Dekorasyon Fikirleri

Raf Ayakları

Raf Ayakları

Raf Ayakları

Kendi üretimimiz olan raf ayakları özellikleri açısından incelendiğinde en önemli özelliğinin sağlam olması dikkat çekmektedir. Taşıma kapasitelerinin yüksek olması nedeniyle ağır ve büyük kitapları rahatlıkla taşıyabilen raf ayakları, esnek yapısı sayesinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Döküm demirden imal ettiğimiz raf ayakları modüler ve demonte özelliği sayesinde ihtiyaca ve kişiye göre şekillenmesi nedeniyle çok tercih edilmektedir. Üstelik sağlan ve çok yönlü olan raf ayakları, duvarlarınıza raf yapmanız açısından dekoratif olduğu gibi maliyet açısından da bütçenize uygundur.

Raf Ayakları

Raf Ayakları Modelleri ve Özellikleri

Evinizi dekore ediyorsanız ve duvarınızda raflara yer vererek yerden tasarruf etmeyi hedefliyorsanız, kullanım amaçlarınıza uygun olacak raf ayakları modellerimizden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Böylelikle farklı raf ayakları sayesinde istediğiniz şıklığı yakalarken,  raf ayakları özelliklerini inceleyerek tercih yapıp evinizde istediğiniz dekorasyon tarzını oluşturabilirsiniz.

Raf Ayakları

4 Farklı Uzunluk Ölçülerinde Endüstriyel Boru Raf Ayakları

Endüstriyel boru raf ayakları 4 farklı uzunluk ölçülerinde firmamızda üretilmekte olup, duvar rafı için kullanımı kolay ve pratik bir modeldir. Sağlam olması nedeniyle ekstra yükleri bile kolayca taşıyabilen modelimiz kurulum açısından da çok kolaydır.

Raf ayakları monte edildikten sonra raf levhalarını üzerine koymanız yeterli olmaktadır. Ayrıca çok yönlü olması nedeniyle raf levhanızın uzunluğuna göre raf ayakları sayısını arttırarak duvara montajını sağlayabilirsiniz. Dekoratif olmasından dolayı endüstriyel dekorasyon tarzı içerisinde çok tercih edilen bir modelimizdir ve odalarınız dışında mutfak ve banyolarınızda rahatça kullanabileceğiniz bir modeldir.

Endüstriyel boru raf ayakları renk olarak siyah mattır ve birleştirilmiş olarak tarafımızdan gönderilirken, montajı sırasında duvara uygun bir dübel ve vida kullanılması yeterli olmaktadır.

Endüstriyel ve Modern Duvar Rafı Metal Raf Ayakları

Evinizde, iş yerinizde ya da ofisler rustik, retro ya da endüstriyel tarzda bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız, üretimimiz olan endüstriyel ve modern demir boru duvar raf ayakları tercih edebilirsiniz. Çok sağlam olan modelimizi ahşap levhalarla oluşturulacak raflar için kullanabileceğiniz gibi ahşap kütükler ile oluşturulacak raflar için kullanabilirsiniz.

Sağlam olduğu kadar dekoratif ve estetik olan bu raf ayakları modelimiz mat siyah rengindedir. Birleştirilmiş olarak gönderilen raf ayakları montajı dübel ve vida yardımıyla kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Raf Ayakları

Döküm Pirinç Raf Ayakları

Yaşam alanınızda ya da iş ortamınızda rustik, retro ya da endüstriyel tarzda bir dekorasyon düşünüyorsanız, döküm pirinç raf ayakları modelimizden tercih ederek ahşap levhalar ya da ahşap kütükler ile raflar oluşturabilirsiniz. Sağlam olduğu kadar dekoratif ve modern bir görünüme sahip olan modelimizin tüm parçaları sarı döküm pirinç kullanılarak üretilmiştir. Orijinal rengi sarıdır ve kesinlikle renk vermek için boya kullanılmamaktadır.

‘’Brackett’’ Endüstriyel Metal Raf Ayakları

Sıra dışı ve dekoratif bir duvar raf ayakları tercih etmek istiyorsanız, ürünlerimiz arasında yer alan Brackett endüstriyel metal raf ayakları tam size göredir. Modern, endüstriyel, İskandinav, rustik ya da retro tarzı gibi birçok dekorasyon tarzına kolay uyum sağlayan modelimiz, kendi uzunluğunun en az 2 katı uzunluğundaki raf levhalarını kolaylıkla taşıyabilmektedir.

Duvarınızda herhangi bir sorun yoksa raf ayakları hiçbir şekilde düşmez. Mat siyah epoksi fırın boyası ile boyanan raf ayaklarını monte etmeniz içinde siyah renkteki vidalar tarafımızdan hediye edilmektedir ve karşılıklı olacak şekilde raf ayakları montaj yapılmalıdır.

Raf Ayakları

“Triangel” Rustik Metal Raf Ayakları

Triangel rustik metal raf ayakları kullanacağınız raf ölçülerine uygun olması için 4 farklı boyutta firmamız tarafından üretilmektedir. 4 farklı ölçüdeki raf ayaklarından kullanılarak farklı tasarımlar elde edebileceğiniz gibi tek ölçüyü kullanarak istediğiniz kadar raf oluşumu sağlayabilirsiniz. Hatta en büyük boyu 25×30 cm ölçülerinde olduğu için eskitilmiş ahşap levhalarını kullanarak duvara asılı bir çalışma masası yapabilirsiniz.

Her türlü raf ölçüsüne uygun olarak raf ayakları mat siyah renkte fırın boyası ile boyanmış olup, monte için uygun vidalar size gönderilmektedir.

Yukarıda özelliklerinden bahsettiğimiz raf ayakları modellerimiz dışında,

  • “Lprofile” Çift Yönlü Retro Metal Raf Ayağı
  • Ekletrapezium endüstriyel metal raf ayağı
  • Borusuz Dirsekli Raf Ayağı
  • “Trapezium” Modern Metal Raf Ayağı
  • Demir Borulu Çift Kollu Raf Ayağı
  • Demir Borulu Tek Kollu Raf Ayağı bulunmaktadır.

İnternet üzerinden sipariş verebileceğiniz raf ayakları modellerimiz, hazır stokta bulunan ürünlerden gönderilmekte olup, hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Yorumlara Açığız