Ahşap ve Dekor, Geri Dönüşüm Fikileri

Benzersiz 25 Farklı Ahşap Kütük Sehpa Tasarımı

benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı 26

Tamamı ile kişiliğinizi yansıtabileceğiniz, evinizin dekorasyonunu tamamlayabileceğiniz yada yeni ve doğal bir hava katabileceğiniz bir birinden benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı fikirleri sizler için derledim. Özenerek derlediğimi de belirtmek isterim. İnsanın her birini yapıp evinin bir köşesine koyası geliyor ama tabi ki de böyle birşey mümkün olmamakla birlikte eğer ki dekorasyonunuza böyle bir parça katmak istiyorsanız hiç durmayın derim. Öncelikle nereden temin edeceğinize değinmek isterim. Ahşap kütük diye arama yapsanız internette karşınıza bir çok link gelecek ve bir çoğunda da aklınızdakine benzer şeyler bulabileceksiniz. Ama ücretleri çok yüksek olacaktır. Kazancınız ne olursa olsun yüksek maliyetli herşeyden mümkün olduğunca kaçınmanızı tavsiye ederim. İnternetten en azından böyle bir çalışma için alışverişin pahalı olduğunu bildiğimize göre ne yapacağız. En yakın keresteciye veya oduncuya gidiyoruz. Mutlaka ve mutlaka aklınızdaki benzer bir kütük bulabileceğinize eminim. Ha yakınlarınızda keresteci yok ise sizlere açık adres de verebilirim. İstanbul’da yaşayanlar daha bilir. İstanbul’lu olmayanlar da kendi şehirlerinde ki özellikle Anadolu illerinde bulmaları daha kolay olduğunu biliyorum. İstanbul’da yaşayanların uygun fiyata bulabilecekleri en iyi adres Eyüp Sultan / Otakçılar mahallesidir. Ayrıca burada hatırı sayılır büyüklükte bir mobilyacılar çarşısı da bulunmaktadır. Otakçılar da bir hayli fazla keresteci bulunmaktadır ve burada aradığınız kütük veya kütükleri ve hatta bir çok başka ağaç ve ahşap unsuru şeyler bulabilirsiniz. Kütük temin ettikten sonrası artık size kalmış. Temin ettiğiniz yerde de bir takım işlemleri ücreti karşılığında yada denk gelirseniz iyi bir esnafa ücretsiz olarak ta yaptırabilirsiniz. İmkanınız varsa kendiniz yapmanızı tavsiye ederim. Kendiniz yaparken daha çok keyif alacağınıza eminim.

Ahşap kütük ve kütük parçaları ile bir birinden farklı amaçta ve tasarımda şeyler üretebilirsiniz. Sayfalarımızda da bir çok farklı fikirlere denk gelebilirsiniz. Sizler için bu yazıda ahşap kütük sehpa tasarımlarını bir araya getirdim. Tamamı bir birinden farklı farklı ahşap kütük sehpa tasarımlarım fikirleri olup sizlere ilham kaynağı olmak için aşağıda beklemektedirler.

benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (1)

benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (2)

benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (3) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (4) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (5) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (6) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (7) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (8) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (9) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (10) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (11) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (12) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (13) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (14) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (15) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (16) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (17) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (18) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (19) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (20) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (21) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (22) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (23) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (24) benzersiz 25 farklı ahşap kütük sehpa tasarımı (25)
Umarım aradığınız fikri sizlere verebilmişimdir. Eğer ki yazımızı beğendiyseniz sevdiklerinizle de paylaşmanızı öneririm 🙂

Bir yanıt yazın