Dekorasyon Fikirleri

İder Mobilya’nın Göz Kamaştıran Salon Takımı Modelleri İle Tarzınızı Yansıtın!

perge koltuk takımı
Ev içinde ailece vakit geçirilen ve misafirlerin ağırlandığı mekân genellikle salon oluyor. Sizin için bu kadar önemli bir sosyalleşme alanı olan salon dekorasyonunda ise görsel anlamda en önemli rolü, seçtiğiniz salon takımı üstleniyor. Fonksiyonelliği ve tasarımıyla tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir salon takımı seçmek istiyorsanız İder Mobilya’nın birbirinden şık modellerine göz atmakla işe başlayabilirsiniz. Klasik, modern, country, vintage, retro ve endüstriyel gibi pek çok farklı dekorasyon stiline uygun salon takımı modeline İder Mobilya’nın göz alıcı koleksiyonlarından ulaşabilirsiniz.
antissa koltuk takımı
i̇der mobilya'nın göz kamaştıran salon takımı modelleri i̇le tarzınızı yansıtın! - estetikev - dekorasyon fikirleri -

Salon Takımlarının Olmazsa Olmazı Koltuk Modelleri

Salon takımı denildiğinde aklınıza gelen ilk şey, koltuk takımları olmalı. Çünkü genellikle üçlü, ikili ve tekli koltuklardan oluşan, şık bir oturma grubu, standart salon takımlarının temelini oluşturuyor. Bunun yanında bazı kullanıcılar ise tercihini modern berjerlerle kombinlenen köşe koltuk modellerinden yana kullanıyor. Bu noktada belirleyici olan, hangi dekorasyon tarzına uygun olarak hareket etmek istediğiniz oluyor. Seçtiğiniz dekorasyon stili hangisi olursa olsun; hem klasik hem de modern tarzı sevenler için özenle tasarlanmış farklı koltuk modelleri İder Mobilya’da sizleri bekliyor. Mobilyanın strüktürünü gözler önüne seren modern tasarımıyla Venedik Koltuk Takımı, sadelikten hoşlananların ilgisini çekerken; son derece zarif ayaklar üstünde yükselen kapitone kaplı Misya Koltuk Takımı, bulunduğu mekânın ihtişamını ikiye katlıyor. Bunun yanında az sayıda kapitone detayı ile buluşturulan modern formlu Siena koltuk takımı; bu iki stili başarıyla harmanlıyor.
hera koltuk takımı
i̇der mobilya'nın göz kamaştıran salon takımı modelleri i̇le tarzınızı yansıtın! - estetikev - dekorasyon fikirleri -

Salon Dekorasyonuna İşlevsellik ve Şıklık Katan TV Ünitesi Tasarımları

Salon takımı oluştururken, oturma grubunun haricinde belli başlı mobilyalara ihtiyaç duyuluyor. Küçük salonlarda televizyona bağlanan alıcıları yerleştirebileceğiniz küçük bir TV sehpası yeterli olurken; daha geniş mekânlarda modüler TV ünitesi tasarımları talep görüyor. Bazı salon takımı modellerinde Atlantis TV Ünitesi gibi tek parçadan oluşan  TV üniteleri kullanılıyor. Bazılarında ise, birkaç farklı birim bir araya getirilerek TV ünitesi tasarımı tamamlanmış oluyor. Bu birimler bazen kapaklı birer dolap, bazen açık raf bazen de çekmeceli dolap olarak karşımıza çıkıyor. Tam da bu noktada İder Mobilya, sizleri kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını ve taleplerini göz önünde bulundurarak tasarladığı, çok yönlü kullanım imkanı tanıyan TV ünitesi modelleriyle buluşturuyor. Pierro, Perge, Antissa ve Lissa… Bunlar birbirinden şık ve kullanışlı İder Mobilya TV ünitelerinden sadece birkaçı…
miranda koltuk takımı
i̇der mobilya'nın göz kamaştıran salon takımı modelleri i̇le tarzınızı yansıtın! - estetikev - dekorasyon fikirleri -

Salon Dekorasyonunu Tamamlayan Başlıca Mobilyalar

Koltuk ve TV ünitesinin yanı sıra salon takımı kapsamında farklı büyüklüklerde ve tarzlardaki konsolları da değerlendirmeniz gerekiyor. Benzer şekilde, yemek yeme alanı da aynı mekân içinde kurgulanıyorsa; yemek masası ve sandalyeleri de salon takımı başlığı altındaki yerini alıyor. Orta sehpa ve yan sehpalarla tamamlanan salon takımı fiyatları, seçilen ürünlerin modeline ve sayısına göre değişiklik gösteriyor. Ancak İder Mobilya ürünlerinin birçoğu, hemen her bütçeye hitap eden, uygun bir fiyat aralığında yer alıyor. Beğendiğiniz salon takımının maliyetini düşürmek istiyorsanız; daha az ürünle daha sade ve bütçe dostu bir dekorasyon uygulamayı deneyebilirsiniz.
İder Mobilya’nın özgün tasarımları ile salon dekorasyonunuzu taçlandıracak bir salon takımı oluşturmak sizin elinizde! Farklı sehpa, TV ünitesi, koltuk, vitrin, konsol ve yemek takımı modellerini özgürce kombinleyebilir; hayalinizdeki konsepti kendiniz yaratabilirsiniz. Bunun için İder Mobilya’nın geniş ürün gamına göz atmanız yeterli! Ayrıca seçtiğiniz mobilyalarla oluşturduğunuz dekorasyonu bir üst seviyeye taşımak için yine İder Mobilya’nın ürün seçenekleri arasında yer alan aksesuarlardan dilediğinizi satın alarak; salon dekorasyonunuzu daha şık ve özgün bir hale getirebilirsiniz. Siz de hiç vakit kaybetmeden İder Mobilya ürünlerini keşfedin ve göz kamaştıran bir salon dekorasyonuna sahip olun!
santos koltuk takımı
i̇der mobilya'nın göz kamaştıran salon takımı modelleri i̇le tarzınızı yansıtın! - estetikev - dekorasyon fikirleri -

Bir yanıt yazın