir yada teklif hazırlatabilirsiniz.

Neler Yapabilirsiniz?

  • Tanıtım yazısı yayınlayabilirsiniz
  • Çeşitli ölçülerde reklam bannerleri yayınlayabilirsiniz.
  • Facebook ve Pinterest sayfalarımızı kullanabilir, ister kendi sayfalarınızın reklamını yapabilir, isterseniz albüm ve pano oluşturabilir ve tanıtım yazılarınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl Çalışacağız?

  • Varsa tanıtım yazınız, içeriğini değerlendirmek üzere gönderebilirsiniz.
  • Yoksa tanıtım yazınız, biz yazabiliriz.
  • Varsa reklam bannerleriniz, site genelinde önceden belirleyeceğimiz nokta veya noktalarda yayınlayabilirsiniz.
  • Yoksa reklam bannerleriniz, biz hazırlayabiliriz.
  • Vesaire

Örnek Vermek Gerekirse…

Şayet tanıtım yazısı yayınlamak istiyorsanız, hazırladığınız makaleyi içinde en fazla dört görsel ve iki link çıkışı olacak şekilde göndereceksiniz. Ödemeniz gerçekleştiği an 1 ay boyunca sitenin ana sayfasında hiç değişmeden yer alacak olup devamında da ömür boyu makaleniz yayında kalacaktır. Makaleniz yok ise de hazırlar ve yayınlarız.

Mesela 728*90 ölçülerindeki bir reklam bannerini hali hazırda yayında olan tüm makalelerin öne çıkan görselinin hemen altında ve makalelerin hemen bitiminde yayınlayabilirsiniz. Peki bu ne anlama gelir? Yayınlandığı süre içerisinde günde ortalama 4000 defa gösterileceği anlamına gelir ve hem mobil hemde masaüstü kullanıcılarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yada

300*250 ölçülerindeki bir reklam bannerini sitenin yan menüsünde yayınlayabilir ve özellikle masaüstü kullanıcılarını heedefleyebilirsiniz.

Gibi…

Bu konuda bir hayli esnek ve çoktan seçmeli seçeneklerle ürünlerinizin tanıtımını yapabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmaktır.

[contact-form-7 id=”6″ title=”İletişim formu 1″]

Yorumlara Açığız