Dekorasyon Fikirleri

İlginç Hediye Fikirleri

i̇lginç hediye fikirleri

Doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, bayram ya da meslekte ki bir terfi durumu. Sebebi ne olursa olsun; bir insana hediye vermek ya da birisinden hediye almak en güzel ve keyifli duyguların başında geliyor. Ayrıca en anlamlı davranışlardan birisidir. Teknolojinin değişmesi ve gün geçtikçe gelişmesi ile birlikte, hemen her sektörde olduğu gibi hediyelik ürün sektöründe de alternatifler epey çoğaldı.

Geçmiş yıllarda kupa, kitap, iç çamaşırı, kıyafet, parfüm gibi klasik hediye seçenekleri bulunurken, günümüzde tüm özel günler için birbirinden farklı ve değişik türde hediye seçenekleri mevcut. Sihirli kupa, kişiye özel fotoğraf baskılı yastık, isme özel kolye gibi hediyeler buna en güzel örneklerdendir. Peki, özel bir günde sıra dışı ve klasiğin dışında bir hediye alternatifi ne olabilir? Sevdiklerimize alabileceğimiz ilginç hediye seçenekleri nelerdir? İşte birbirinden farklı ve ilginç hediye fikirleri.

İsme Özel Arama Motoru Kupa Bardak

Geçmiş yıllarda; ilginç ve farklı hediyeler konusunda, sadece sihirli kupa veya fazla özelliği olmayan sıradan bir kupa alternatifi bulunuyorken, günümüzde buna birçok farklı seçenek eklendi. Bu seçeneklerden birisi de isme özel arama motoru kupa bardak. Şöyle düşünün. Arama motorunda sizin veya sevdiğiniz kişinin ismi yazıyor.

Bunu mu demek istediniz kısmında da o kişiye özel iltifat sözleri yer alıyor. Gerçekten de keyifli olmaz mıydı? İsme özel arama motoru kupa bardak tam da bunları sunuyor. Eğer siz de ilginç ve farklı bir hediye alternatifi düşünürseniz, isme özel arama motoru kupa bardak seçeneğini gözden geçirebilirsiniz.

i̇lginç hediye fikirleri
i̇lginç hediye fikirleri

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kitap Ayracı

İlginç ve farklı bir hediye alternatifi arayan kişilerin değerlendirebileceği bir diğer seçenek de kişiye özel fotoğraf baskılı kitap ayracı. Sevgiliniz, erkek arkadaşınız, nişanlınız yada yakın arkadaşınız kitap okumayı seviyorsa, gerçekten de çok farklı ve anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. Üzerinde sevdiğiniz kişinin veya bir arkadaşınızın fotoğrafının yer aldığı, şık ve güzel bir kitap ayracı, değerlendirilebilecek bir diğer alternatif olabilir.

Objektif Görünümlü Kupa Bardak

Arkadaşınız veya sevgiliniz; fotoğraf tutkunu biriyse ve fotoğraf çekmeyi, güzel anları ölümsüzleştirmeyi seviyorsa objektif görünümlü kupa bardak onun için mükemmel bir hediye olabilir. Eğer bu yıl klasik ve her yerde görülebilen hediyeler dışında, farklı bir hediye istiyorsanız bu seçeneği değerlendirmenizde fayda var.

Ata Silueti ve İmzalı Kol Düğmesi

Eğer sevgilinize veya arkadaşınıza ilginç ve farklı bir hediye düşünüyorsanız, aynı zamanda şık bir şeyler almak istiyorsanız, Ata silueti ve imzalı kol düğmesi bunun için en ideal seçenektir. Hem bilinen kol düğmelerinin dışında farklı bir model olma özelliği taşıyan, hem de hediye edilecek olan kişinin şıklığına şıklık katacak olan bir alternatiftir.

Kişiye Özel Ahşap USB Bellek

Her sitede; sürekli olarak karşınıza çıkan plastik veya metal ürünlerden sıkıldıysanız ve doğal bir ürün olmasının yanında, farklı ve ilginç bir hediye arıyorsanız kişiye özel ahşap USB bellek, öncelikli tercihiniz olabilir. Üstelik sadece dekoratif amaçlı olarak değil, gerçekten de normal bir USB bellek olarak da kullanabileceğiniz, 8 GB kapasiteye sahip olan bu ürün hediye edeceğiniz kişiyi fazlasıyla mutlu edecektir.

Resimli 100 Dilde Seni Seviyorum Yazılı Duvar Saati

Sevginizi; sadece Türkçe olarak değil, dünyada ki 100 farklı dilde anlatmak istiyorsanız, bunu resimli 100 dilde seni seviyorum yazılı, şık bir duvar saati ile yapabilirsiniz. Hem güzel bir fotoğrafınızın yer aldığı, hem de günümüzde halen geçerli olan ve konuşulan 100 dilde ” seni seviyorum ” yazan duvar saati gerçek anlamda ilginç ve şık bir hediye arayanlar için biçilmiş kaftandır.

Bir yanıt yazın