Evlerimizde belkide en az vakit geçirdiğimiz ama kullanmadan hiç bir yere de gidemeyeceğimiz mahaldir antreler. Çoğunlukla ince ve uzun koridor, küçücük bir kare veya nadiren de olsa “L” planlı düşünülmüştür ama ince ve uzun olan tipi en çok kullanılan türdür. Çünkü diğer odalara en basit şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Nitekim bizim amacımız hangi plan tipinin daha iyi olacağını yorumlamaktan ziyade her türlü tipte antreler için antre dekorasyonu fikirlerini paylaşmaktır.

Her biri birinden farklı ve benzersiz, estetik, modern, klasik, doğal ve sade çizgilerle düşünülmüş ve dekore edilmiş. Antre dekorasyonu da nedir, koridor işte, neyini dekore edeyim demeyin. Eminiz ki aşağıdaki galeride yer alan antre dekorasyonu fikirlerini incelemeye başladığınızda koridorunuz size çok boş gelecek. Görseller arasında kaybolmanız ve bol bol ilham almanız dileği ile…

Görsellerden de anlaşılacağı üzere özellikle antrelerde küçük veya büyük uzun veya kısa da olsa bir konsol ile hem saklama hem organize hem etme hemde dekore edilmiştir. Siz de bu görsellerden örnek alarak kendi antrenize, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir konsol temin edebilirsiniz. Konsol koyamayacak dar ve uzun bir antreniz varsa da size önerim yine görsellerde de göreceksiniz İkea’nın fotoğraf rafını kullanabilirsiniz. 115 cm uzunluğunda muazzam kullanışlı ve dekoratif bir üründür.

Sonuç olarak bir konsolda kullanabilirsiniz bir rafta kullanabilirsiniz. Önemli olan işinize yaraması, kullanışlı ve dekoratif olmasıdır.

Ayrıca Bakınız:

Yorumlara Açığız