Dekorasyon Fikirleri

Hazır Duvar Rafı Modelleri

Hazır Duvar Rafı Modelleri

Hazır Duvar Rafı Modelleri

Ev ya da ofis dekorasyonunuz sırasında görsellik kadar işlevselliğe de önem veriyorsanız, kendi üretimimiz olan hazır duvar rafı modelleri içerisinden tercih edebilirsiniz. Renk ve model olarak çeşitliliğe sahip olan ürünlerimiz içerisinden tercihte bulunurken, nerede ve hangi amaçla kullanacağınıza dair karar vererek seçim yapabilirsiniz. Kolay takılıp çıkarılabilen ve montajı da kolay olan üretimimiz hazır duvar raf modelleri sayesinde dekorasyon sırasında istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Hazır Duvar Rafı Modelleri

Dekoratif Endüstriyel Boru Raflı Ayak Ahşap Duvar Rafı Modeli

Yeni tasarımımız olan hazır duvar raf modelleri içerinde olan ‘’Dekoratif Endüstriyel Boru Raflı Ayak Ahşap Duvar Rafı Modeli’’ değişik ölçülerde hazırlanabilmektedir. Montajı ve kurulumu kolay olan modelimiz, farklı renk seçenekleri ile çok dekoratiftir. Güçlü ve dayanıklı olması dışında farklı uzunluk ölçüleri sayesinde istediğiniz amaçta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ücretsiz kargo ile gönderimini gerçekleştirdiğimiz hazır duvar raf modelleri arasında olan modelimiz, kişiye özel bir modelimiz olmakla birlikte birden fazla alınması durumunda indirimli fiyatları ile bütçenize destek olmaktadır.

Rustik Tekli, İkili ve Üçlü Halatlı Ahşap Hasır Halatlı Duvar Rafı Modeli

Hazır duvar raf modelleri olarak sunulan ‘’ Rustik Tekli, İkili ve Üçlü Halatlı Ahşap Hasır Halatlı Duvar Rafı Modeli’’ 20 cm derinliğe sahip olan ahşap duvar raflarından oluşmaktadır. Renk kartelamızdan istediğiniz rengi seçebileceğiniz modelimiz, ikili ve üçlü raf seçenekleri ile duvar asma aparatları ile beraber satışa sunulmaktadır. Ürünümüz kurulu bir şekilde gönderilmektedir ve raf levhaları standart olarak 80×20 cm uzunluğundadır. İkili raflarda raf aralıkları 30 cm iken, üçlü raflarda 25 cm’dir.

Hazır Duvar Rafı Modelleri

Modüler Arttırılabilir Endüstriyel Demir Borulu Duvar Rafı Modeli

‘’Modüler Arttırılabilir Endüstriyel Demir Borulu Duvar Rafı Modeli’’ hazır duvar raf modelleri olarak üretilmektedir. Renk kartelası içerisinden rengini seçebileceğiniz modelimiz, aynı zamanda ihtiyacınıza göre raf sayısı artırılarak kullanabileceğiniz bir modelimizdir. Raf kolları arasında mevcut olan ölçünün değişkenlik göstermesi tasarım açısından farklılık sunarken, raf sayıları ikili, üçlü ve dörtlü olarak farklı seçeneklerde sunulmaktadır.

Endüstriyel Borulu 3’lü Masif Çam Raflı Dekoratif Duvar Rafı Modeli

Masif çam ağacı ile ve döküm demir boru kullanarak ürettiğimiz hazır duvar raf modelleri arasında yer alan farklı modelimiz, kullanışlı olduğu kadar dekoratif bir modelimizdir. Raf levhaları yüzey temizleme işlemi yapıldıktan sonra koruyucu vernik kullanılarak tik renginde renklendirilmektedir.

Modelimizde 10x15x1.8 cm, 10x20x1.8cm, 10x25x1.8 cm ölçülerinde 3 farklı raf bulunmaktadır. Ürünümüz kurulum gerektirmekte olup, raf levhası ve raf ayakları dışında montaj için kullanılacak olan plastik dübel ve pirinç vidalar ile birlikte gönderilmektedir.

Hazır Duvar Rafı Modelleri

Demir Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı Modeli

”Demir Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı Modeli’’ set olarak sunduğumuz ve ahşap duvar rafı ile tamamlanan hazır duvar rafı modelleri içinde yer almaktadır. Sağlam olması dışında kullanışlı ve dekoratif rafları ile dikkat çeken modellerimziden biridir. Doğal renkler kullanılarak boyanmış ve ahşap levhalarda lamine edilmiş ithal çam ağacıdır. Raf ölçüleri 5 farklı uzunlukta sunulurken, kalınlığı 1,8 cm kalınlığında ve 20 cm genişliğindedir.

Hazır Duvar Rafı Modelleri

Çift Kollu Metal Borulu Raf Ayaklı ve Ahşap Duvar Rafları Seti

Rengi ile İskandinav tarzına uygun olan ve ladin ağacı sarı rengi ve krom renkli su boruları raf ayakları sayesinde rustik tarzı yansıtan hazır duvar rafı modelleri arasındadır. 3 farklı uzunlukta sunulan raf ölçüleri genişliği 20 cm ve kalınlığı 1,8 cm’dir. Raf levhalarına cila, vernik ya da boya ile istediğiniz rengi verebileceğiniz modelimiz kurulum gerektirmektedir. Gönderi paketi içerisinde raf levhaları ve raf ayakları dışında plastik dübelleri ve montaj vidaları gönderilmektedir.

Bunların dışında kendi üretimimiz olan hazır duvar rafı modelleri arasında;

  • Metal Su Borulu Raf Ayaklı 3’lü Ahşap Duvar Rafı Seti,
  • Brackett Lamine Ladin Ahşap Duvar Rafı,
  • Trapezium Modern Ahşap Duvar Rafı modellerimizde yer almaktadır.

Yorumlara Açığız