Çarşamba, Nisan 14, 2021
More
  Mimariİç Mekan Tasarımıİnce Detaylarıyla Düşünülmüş 15 Pop Art İç Mekan Tasarımı

  İnce Detaylarıyla Düşünülmüş 15 Pop Art İç Mekan Tasarımı

  Malumunuz pop art 50’li yıllarda ortaya çıkmış ABD ve İngiltere kökenli olup, genç nüfusun bulunduğu koşullara göre şekillendirdiği soyut dışavurumculuğa tepki amaçlı çıkmış ve 60’lı yıllarda da bir sanat olarak adlandırılmıştır. Bu sanatın en meşhur ve muhtemelen hemen herkes tarafından bilinen ya da en az bir defa dahi olsa gözüne çarpış olman Andy Warhol’un  “Marilyn’ler” adlı eseridir. Pop art sanatına kısa bir bakış attıktan sonra bizim değinmek istediğim husus bu pop art sanatını evlerimize yada yaşam mahallerimize nasıl dahil edilir. Eğer ki içinizdeki enerjiyi yansıtmak ve özgür bir ruha sahip olduğunuzu göstermek istiyorsanız en ince detaylarıyla düşünülmüş 15 pop art iç mekan tasarımına sahip mahallere ait derlediğimiz görselleri dikkatlice incelemelisiniz. Bu sanatının en temel unsuru olan canlı renkleri kullanarak birbirine kontrast oluşturması sonucu ortaya çıkan ahengi sağlamak gerekiyor. Bunun için bir veya bir kaç tablo almak ya da duvar kaplaması olarak kullanabileceğiniz  duvar kağıtları temin etmeniz gerekecek. Sonraki iş mevcut mobilyanıza ve dekorlarına küçük dokunuşlar ve değişikliklerle sizde yaşam mahallerinizi sanatın renkleri, enerjisi ve ruhuyla donatmış olacaksınız.

  pop art iç mekan tasarımı (1)

  pop art iç mekan tasarımı (2)

  pop art iç mekan tasarımı (3)

  pop art iç mekan tasarımı (4)

  pop art iç mekan tasarımı (5)

  pop art iç mekan tasarımı (6)

  pop art iç mekan tasarımı (7)

  pop art iç mekan tasarımı (8)

  pop art iç mekan tasarımı (9)

  pop art iç mekan tasarımı (10)

  pop art iç mekan tasarımı (11)

  pop art iç mekan tasarımı (12)

  pop art iç mekan tasarımı (13)

  pop art iç mekan tasarımı (14)

  pop art iç mekan tasarımı (15)

  Bunu Gördün Mü?

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Ağaç Kütüğü ve Kozalak İle Yılbaşı Dekorasyonu İçin Fikirler 2020

  Kısa bir süre önce yılbaşı dekorasyonu için kolaylıkla yapabileceğiniz kendin yap süs fikri paylaşmıştım. Şimdi de evlerinizde ve diğer bir çok mekanlarınız da yılbaşı...

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.