Dekorasyon Fikirleri

Kütük Sehpa Modelleri

kütük sehpa modelleri

Kütük Sehpa Modelleri

Evde yapılacak olan dekorasyon tarzı dekorasyon yapılan bölümün farklı görünmesini sağlamaktadır. Dekorasyon sırasında kullanılacak zengin görsellerde farklılık arayanlara ilginç tasarımlar yapabilmesi konusunda yardımcı olurken, görsel olarak kütük sehpa modelleri kullanımı da odanın havasına farklı bir zenginlik katacaktır.

Kütük sehpa tasarım olarak farklı olmakla birlikte seçilen kütüğün kaliteli olması sehpanın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Kütük sehpa modelleri yuvarlak ve diğer modellerde sizler için sunulurken, sehpalar ile ilgili detaylar ve özellikler hakkında bilgi sahibi olmak adına bizimle iletişime geçebilir ya da canlı bir şekilde görebilmek içinde firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

kütük sehpa modelleri

Zeytin Kütük Zigon Sehpa Modelleri

Kütük sehpa modelleri içerisinde olan ve size özel tasarladığımız ‘’Zeytin Kütük Zigon Sehpa Modeli’’  ikili ya da üçlü set halinde sunulabildiği gibi tek olarak da satılabilmektedir. Kullanıma hazır olarak gönderdiğimiz sehpa modelinde sadece ayakları gönderdiğimiz vidalar yardımıyla hazırlanan vida boşluklarına takmanız gerecektir.

Zeytin ağacı kütüklerinden yapılan ve düzenli bir şekilde modellerini güncellediğimiz ’’Zeytin Kütük Zigon Sehpa Modeli’’  modeli sayesinde eviniz farklı ve zengin bir görünüm kazanacaktır.  5 farklı set olarak hazırlanan ve kütük sehpa modelleri içerisinde olan modellerimiz sehpa sayısına göre fiyatlandırılırken; orta sehpası dışında servis sehpası ve köşe sehpası bulunan setimiz en pahalı setimizdir.

kütük sehpa modelleri

Ağaç Kütüğü Yan Sehpa Modeli

Dişbudak ağacı kullanılarak yapılan ve kütük sehpa modelleri içerisinde olan ‘’30 cm Masif Dişbudak Mini Kütük Sehpa Modeli’’ düzgün bir geometriye sahiptir. Ayrıca yüzeyi de ekstra işlemlerden geçirilerek pürüzsüz hale getirilmiştir. 3 cm kalınlığında olan modelimiz 3 firkete ayak sayesinde durmaktadır ve ayak yükseklikleri de 48 cm’dir. Her detayın düşünüldüğünde kütük sehpa modelleri arasındaki yan sehpa modelimizde ayakların uç kısmına pingo konulmuştur. Bu sayede zeminde dengeli bir şekilde dururken, hareket sırasında ses çıkarması da engellenmiştir.

Yüzeyi parlak bir görünüme sahip olmasına rağmen herhangi bir kimyasal kullanılmamıştır. Sehpanıza renk vermek istiyorsanız, renkli yağ ya da renkli vernik kullanarak evinizle uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Kurulum gerektiren sehpa için paket içerisine kütük dilimi ile birlikte 3 tane firkete ayak ve ayaklarla uyum gösteren vidalar konulmaktadır.

kütük sehpa modelleri

Mini Dişbudak Ağacı Kütük Kahve Sehpası

Kütük sehpa modelleri arasında yer alan ‘’ Mini Dişbudak Ağacı Kütük Kahve Sehpası’’ evinizde her yere rahatlıkla sığarken; dekoratif, minimal ve kullanışlı olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Ayakları pingolu olan modelimizin çevresinde sayesinde 3 kişi rahatlıkla çayını ve kahvesini yudumlayabilir ya da koltuğunuz yanına koyarak 48 cm uzunluğundaki ayakları sayesinde keyif yapabilirsiniz. Ayaklarındaki koruma nedeniyle dengeli ve düzgün bir şekilde dururken, koruma sayesinde çekilmesi sırasında ses çıkarmadığı gibi zemine de zarar vermemektedir. Fiyat olarak da çok uygun olan modelimizi sipariş vermeniz durumunda paket içerisinden kurulum için dişbudak ağacı kütük dilimi, 3 tane firkete ayak ve ayaklara uyumlu vida bulunmaktadır.

kütük sehpa modelleri

Zeytin Ağacı Kütük Firkete Ayaklı Yan Sehpa Modeli

7 farklı kütük sehpa modelleri bulunan ‘’Zeytin Ağacı Kütük Firkete Ayaklı Yan Sehpa Modeli’’ kendine özgü desen, renk ve geometrisi ile zeytin ağacı kütüğü kullanılarak yapılmaktadır. Yüzeyi zımparalanarak pürüzsüz hale getirilirken, temizlenip yağlanarak şık bir görünüm kazandırılmıştır. Ayak yüksekliği 48 cm olduğu için rahatlıkla koltuk yanlarında kullanabilirsiniz. Diğer modellerimizde olduğu gibi ayakları korumalı olup, hem dengeyi sağlamakta hem de yüzeye zarar vermesini ve ses çıkarmasını engellemektedir.

kütük sehpa modelleri

Akasya Ağacı Firkete Ayaklı Mini Kahve Sehpası

Akasya ağacından yapılarak yüzeyi zımparalanıp verniklenen ve kütük sehpa modelleri içerisinde bulunan ‘’Akasya Ağacı Firkete Ayaklı Mini Kahve Sehpası’’  30 cm ölçüsünde ve 3 cm kalınlığındadır. Kahve ve çay keyiflerinize rahatlıkla eşlik edebilen, aynı zamanda fiyat olarak bütçenize uygun modelimiz zarif ve şık bir sehpadır.

Yorumlara Açığız