Kendin Yap Fikirleri, Nasıl Yapılır

En Ucuz Kanvas Tablo Çerçevesi Nasıl Yapılır?

en ucuz kanvas tablo cervesi nasil yapilir 1

Ah ki ne ah! Duvarların kaderi boş durmakmış! Çünkü bir çerçeve yaptırmak çok pahalıymış. Tekine yapıp tekine yapmamakta pek akla yatmayınca sonuç olarak hiç bir kanvas tablo çerçeve yapılmadan ya asılırmış ya da hiç eve bile alınmazmış… Tabi bu zamanlar geride kaldı. Artık kanvas tablonuz için çerçeveyi çok ucuza yapabileceksiniz.

Sahip olduğunuz duvar resmini yada kanvasını çerçevelemek sanat eserinize daha bir zarafet ve zenginlik katacağı aşikar ama yukarıda da dediğim gibi gerçekten çok pahalı… Hal böyle olunca da iş başa düşmüş ve ohohblog bu gidişe bir son vermiş. Bana da sizinle paylaşmak kaldı. Bir kaç ahşap parçası, köşe braketler, düz braketler, vida, vidalama ve size en ucuz kanvas tablo çerçevesi…

en ucuz kanvas tablo çerçevesi nasıl yapılır

Konumuz çerçeve olunca aklıma gelmişken size de hatırlatmak istedim. Eski ahşap çerçevelerle geri dönüşüm fikirleri hakkında bir derleme hazırlamıştım. Daha önceden baktığınıza eminim ama çerçeve yapma fikrini inceliyorsanız, belki varsa eski çerçeveleri de değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aşağıda bir iki örnek verdim. Dileyen devamına bakabilir.

Bu arada şunu da hatırlamam gerekiyor. Madem çerçeve araştırmasına giriştiniz. Muhtemel size galeri duvarı fikirleri de lazım olacaktır. Estetikev’de en güzel galeri duvarını düzenleyebileceğiniz müthiş fikirler ve şablonların da olduğu müthiş bir makale var. İhtiyacı olan, merak eden aşağıdaki fotoğrafı tıklasın!

5

En ucuz kanvas çerçevesi nasıl yapılır derken tahmin ediyorum ki bu kadar da ucuz olacağını beklemiyordunuz! Durun daha bitmedi! Sizinle daha da ucuz kanvas çerçevesi fikrini paylaşıyorum. Bir kaç parça ahşap çıtası, kanvas boyutuna uygun şekilde kesiliyor, ağaç tutkalı ile kanvasın kenarına yapıştırılıyor. Hepsi bu kadar! Müthiş keyifli, dekoratif basit ve en güzeli de ucun kanvas çerçevesi fikri! Böyle bir fikri bizlere kazandırdığı içinde ayrıca sahibi olan theturquoisehome teşekkürleri bir borç bilirim.

en ucuz kanvas tablo çerçevesi

Bir yanıt yazın