Tasarım

Endüstriyel Mobilyalar

ENDÜSTRİYEL MOBİLYALAR

Endüstriyel Mobilyalar

Endüstriyel mobilyalar, ellili yıllarda endüstriyel ev tasarımının yaygınlaşması ile kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede depolar ile eski fabrikalar evlere dönüştürülerek yaşam alanları oluşturulmuştur. Sizinde eviniz küçük bir apartman dairesi ya da stüdyo tarzı ise, endüstriyel mobilyalar kullanarak geniş bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

Endüstriyel Mobilyalar

Endüstriyel Mobilyalarda Renk Kullanımı

Endüstriyel mobilyalar kendi üretimimiz olup,

  • Dekoratif Endüstriyel Demir Boru ve Masif Ahşap Kitaplık
  • Modüler Arttırılabilir Endüstriyel Demir Borulu Duvar Rafı
  • Endüstriyel Demir Boru Dresuar
  • 2 Raflı ve 5 Askılıklı Endüstriyel Demir Boru Vestiyer
  • 2 ya da 3 Raflı Endüstriyel Su Borulu Ayakkabılık
  • Endüstriyel Demir Borulu Tekerlekli ve Masif Ahşap Panelli Ayakkabılık
  • Endüstriyel Demir Borulu Ahşap Duvar Rafı modelleri Pendik escort

    ile müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Endüstriyel mobilyalar eşliğinde maskulen bir tarz oluşturmak istiyorsanız, canlı renkler ya da desenler yerine siyah, kahverengi, gri, bordo ya da tuğla tonunda kırmızıları tercih etmeniz gerekmektedir.

Endüstriyel Mobilyalar

Endüstriyel Mobilya Seçimi

Genel olarak modern dekorasyonda sade çizgiler hakim olurken, endüstriyel mobilyalar için sadelik üst düzeydedir. Kitaplık, raflar, ayakkabılık ya da sehpalar net formlara sahip olmaktadır. Endüstriyel mobilyalarda olmazda olmaz metal detaylar, soğuk bir atmosfer yaratırken; kullandığımız ahşap sayesinde mobilyalardaki soğuk atmosfer azaltılmaktadır.

Endüstriyel mobilyalar eşliğinde bir endüstriyel dekorasyon düşünüyorsanız, duvarlarınız da en az bir duvarınız olmak üzere taş duvar görünümünde olan duvar kağıtlarından tercih edebilir. Bunun dışında kalan duvarlarınızda da gri, beyaz ya da krem tonlarında renkleri seçerek boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Endüstriyel Mobilyalarda Tercih Edilebilecek Aydınlatma Ürünleri

Endüstriyel mobilyalar eşliğinde evinizi dekore edecekseniz aydınlatma ürünleri olarak sarkıtlar ya da avizeler ile birlikte lambader kullanımı doğru tercih olacaktır. Endüstriyel tarzda stil yaratmak için maskulen bir hava yaratmanız gerektiğini unutmamalıdır. Maskulen hava yaratmak içinde metal detaylar bulunan modern görünümlü ve siyah renkli ürünler kullanmalısınız. Aydınlatma ürünleri için ampul tercihinde bulunurken, beyaz camlı ve modern ampuller yerine nostaljik şeffaf camlı klasik ampulleri seçebilirsiniz.

Endüstriyel Mobilyalarda Perde Seçimi

Sizler için özel olarak ürettiğimiz endüstriyel mobilyalar için sadelik ön planda olan bir tarz olarak sunulmaktadır. Bunun için duvar kağıdı dışında hiçbir üründe desenli ürünleri tercih etmemenizi önerdik. Endüstriyel mobilyalar için perde seçiminde de desensiz ve düz renkli perde modellerinden seçim yapmanız gerekmektedir. Perde için renk tercihinizi siyah, kahverengi, koyu kırmızı ve gri tonları arasından yapabilirsiniz. Endüstriyel mobilyalar evinizde tercihiniz ise, ev tekstil ürünlerine de mümkün olduğunca az yer vermelisiniz. Çünkü endüstriyel tarzda önemli olan mobilyaların fonksiyonel olmasıdır.

Endüstriyel Mobilyalar

Endüstriyel Mobilyalar İçin Aksesuar Seçimi

Endüstriyel mobilyalar metal ve ahşap kullanılarak üretildiği için evinizi daha şık ve güzel göstermek için aksesuar kullanabilirsiniz. Aksesuar seçiminde de canlı renkli aksesuar seçmemeye özen göstermelisiniz. Modern hatlara sahip olan aynaları, üzeri yazılı olan dekoratif çerçeveleri, metal detayları bulunan fotoğraf çerçeveleri, tabloları, halat detayı bulunan ürünleri ve nostaljik süsleri tercih ederek modern dekorasyon aksesuarları sayesinde eviniz için doğru tercihi yapmış olursunuz.

Endüstriyel Mobilyalar için Zemin ve Halı Seçimi

Ürettiğimiz endüstriyel mobilyalar internet sitesi üzerinden sipariş verilerek alınabilmektedir. Endüstriyel mobilya siparişi verirken bu sırada mobilyalarınıza uygun eskitme görünümlü renk geçişi bulunan ya da hasır halılardan seçim yapabilirsiniz. Halı kullanmak istemiyorsanız, tek renkli kilimlerden sipariş vererek ev dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca zemin içinde laminat parke seçiminde bulunmanız endüstriyel tarzı tamamlamak açısından doğru seçim olacaktır.

Yorumlara Açığız