Dekorasyon Fikirleri

Hazır Duvar Rafları

Hazır Duvar Rafları

Hazır Duvar Rafları

Evinizin ya da ofisinizin dekorasyonunu yaparken, görsellik dışında işlevselliğe de dikkat ediyorsanız; hazır duvar rafları sayesinde avantajlı bir alternatif tercih edebilirsiniz. Firmamızın üretimi olan hazır duvar rafları farklı renkleri ve özellikleri sayesinde her ortama uyum sağlayarak farklı bir hava oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Hazır Duvar Rafları

Hazır Duvar Rafları Çeşitleri

Hazır duvar rafları çeşitli modelleri sayesinde çocuk odasından salona, banyodan mutfağa kadar evinizin farklı bölümlerinde rahatlıkla kullanma imkanı sunmaktadır. Hazır duvar rafları kullanılan malzeme ve özelliklerine model açısından çeşitlilik sunmaktadır. Evinizi güzelleştirecek olan raf modelleri arasından renk, desen ya da el işçiliği gibi estetik unsurlarını dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Tabii ki ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazır duvar rafları seçiminde boyutlara dikkat etmeniz doğru karar vermenize yardımcı olacaktır.

Hazır Duvar Rafları

Kendi üretimimiz olan hazır duvar rafları modellerimiz arasında,

 • Dekoratif Endüstriyel Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı
 • Rustik Hasır Halatlı Ahşap Duvar Rafı
 • Endüstriyel Demir Borulu Modüler Arttırılabilir Duvar Rafı
 • Endüstriyel Borulu Masif Çam Raflı Dekoratif Duvar Rafı
 • Endüstriyel Boru Pirinç Raf Ayaklı 3’lü Masif Meşe Duvar Rafı
 • Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı
 • Demir Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı
 • Çift Kollu Metal Borulu Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafları Seti
 • Metal Su Borulu Raf Ayaklı 3’lü Ahşap Duvar Rafı Seti
 • Brackett Lamine Ladin Ahşap Duvar Rafı
 • Trapezium Modern Ahşap Duvar Rafı hazır duvar rafları modellerimiz bulunmaktadır.

Hazır duvar rafları modellerimiz çok çeşitli olmakla birlikte özelliklerine göre fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Fiyat olarak bütçenizi zorlamayacak modellerimizin özellikleri hakkında bilgilendirme yaparak seçiminizde kolaylık sağlamayı amaçlıyoruz.

Rustik Hasır Halatlı Ahşap Duvar Rafı Özellikleri

Piyasada bulunan hasır halatlı hazır duvar raflarına göre 20 cm derinlik ölçüsü ile modelimiz derinlik açısından tek olmakla birlikte, geniş renk seçeneği ile evinize rahatlıkla uyum sağlayacaktır. İkili ya da üçlü raf seçeneğini de bulunan modelimiz kurulu şekilde adresinize gönderilmektedir. Hazır duvar rafları modelimiz için renk seçimini sipariş sırasında belirlemeyi unutmayınız.

Hazır Duvar Rafları

Brackett Lamine Ladin Ahşap Duvar Rafı Özellikleri

Hazır duvar rafları modelleri içerisinde yer alan modelimiz, ladin ağacından rengini alırken; siyah mat boyalı raf ayakları ile kombinlenerek endüstriyel bir tarz oluşturmaktadır. Raf ayakları farklı kullanımlara uygun olduğu için küçük eve sahip olan müşterilerimiz tarafından çalışma masası olarak bile kullanılabilmektedir. Siparişiniz ham hali ile gönderilmektedir ve tercih etmeniz durumunda istediğiniz renge boyayıp, cila ya da vernik uygulayarak kullanım sağlayabilirsiniz.  Ürün kurulum gerektirmekte olup, gerekli malzemeler paket içerisinde gönderilmektedir.

Hazır Duvar Rafları

Demir Boru Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafı ve Özellikleri

Yeni olan hazır duvar rafları modelimiz ile rustik ve endüstriyel tarzı evlerinde uygulamak istiyorsanız, dekoratif olduğu kadar kullanışlı bir raf sayesinde istediğinizi elde edebilirsiniz.

Masif ahşabı olan levhalar doğal renkler ile boyandıktan sonra demir su boruları ile tasarladığımız raf ayakları sayesinde kullanılabilir hale getirilmektedir. Masif ahşabına silim işlemi uygulanarak pürüzsüz bir yüzey elde edilmiştir.

5 farklı uzunlukta hazırlanan hazır duvar rafları siparişiniz sonrasında plastik dübelleri, montaj vidaları, 2 adet raf ayakları ve seçtiğiniz ölçüde raf levhaları ile adresinize teslim edilmektedir.

Hazır Duvar Rafları

Endüstriyel Boru Pirinç Raf Ayaklı 3’lü Masif Meşe Duvar Rafı ve Özellikleri

Hazır duvar rafları modelleri içerisinde olan modelimiz meşe ağacı ve pirinç boru kullanılarak üretilmektedir. Dekoratif olduğu kadar kullanışlı ve minimal olan raf setimiz, raf levhaları yüzeyleri silindikten ve gerekli yüzey işlemleri yapıldıktan sonra koruyucu yağ ile yağlanarak tasarım tamamlanmaktadır.

Ürün kurulum gerektirmekte olup, paket içerisinde 3 adet raf levhası, 3 adet pirinç raf ayakları, yeterli sayıda pirinç vida ve plastik dübel bulunmaktadır.

Yorumlara Açığız