Banyo Dekorasyonu

Endüstriyel Banyo Aksesuarları

ENDÜSTRİYEL BANYO AKSESUARLARI

Endüstriyel Banyo Aksesuarları

Evlerde hijyenin olmazsa olmaz bölümü arasında yer alan banyolar, hijyen dışında kullanılan aksesuarlar sayesinde kullanılabilir ve rahat olması açısından da önemli bir bölümdür. Özellikle endüstriyel banyo aksesuarları oteller, alışveriş merkezleri ve restoranlarda son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kullanım açısından pratik olmaları ve yenilenebilme özelliği nedeniyle toplu kullanım alanlarında çok tercih edilmektedir.

Genel olarak endüstriyel banyo aksesuarları ortamda maskülen bir hava oluşumunu sağlar. Aksesuarların dışında mobilya için doğru renk seçimi de ortamın istenilen tarzda olmasına çok büyük etkendir. Mesela banyo dolaplarınızın renk seçiminde siyah, gri, kahverengi ve tuğlaya çalan bordo gibi tonları seçmeniz banyo tasarımında istediğiniz dikkat çekiciliği sağlayacaktır.

Endüstriyel Banyo Aksesuarları

Endüstriyel Banyo Aksesuarları Nelerdir?

Toplu kullanım alanlarında çokça tercih edilmeye başlayan endüstriyel banyo aksesuarları gerekli hijyeni sağlamak konusunda yardımcı olur. Görünüm açısından da farklı bir hava yaratmaktadır. Kendi üretimimiz olan ve tuvaletleriniz dışında mutfaklarınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz endüstriyel banyo aksesuarları arasında,

  • Endüstriyel demir boru el havluluk askısı masif ahşap levhaya sahip duvar rafı,
  • Endüstriyel demir boru kağıt havluluk ile masif ahşap raflı duvar rafı,
  • Endüstriyel demir boru ve masif ahşap raflı tuvalet kağıtlığı,
  • Raf, kağıtlık, askılık ve havluluk endüstriyel boru banyo seti yer almaktadır.

Endüstriyel Banyo Aksesuarları

Endüstriyel Banyo Nasıl Dekore Edilmelidir?

Daha önceden de belirttiğimiz gibi endüstriyel banyo aksesuarları kullanılırken endüstriyel tarz oluşması için renk seçimine gereken özen verilmelidir. Ürettiğimiz endüstriyel banyo aksesuarları metal ve ahşap kullanılarak üretildiği için dolap gibi mobilyalarda siyah, kahverengi, gri ve bordo tonları tercih etmeniz gerekmektedir. Üstelik banyoların suya karşı çok dayanıklı olması gerektiği için boya seçiminde de suya dayanıklı boyaların tercih edilmesi banyonuzun kullanım süresini artıracaktır.

Endüstriyel Banyo Aksesuarları

Banyo ya da mutfaklarınız için endüstriyel banyo aksesuarları kullanmak istiyorsanız, gönül rahatlılığı ile firmamızdan internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ama dekorasyon sırasında mobilyalar dışında aydınlatma ürünleri seçiminde de gereken özeni göstermeniz gerekmektedir.

Ürünlerimizin üretimi sırasında metal kullanımı söz konusu olduğu için aydınlatma içinde metal detaylı ürünleri tercih edebilirsiniz. Endüstriyel banyo tarzı için banyo ve lavabo batarya seçiminde nostaljik görünüme sahip ve siyah renk tercih etmeniz bütünlük sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Endüstriyel Banyo Aksesuarları

Banyolarda olmazsa olmazlar arasında yer alan ayna seçimi içinde endüstriyel banyo aksesuarları ile uyum açısından metal çerçeveye sahip olan aynaları tercih edebilirsiniz. Hatta aynalar dışında ahşap ve metalden yapılmış olan küçük ve sevimli aksesuarlarla banyonuzu süslerken, zemin olarak parke ya da mermer tercih edebilirsiniz.

Tabi ki tercihinizi parkeden yana yapacaksanız, su geçirmez olması dışında renk olarak koyu kahverengi olmasına endüstriyel banyo aksesuarları ile uyum sağlaması için özen gösteriniz. Ama zemininizin mermer olmasını istiyorsanız da mermerin renk seçiminde nötr renkleri tercih ediniz.

Endüstriyel Banyo Aksesuarları

Endüstriyel Banyo Aksesuarları Fiyatları Ne Kadardır?

Endüstriyel banyo aksesuarları fiyatlarımız bütçenize uygun olmakla birlikte internet sitesinden kolaylıkla ve kargo ücreti ödemeden sipariş verebilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme söz konusudur.

Üstelik kredi kartı ile ödeme sırasında taksit seçeneği fırsatı da sunulmaktadır. Ama taksitli ödeme seçeneğini seçmeniz durumunda vade farkı söz konusu olmaktadır.

Endüstriyel banyo aksesuarları için ödeme yapmanız durumunda ödemeniz onaylandıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilmektedir. Kargo sırasında bir hasar söz konusu olmuşsa, kargonuzu teslim eden görevli karşısında açmanız durumunda hasarı görmeniz üzerine ürünün geri iadesini yapabilirsiniz.

Yorumlara Açığız