Dekorasyon Fikirleri

Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir?

Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir?

Country Mobilya günümüzün trendlerinden olsa da aslında 1900’lü yılların başından bu yana tercih edildiğini görüyoruz. İlk etapta sadece Fransa, İngiltere ve Amerika’da kullanılan bu tarz zamanla tüm dünyaya yayılmıştır. Bu yazımız içerisinde Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir? Hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Eski mobilyaların günümüz modern mobilyaları ile birleşmesi olan Country mobilya çok yaygın hale gelmiştir. Genelde köy ya da taşra insanlarının tercih ettiğiniz dekorasyon olan Country her geçen gün daha da farklı bir boyuta yükselmektedir.

Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir?
Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir?

Country Mobilya her odaya farklı uygulanabilen bir dekorasyon türüdür. Doğal mobilyaların tercih ettiği bu dekorasyon türünde ağırlıkla çiçekli desenlerin, kalın perdelerin, kabarık koltukların tercih edildiğini görüyoruz. Son zamanlarda birçok üretici bu moda tarzına uygun satışlarda bulunmaktadır. Konfor, huzur verici ve ferahlatıcı tasarımlar istiyorsanız Country mobilyalar satın alabilirsiniz. Özellikle aydınlığı seven Country mobilyalar, aydınlık ortamlarda daha etkili sonuçlar vermektedir.

Country Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir?

Country Mobilya ile dekorasyon nasıl yapılır üzerine de biraz konuşmak istiyoruz. Country tarzı için seçtiğiniz mobilyaların Fransız, İngiliz esintilerine sahip olması gerekiyor. Aynı zamanda eskitme görünüme sahip olması gereken bu mobilyalar olabildiğince geniş salonlar için tercih edilmesi öneriliyor. Küçük ya da ortalamanın altında salonlarda maalesef istenilen etkilerin yakalanabilmesi çok da mümkün değildir. Country mobilyalara baktığınızda ürünlerin çok eski olduklarını düşünebilirsiniz. Bu modanın asıl can aldığı yer işte o eski görünümlerin meydana getirdiği konfordur.

Country Dekorasyon Ürünleri

Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir?

Country mobilya ancak kendi tarzına uygun mobilyalar kullanıldığı zaman konsept haline gelmektedir. Bu nedenle mobilyaların yanlarında muhakkak aksesuar kullanılması gerekmektedir. Çinko sürahi, sallanan sandalye, eskitme veya gerçekten eskimiş mobilyalar, eskimiş halılar bu dekorasyon türüne gerçekten çok uygundur. Mobilya ve aksesuar seçimlerinizi pembe, beyaz, krem renklerinden yana kullanınız. Country mobilya almaya karar verdiğinizde mobilya alımının yanı sıra dekorasyon ürünleri konusunda da sizlere destekler verilecektir. Bu yazımız içerisinde kısa da olsa Country Mobilya Nedir? Nasıl Dekore Edilir? Hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir yanıt yazın