Genel

Ev Dekorasyon Mobilya Tamamlayıcı Ürünler

ev dekorasyon mobilya tamamlayıcı ürünler

Ev dekorasyonu görsel estetik açısından büyük önem taşımaktadır. Doğru bir dekorasyon ortaya çıkarabilmek için, mobilyalarınıza uyumlu ev eşyaları tercih etmelisiniz. Mobilya tamamlayıcı ürünler genelde, renkli ya da desenli kırlentler, sehpalar, duvar rafları, kitaplıklar ve bitkiler olabilir. Önemli olan ev dekorasyon mobilya tamamlayıcı ürünler seçimini doğru yapmaktır. Doğru eşyaları seçip, güzel bir şekilde dekore ettiğinizde, evinizin atmosferi tamamen değişecektir.

En Güzel Mobilya Tamamlayıcı Ürünler

Mobilya tamamlayıcı ürünler seçilirken, mobilyalarınızda tercih ettiğiniz renklere ve konseptlere uyum sağlaması göz önünde bulundurulmalıdır.

Sezonun en popüler modern ev dekorasyon mobilya tamamlayıcı ürünler kategorisinde şunlar yer almaktadır;

  • Brackett lamine ladin ahşap duvar rafı
  • Firkete ayaklı kütük sehpa – zeytin ağacı kütük orta sehpa modeli no 2
  • Ağaç kütüğü yan sehpa – 30 cm masif dişbudak mini kütük sehpa
  • Zeytin ağacı kütük sehpa – mini firkete ayaklı yan sehpa 25-30 cm
  • Rustik hasır halatlı ahşap duvar rafı – tekli, ikili ve üçlü halatlı ahşap duvar rafları
  • Gizli duvar bağlantılı rustik ceviz kütük uçan raf
  • Endüstriyel demir boru vestiyer – 2 raflı ve 5 askılı
  • Endüstriyel demir borulu tekerlekli ayakkabılık – 2 raflı masif ahşap panelli 2 farklı uzunlukta

Bu ürünler en trend ürünlerdir. Siz de mobilyalarınız için en güzellerini seçerek özgün bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

ev dekorasyon mobilya tamamlayıcı ürünler
ev dekorasyon mobilya tamamlayıcı ürünler

Brackett Lamine Ladin Ahşap Duvar Rafı

Sade bir duvar rafı modelidir. Brackett endüstriyel raf kollarıyla lamine edilmiştir. Son derece dayanıklı masif ladin ağacından bir raf imal edilmiştir. Salon, oturma odası ya da mutfağınızda birkaç tane olmak üzere kullanabilirsiniz. Üzerine ufak tefek dekor ürünleri yerleştirebilirsiniz.

Firkete Ayaklı Kütük Sehpa – Zeytin Ağacı Kütük Orta Sehpa Modeli No 2

Daha çok rustik ve country dekorasyon tarzına uyum sağlayabilecek olan bu orta sehpa son derece rahat bir görünüme sahiptir. Salon ya da oturma odasında orta sehpa olarak kullanılabilir. Dilerseniz yatak odasında da dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz. Tamamen kütük görünümlüdür ve firkete ayaklıdır.

Zeytin Ağacı Kütük Sehpa – Mini Firkete Ayaklı Yan Sehpa 25-30 Cm

Hem mini ve sevimli hem de kütük görünümüyle oldukça doğal olan bu sehpaları, orta sehpa ile takım şeklinde kullanabilirsiniz. Oturma odası ve mutfaklar için idealdir. Firkete ayaklı olduğundan dayanıklıdır.

Rustik Hasır Halatlı Ahşap Duvar Rafı – Tekli İkili Ve Üçlü Halatlı Ahşap Duvar Rafları

Bu rafların açık ceviz, koyu ceviz, beyaz, teak ve özel olarak belirlenen renk seçenekleri mevcuttur. Rustik halatlarla birbirine bağlı raflardır. İkili, üçlü ya da duvara halatlarla bağlı tekli raf satın alabilirsiniz.

Gizli Duvar Bağlantılı Rustik Ceviz Kütük Uçan Raf

Ortama doğal bir görüntü veren ceviz ağacından imal edilmiş bu raf, duvara gizli bir şekilde monte edilir ve oldukça şıktır. Açık ceviz tonundadır.

Endüstriyel Demir Boru Vestiyer – 2 Raflı Ve 5 Askılı

Evlerin girişi için çok kullanışlıdır. Açık ceviz, koyu ceviz, tik ve şeffaf seçenekleri mevcuttur. Hem askılık hem de ayakkabılık olarak kullanılabilir. Dilerseniz rafları aksesuarlarınız için de kullanabilirsiniz.

Endüstriyel Demir Borulu Tekerlekli Ayakkabılık – 2 Raflı Masif Ahşap Panelli 2 Farklı Uzunlukta

Tekerlekli ve 2 raflı olan bu ayakkabılık çok pratiktir. Hem işlevsel hem de dekoratif olan bu ayakkabılığı kapı girişinizde ya da giyinme odanızda kullanabilirsiniz. Rahatça taşınabilir. 80 cm ve 120 cm olmak üzere uzunluk seçenekleri mevcuttur. Sıra dışı bir ortam yaratmak için güzel bir detay olabilir.

Bir yanıt yazın