Dekorasyon Fikirleri

Duvar İçin Aksesuar Önerileri

Duvar İçin Aksesuar Önerileri

Duvar için aksesuar önerileri, mekanların genel dekorasyonlarının daha iyi olmasında da etkili olmaktadır. Duvarlarda kullanılacak aksesuarların seçiminde titiz davranmak ve mekan dekorasyonunun bütünlüğünü bozmayacak şekilde olan ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Duvarlarda kullanılan aksesuarlar, her zaman için geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, herkesin zevkine ve her çeşit dekorasyon türüne uygun olan aksesuarları temin etmek mümkün olmaktadır. Bunlara bağlı olarak en çok tercih edilen duvar aksesuarları şunlar olmaktadır;

Duvar Aksesuari 2 1
Duvar İçin Aksesuar Önerileri

1 – Kanvas Tablolar

Duvar dekorasyonlarında en sık kullanılan aksesuarlardan biri, kanvas tablolar olmaktadır. Kanvas tabloların bir diğer adı da tuale baskıdır. Kanvas kumaşlar üzerine dijital baskı yapılarak imal edilen bu tablolar ile çok güzel duvar süslemeleri yapılabilmektedir. Kanvas tablolar; ünlü ressamların resimleri, manzara, uzay, çiçek figürleri gibi benzeri her temaya sahip olabilmektedir.

2 – Dekoratif Panolar

Dekoratif panolar; metal, ahşap, plastik, cam, mdf, altın ve gümüş olarak imal edilmekte olup, duvar aksesuarları içerisinde en çok kullanılan ürünlerdendir. Bu duvar panoları tekli ya da çoklu setler halinde satılmaktadır. Dekoratif panolar; fotoğraflar, taşlar, çiçek motifleri, geometrik desenler, manzara resimleri, uzay ve yıldızlar gibi benzeri bir çok temada imal edilmektedirler.

3 – Fosforlu ve Yapışkanlı Duvar Süsleri

Duvar için aksesuar önerileri arasında fosforlu ve yapışkanlı duvar süsleri, en üst sıralarda yer alan tercihlerden biri olmaktadır. Özellikle çocuk odalarının duvarlarını süslemek için en ideal olan aksesuarlardandır. Renkli, fosforlu ve aynı zamanda öğretici figürlerden oluşan fosforlu ve yapışkan duvar süsleri çocuklar tarafından da çok sevilmektedir. Fosforlu duvar süsleri ile istenen tarzda tasarımlar oluşturulabilmektedir. Üstelik diğer duvar süslemelerine göre daha ekonomik fiyatlara sahip olan fosforlu süsler, çeşit olarak da zengin bir içeriğe sahip bulunmaktadır.

4 – 3D Görsellerden Oluşan Duvar Panoları ve Duvar Kağıtları

Duvar aksesuarları içerisinde 3D görsellerle, hareketli ve çarpıcı duvar dekorasyonları yapabilmek mümkün olmaktadır. 3D görseller, duvar panoları ya da duvar kağıdı şeklinde imal edilmektedirler. Duvar kağıdı olan 3D görselleri kendinden yapıştırmalı olarak imal edildiğinden dolayı bir ustaya gerek duyulmadan, duvarlara kolaylıkla tatbik edilebilmektedir. Aynı zamanda 3D görsellerin kullanıldığı odalar daha ferah ve geniş gözükmektedir.

5 – Led Işıklı Süslemeler

Led ışıklı süslemeler, en popüler olan duvar aksesuarları içerisinde yer almaktadır. Led ışıklı süslemeler duvarlara kolaylıkla tatbik edilebilmesinin yanı sıra, çeşit olarak da zengin bir içeriğe sahip bulunmaktadır. Led ışıklı süslemeler; ahşap led ışıklı panolar, led ışıklı fotoğraf çerçeveleri, led ışıklı duvar raf sistemleri gibi benzeri tasarımlarda üretilmektedirler. Aynı zamanda metre olarak şerit halinde satılan ve duvar süslemelerinde kullanılan led ışıklarda mevcut bulunmaktadır.

Duvar Aksesuari 3 1
Duvar İçin Aksesuar Önerileri

6 – Dekoratif Duvar Objeleri

Duvar için aksesuar önerileri içinde dekoratif duvar objeleri de en sık olarak kullanılan aksesuarlardan biri olmaktadır. Duvar objeleri duvarlara asılabilir olan çeşitli ürünler oluşmaktadır. Bunların içerisinde duvar bibloları, ahşaptan ya da metalden imal edilmiş olan dekoratif figürler ve boyanabilir olan duvar objeleri en çok sevilen ürünler olmaktadır.

7 – Dekoratif Hazır Duvar Rafı Sistemleri

Duvarlar için aksesuar seçimlerinde en iyi tercihlerden birisi de, dekoratif hazır duvar rafı sistemleri olmaktadır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz hazır raf sistemlerine sitemizden her zaman kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizde olan dekoratif hazır duvar rafı sistemlerinden bazıları ise şunlar olmaktadır;

  • Çift Kollu Metal Borulu Raf Ayaklı Ahşap Duvar Rafları Seti
  • Gizli Duvar Bağlantılı Rustik Ceviz Kütük Uçan Raf
  • Tekli, İkili ve Üçlü Halatlı Ahşap Duvar Rafları
  • Rustik Hasır Halatlı Ahşap Duvar Rafı ( Tekli, İkili ve Üçlü)
  • Gold Renkli Demir Borulu Duvar Rafı Ünitesi

Bir yanıt yazın