Dekorasyon Fikirleri

Pirinç Boru Raf Ayakları

pirinç boru raf ayakları

Pirinç Boru Raf Ayakları

Evinizin küçük ya da büyük olması fark etmeksizin eşyalarınızı rahatça yerleştirmek ve düzenli bir görünüm sağlamak için pirinç boru raf ayakları kullanabilirsiniz. Sadece evinizde değil iş yerinizde ya da ofisinizde de depolama ve saklama alanına ihtiyaç duyuyorsanız, dekoratif raf ayaklarımızdan tercih edebilirsiniz.

Döküm pirinç boru parçalarını kullanarak ürettiğimiz pirinç boru raf ayakları çok sağlam olduğu için kullanım kolaylığı sağlarken, zengin görünümlü sofistik duvar rafları sayesinde şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

pirinç boru raf ayakları

Döküm Pirinç Raf Ayağı ve Özellikleri

Evinizde, iş yerinizde ya da ofisinizde rustik, retro ya da endüstriyel tarza bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız, döküm pirinç boru raf ayakları kullanarak istediğiniz görüntüyü elde edebilirsiniz.

Üstelik sağlam ve ağır olması nedeniyle de ahşap levhalar dışında kütük kullanarak raflarını oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda sağlam olması dışında dekoratif ve modern görünüme sahip olan raf ayakları, duvarlarınızda zengin bir görüntü sağlarken; farklı tasarımlar oluşturmanıza da yardımcı olacaktır.

Sarı renkli döküm pirinç kullanılarak ürettiğimiz ürünümüz, sarı renkli olup herhangi bir boya uygulanmamaktadır. İstediğiniz sayıda sipariş verebileceğiniz döküm pirinç boru raf ayakları adet fiyatı 30 TL olarak belirlenmiş olup, siparişleriniz için stoktan hızlı gönderim yapılmaktadır.

pirinç boru raf ayakları

Ürünümüz birleştirilmiş bir şekilde gönderim yapılırken, montaj için gerekli olan vidalar rafların montaj yapılacağı zemine göre seçilmelidir. Bunun için döküm pirinç boru raf ayakları için sipariş oluştururken, vidaların doğru olarak gönderilmesi adına sipariş sırasında zemin hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

Döküm pirinç boru raf ayakları için perakende olarak sipariş verebileceğiniz gibi, toptan sipariş vermenizde mümkündür. Bunun için iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız tarafından kişiye özel metal boru ile eşya ya da obje üretimi yapıldığı için size özel tasarımlar yapılabilmesi için yine iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

pirinç boru raf ayakları

Döküm Pirinç Raf Ayağı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Döküm pirinç boru raf ayakları, döküm pirinç boru parçaları kullanılarak yapıldığı için ağır olduğu unutulmamalıdır. Ağır olması nedeniyle ağırlıklarının çok fazlasını taşıyabilmektedir ama montaj yapılacak duvarın çok sağlam olması da gerekmektedir. Duvar cinsinin ne olduğu öğrenildikten sonra doğru vidaların montaj sırasında kullanılması ve doğru dübelin tercih edilmesi gerekmektedir.

Ayrıca montaj sırasında kullanılacak olan vidaların uzunluklarında döküm pirinç boru raf ayakları kullanım amacı ve şekline göre uzun ya da kısa olmasına dikkat edilmelidir. Tabii ki raf olarak kullanacağınız malzemenin ahşap levha ya da kütük olmasına göre de vida uzunluğunu tercih etmeniz gerekmektedir. Şayet rafınızda çok fazla eşya kullanmayı planlıyorsanız, ahşap levha kalınlığının da biraz kalın olmasına özen göstermeniz gerecektir.

pirinç boru raf ayakları

Ev Dekorasyonunda Pirinç Raf Ayakları Nasıl Kullanılabilir?

Son dönemlerde ev dekorasyonunda çok fazla tercih edilen pirinç, hem modern hem de klasik dekorasyon tarzında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Pirinç boru raf ayakları küçük olan yaşam alanlarınız için kullanılacaksa, cam malzemeler ile birlikte kullanmanız durumunda ortama ferah bir hava katacaktır. Örneğin raflarınızın üzerini lacivert ya da gülkurusu renginde olan seramik vazolarla süsleyerek kaliteli bir tarz oluşturabilirsiniz.

Yatak odalarınızda pirinç boru raf ayakları kullanarak yaşam alanınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Ayna seçiminde de köşeleri pirinç olan dekoratif aynaları seçmeniz odanızın dekorasyonu için güçlü bir etki yaratacaktır.

Ayrıca banyonuzda pirinç boru raf ayakları sayesinde şıklık yaratırken, nostaljik ve cool bir görünüm için beyaz renkli bir küvete sahipseniz, raf ayakları ile uyum sağlaması açısından pirinç armatürler tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın