Dekorasyon Fikirleri

Firkete Ayak Modelleri

Firkete Ayak Modelleri

Firkete Ayak Modelleri

Ev dekorasyonunuzda hatta iş yerinizde ya da ofisinizde 70’li ve 80’li yılların havasını yaşatmak istiyorsanız; sehpa, tabure ya da masa gibi eşyalarınızda firkete ayak modelleri tercih edebilirsiniz. Görünüm açısından yorgunluğa sebep olmayan minimal çizgileri ile sehpa, masa ya da tabure gibi eşyalarda kullanılabileceğiniz firkete ayak modelleri evinize ve iş yerinize farklı bir hava katacaktır.

Üretimimiz olan firkete ayak modelleri içerisinden seçim yaparak, kütük ağaç ya da ahşap malzemeler kullanılarak masa ve sehpa yapabilirsiniz. Özel boyutlarda üretimi yapılan ayaklar ham demir ürünü kullanılarak üretildiği için istediğiniz renge de kolaylıkla boyanabilmektedir. İstediğiniz modelde eşya yapabilmek için tek yapmanız gereken üretimimiz olan firkete ayak modelleri arasından tarzınıza ve zevkinize uygun olanı tercih ederek sipariş vermektir.

Firkete Ayak Modelleri

2 Kollu 3 Ayaklı Tabure Bacağı Modeli ve Özellikleri

Firkete ayak modelleri arasında olan ve özellikle restoran, bar ve cafe gibi işletmelerde kullanılabilecek olan ‘’2 Kollu 3 Ayaklı Tabure Bacağı’’ sipariş edebilmek için fiyat bilgisi almak için iletişim sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürünümüz genel olarak siyah ve beyaz gibi klasik renklerde üretilmekle birlikte talep ettiğiniz farklı bir renk olması durumunda da üretim yapılabilmektedir. Oturma sırasında gerekli konforu sağlamanın dışında sağlamlık derecesini arttırmak için ilave ayak desteği yapılmıştır. Üretiminde lama ve demir çubuk kullanılan ürünümüz farklı bir talepte bulunmadığınız sürece elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Firkete ayak modelleri için sipariş sırasında talepleriniz iletmeniz durumunda talepleriniz dikkate alınarak paketleme işlemi yapılarak ürün kargoya verilir.

Firkete Ayak Modelleri

2 Kollu 3 Ayaklı Yekpare Firkete Ayak Modeli ve Özellikleri

Firkete ayak modelleri içerisindeki ‘’2 Kollu 3 Ayaklı Yekpare Firkete Ayak Modeli’’ 72 cm uzunluğunda üretilmektedir. Siyah ve beyaz renkleri dışında bakır, gümüş, krom gibi özel renklerde üretebildiğimiz modelimiz 304 kalitede paslanmaz çelik ya da demir çubuk kullanılarak üretilmektedir.

Renk tercihinizi sipariş verirken belirtmeniz doğru üretim ve gönderim açısından çok önemlidir. Özel bir isteğiniz olmaması durumunda firkete ayak modeli boyama işlemi sırasında elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. Bağlantı ve montaj için gerekli olan aparatlar pakete dahil edilmemektedir.

Firkete Ayak Modelleri

3 Kollu İkizkenar Firkete Masa Ayağı Modeli ve Özellikleri

Firkete ayak modelleri olarak sunduğumuz ‘’3 Kollu İkizkenar Üçgen Firkete Masa Ayağı’’ modelimiz yükseklik olarak 75 cm olarak üretilmektedir. Demir çubuk ve lama kullanarak ürettiğimiz modelimiz standart renkler olan beyaz ve siyah olarak üretilmektedir. Farklı bir renkte istemeniz durumunda sipariş sırasında renk kodu bildirmeniz gerekmektedir.

2 Kollu 3 Ayaklı Firkete Sehpa Bacağı Modeli ve Özellikleri

Firkete ayak modelleri içerisinde olan ve adından anlaşılacağı üzere sehpa için kullanabileceğiniz ‘’2 Kollu 3 Ayaklı Yekpare Firkete Sehpa Bacağı Modeli’’ siyah ve beyaz renk olarak üretilmektedir.  İsteğe bağlı olarak siyah ve beyaz renk dışında bakır, gümüş ya da krom gibi renklerde de üretim yapılmaktadır.

Genel olarak demir çubuk ve lama ile üretilen modelimiz talep oluşturmanız durumunda 304 kalitede paslanmaz çelik kullanılarak da üretilebilmektedir. Firkete ayak modelleri ile ilgili isteklerinizi sipariş sırasında belirtmeniz durumunda üretim isteğinize bağlı olarak yapılabilmektedir.

Firkete Ayak Modelleri

2 Kollu Firkete Bacağı Modeli ve Özellikleri

Firkete ayak modelleri içerisinde olan son modelimiz ise, ”2 Kollu ve Açılı Firkete Bacağı Modeli” olarak sunulmaktadır. 30 cm, 45 cm ve 72 cm yüksekliğinde üretebildiğimiz modelimiz masa ve sehpa dışında konsol için bacak olarak kullanılabilmektedir. Diğer modellerimizde olduğu gibi beyaz ve siyah renkte üretim yaptığımız model için krom, gümüş ya da bakır renklerinde talepte bulunabilirsiniz.

Yorumlara Açığız