Genel Kütük Tasarım Ürünler

Kütük Tasarım Ürünler

-Reklam-

Kütük tasarım ürünler; ortamda doğal bir atmosfer oluşturarak sıcak mekan etkisi yaratır. Bu ürünler bazen yalın halde bazen de farklı elemanlarla empoze edilerek tasarlanıyor. Rustik tarzdan ve doğallıktan hoşlanan olan insanlar için evlerinde kullanabilecekleri dekoratif ögelerdir. Modern ve nostaljik unsurlarla beraber tasarlanarak üretilen bu ürünler, mekana ilgi çekici bir hava katar. Birçok alanda ve mekanda kendine yer bulan bu ürünler, kullanıldığı mekanda romantik bir hava bırakır. Bu ürünlerden satın alınabilir veya bu ürünleri kendi imkanlarınızla da yapabilirsiniz. Doğayı evin içinde hissetmek isteyenler bu dekorasyon ürünlerini kullanarak hem işlevsel bir kullanım sunarlar hem de mekanda estetik bir değer elde ederler.

Kütük Tasarım Ürünleri Nelerdir?

- Reklam -

Kütük tasarım ürünler, birçok mekanda kullanılabilen işlevsel kullanım sağlayan estetik unsurlardır. Mekana sıcak ve samimi bir hava katabilen bu ürünler, şık ve ilgi çekici ögelerdir.

Bu ürünler şöyledir;

  • Kütük sehpalar; bu sehpalar farklı ağaçlardan elde edilerek yapılır. Zeytinden yapılan kütük sehpalar, farklı formlarda tasarlanarak evin her alanında kullanım imkanı sağlıyor. Altında bulunan 3 demir yüksek ayakla beraber empoze edilerek üretiliyor. Çatlama ve yıpranmaya karşı pürüzsüzleştirilerek teslim edilir.
  • Dişbudak ağacından elde edilen kütük sehpalar daha düzgün formlarda üretilir. Hafif ve kullanışlı yapısıyla sağlam bir dekoratif unsurdur. Masif olarak bırakılan bu ürünler, samimi ve sıcak tasarım harikaları olarak evlerin havasını değiştiriyor.
  • Masif ahşap kitaplıklar; demir ayaklarla beraber tasarlanarak üretilen bu ürünler, minimal eşyalarınızın ve kitaplarınızın köşesi olarak can buluyor. Ortama hem işlevsellik hem de şıklık katarak mekanı canlı tutuyor.
  • Kütük dilimli sunumluklar; bu sunumluklar, hem hediyelik olarak verebileceğiniz hem de evlerin her köşesinde süs olarak kullanabileceğiniz dekoratif ögelere dönüşüyor. Dilimli bir şekilde tasarlanan bu kütük ürünler, şıklık ve özgünlük katıyor. Yılbaşı mumlukların dekoresi için de kullanılıyor.
  • Kütük uçan raflar; duvara gizli bir şekilde monte edilen bu raflar, evinizdeki minimal eşyaların hayat bulduğu dekoratif köşeler konumuna geliyor. Masif olarak bu rafları evin her köşesinde kullanabilirsiniz. Duvarların samimi ve sıcak dokunuşla örülmesini sağlar.

Bu ürünler hem hediyelik olarak hem de süs dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Samimi dokunuşlarla mekana canlı ve doğal bir hava katar.

Kütük Tasarım Ürünler
Kütük Tasarım Ürünler

Kütük Tasarım Ürünler Nasıl Olmalıdır?

Bu ürünler tasarlanırken, temiz ve dikkatli bir şekilde yapılmasına dikkat edilmelidir. Kolay temizlenmeli ve bakım gerektirmemesi gerekir. Yıpranma ve çatlamalara karşı dirençli olmalıdır. Kolay taşınabilir, organik malzemelerden yapılmalıdır. Hafif ve dayanıklı olmalıdır. Bozulmalara karşı güçlü bir şekilde ayakta durmalıdır. Şık ve doğal olarak tasarlanmalıdır. Mekanda canlı ve aktif bir rol oynamalıdır.

Kütük Tasarım Ürünlerin Özellikleri ve Mekana Etkisi Nelerdir?

Kütükten yapılan bu tasarım ürünleri, mekana romantiklik katarak samimi bir ortam yaratırlar. Farklı ağaçlardan doğal olarak üretilerek mekanda canlı bir dokunuş oluşturur. Hafif ve işlevsel oluşuyla her alanda kullanılabilecek dekoratif unsurlar olarak kullanılabilir. Evlerin ve ortamların her köşesini renklendirir. Doğal bir ortamda hissetmenizi sağlar. Mekana zenginlik katar. Şık mimari tasarım oluştururlar. Bu ürünler sıcak ve samimi ögeler olduğu için, ilgi çekici unsurlar olarak karşımıza çıkıyor.

Kütük Tasarım Ürünlerin Fiyatları Nelerdir?

Kütük dekoratif ögelerin, yapılış malzemesi ve tekniğine fiyat aralıkları da değişkenlik gösterir. Farklı çeşit ağaçlardan tasarlanarak yapılan kütük ürünler, kaliteli malzemeler ile yapılıyor. Mükemmel işçilik ve farklı formlarda tasarlanarak belirli fiyatlarla satılıyor. Bununla ilgili hizmetlerden ulaşarak fiyat bilgisi alınabilir.

Abone ol ve kampanyaları kaçırma!

Çeşitli zamanlarda yayınladığımız kampanyalar ve indirimli ürünlerden haberdar olmak için abone olmayı unutma!

Popüler Ürünlerimizi Gördünüz Mü?

Popüler Fikirler