Cumartesi, Nisan 10, 2021
More
  Geri DönüşümEski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri

  Evlerinizde mutlaka kullanmayıp atmayı düşündüğünüz, evinizin bir köşesinde atıl duran ya da artık duvarınızda içindeki resim yada fotoğraftan ötürü sıkıldığınız eski ahşap çerçeve bulunmaktadır. Öncelikle belirtmeliyiz ki atacaksanız atmayın. Çünkü eski ahşap çerçeve ile 15 geri dönüşüm fikirlerini bir araya getirdik. Önce sizler için derlediğimiz bu fikirlere bir göz atın. Sonra çerçevelerinizi atmaktan vazgeçeceksiniz. İçinizde birde kendim yapayım ruhu varsa bu fikirler tam size göre. Öyle ki ahşap çerçeve ile sadece fotoğraf yada resim sergilenmeyeceğinin ispatı niteliğinde bir derleme. Velev ki eviniz de yok ise eskici ve antikacılarda her türlü zevke uygun ahşap çerçeve bulmanız mümkündür.

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (1)

  Yatak odanızı yada evinizin her hangi boş bir duvarını var olan yada temin edeceğiniz bu tarz eski ahşap çerçeve ile mükemmel bir sanat duvarına dönüştürebilirsiniz. Gören herkesin kıskanacağına eminiz. Öyle ki kendi kişiliğinizi kullanacağınız ahşap çerçevelerinin dokusuyla, rengiyle ve yerleşimiyle yansıtabilirsiniz.

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (1)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (2)

  Baharın gelişine ayak uydurmak istiyor ve taze bahar çiçeklerini evinizin dekorasyonuna dahil etmek istiyorsanız işte size eşine az rastlanır bir kendin yap ve geri dönüşüm çalışması.

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (3)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (4)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (5)

  Günlük kullanıma çok uygun ve en sık kullandığınız takılarınızı ve aksesuarlarınızı kutuların içinde kaybetmektense bu şekilde düzenlemek çok daha mantıklı olacaktır. Sonrasında “aaa bende bu da varmış yada nerede bu küpeler” diye aramak zorunda kalmazsınız.

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (6)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (7)

  Çok fotoğraf çekiyorsanız ve evinizde sergilemek istiyorsanız işte size müthiş bir fikir daha. Buradaki espri şu ki sosyal medya hesaplarınız profil sayfalarında ki gibi devamlı ve rahatlıkla güncelleyip değiştirebileceğiniz, yenileri gelince eskilerini kaldırabileceğiniz bir yaklaşımla birden fazla fotoğraflarınızı aynı anda sergileyebilir, evlerinize devamlı farklı görsellerle dekore etmiş olabilirsiniz.

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (8)

  Artık mantar panoların modasının geçtiğini düşünüyoruz. Onun yerine eski çerçevelerinize notlarınızı asabilirsiniz. Daha şık ve modern duracağı kesin…

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (9)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (10)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (11)

  Aşağıdaki gibi evinizde bir çalışma alanı olmak zorunda değil. Güzel bir çerçeveyi kullanarak, kendinizi iyi hissettirecek, size yol gösteren veya her an okudukça motive edecek bir anekdotu yazabilirsiniz.

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (12)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (13)

  Eski Ahşap Çerçeve İle 15 Geri Dönüşüm Fikirleri (14)

   

  Bunu Gördün Mü?

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Birbirinden Güzel Konteyner Ev Modelleri

  Birbirinden Güzel Konteyner Ev Modelleri Sevdiklerinizle birlikte sakin ve huzurlu bir tatil yapmak ya da yaşamınızı devam ettirmek istiyorsanız, birbirinden güzel konteyner ev modelleri arasından...

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.