Dekorasyon Fikirleri

Döküm Demir Askı Kolları

Döküm Demir Askı Kolları

Döküm Demir Askı Kolları

Kendi üretimimiz olan döküm demir askı kolları sağlam oldukları kadar görünümleri ile kullanım alanlarında şıklık yaratmaktadır. Metal su boruları ve demir döküm kullanılarak üretilen askı kollarını duvar üzerine monte edebileceğiniz gibi ahşap zemin üzerine de rahatlıkla monte edebilirsiniz. Demir döküm askı kolları modellerini kıyafetlerinizi asmak için kullanabileceğiniz gibi banyolarda bornoz ve havlu asmak içinde kullanabilirsiniz.

Döküm Demir Askı Kolları

Döküm Demir Askı Kolları Modelleri

Demir döküm askı kolları modelleri içerisinden evinizin dekorasyon tarzına uygun modeli tercih ederek; yatak odalarınızı, banyonuzu ya da antrenizi tarzına uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz. Fiyat olarak da uygun olan modellerimizden sipariş vermek sitemizi kullanabilir ve iletmek istediğiniz taleplerinizi iletişim sayfamızdan gönderebilirsiniz.

Demir Borulu Dirsekli Askı Kolu ve Özellikleri

Demir döküm askı modelleri içerisinde olan ‘’Demir Borulu Dirsekli Askı Kolu’’ endüstriyel tarz başta olmak üzere retro ve rustik dekorasyon tarzlarına uygun bir modeldir. Duvarda kullanılabilen askı modeli aynı zamanda ahşap lata ya da levhalar üzerine montajı yapılarak da kullanılabilir.

Demir döküm askı modelleri olarak tercih edeceğiniz ‘’Demir Borulu Dirsekli Askı Kolu’’ modelinden ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. İsterseniz doğal hali ile askılarınızı kullanabilir ve rustik bir tarz oluşturabilirsiniz. İsterseniz de akrilik sprey boyalar ya da metal boyaları ile fırça yardımıyla boyayarak renklendirebilirsiniz. Böylelikle evinizin daha renkli, canlı ve sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Döküm Demir Askı Kolları

Demir döküm askı modelleri arasında yer alan ’Demir Borulu Dirsekli Askı Kolu’’ modeli fotoğraftaki aynı olacak şekilde tarafımızdan gönderilmektedir ve birleştirilmiş olarak gönderilen modelimizi monte etmek için zemine uygun vida tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Bunun için sipariş verdikten sonda sipariş kodunuzu kullanarak, vida seçiminizi belirtmeniz gerekmektedir ve vidalar demir döküm askı modelleri fiyatları içerisine dahildir. ‘’Demir Borulu Dirsekli Askı Kolu’’ modelimiz adet fiyatı 40,00 TL olmakla birlikte şuan uygulanan indirim nedeniyle 34,00 TL’ye satılmaktadır.

Demir Borulu Düz Askı Modeli ve Özellikleri

Demir döküm askı modelleri olarak sunduğumuz ‘’Demir Borulu Düz Askı Modeli’’ endüstriyel tarzda dekorasyon için uygun bir modeldir. Evlerinizde yatak odalarınızda kullanabileceğiniz bir model olmak dışında banyolarınızda ve mutfaklarınızda da kullanabileceğiniz rahat ve şık bir modeldir.
sex izle

porno izle

Döküm Demir Askı Kolları

İstediğiniz sayıda sipariş verebileceğiniz modelimiz için adet fiyatı 25,00 TL’dir. ‘’Demir Borulu Düz Askı Modeli’’ koyu renkli bir model olduğu için evinizi canlandırmak açısından farklı renklerde boyanıp renklendirilerek kullanılabilir. Sitemizden sipariş verebileceğiniz modelimiz için toptan satış imkanı da sunulmaktadır. Bunun için firmamızla iletişim sayfamızdan iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Borusuz Dirsekli Askı Modeli ve Özellikleri

Demir döküm askı modelleri arasında olan ve her tarz dekorasyona uygun olan ‘’Borusuz Dirsekli Askı Modeli’’ diğer modellerimizde olduğu gibi adet olarak satılmaktadır. Duvar ya da ahşap zeminlere rahatlıkla monte edilebilen modelimizi sipariş verdikten sonra kullanacağınız zemin hakkında bilgilendirme yapmanız gerekmektedir. Böylelikle monte için gönderilecek olan vidalar kullanacağınız zemine uygun olarak ücretsiz gönderilecektir. Adet fiyatı 35,00 TL olan  modelimiz için toptan sipariş verme şansınızda bulunmaktadır. Bunun için iletişim sayfamızdan taleplerinizi iletebilirsiniz.

Döküm Demir Askı Kolları

Stoklarımızda mevcut olan ürünlerimiz hemen kargoya verilirken, stokta olmayan ürünlerimizin üretimi için 2 gün ile 4 gün gibi bir süreç gerekmektedir. Size özel olarak hazırladığımız ürün daha sonra kargoya verilerek adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca size özel ya da mevcut projelere uygun olarak demir döküm askı modelleri ve metal borulu askı modelleri üretebildiğimiz gibi, demir boru kullanarak talebinize uygun olarak obje ve eşya üretimide yapmaktayız.

Yorumlara Açığız