Dekorasyon Fikirleri, Pratik Ev Dekorasyonu

Oturma Odası Dekorasyonunu Yenilemek İsteyenlere Özel Püf Noktaları

oturma odası dekorasyonunu yenilemek
Akşamları ailece toplandığınız, bazen hep birlikte film izlediğiniz, bazen bol kahkahalı sohbetler ettiğiniz, en önemlisi de evinizdeki huzuru derinlemesine hissettiğiniz başlıca yer şüphesiz oturma odası. Tek başınıza yaşıyor olsanız bile, evdeki vaktinizin büyük bir kısmını bu alanda geçirdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle, oturma odanızın dekorasyonunda mekanın atmosferini tazeleyecek bazı yenilikler yapmanızı öneriyoruz. Sade, kullanışlı, sıcak ve samimi bir oturma odası tasarımına sahip olmak için ihtiyacınız olan her şey Enza Home’da sizi bekliyor. Yıllar yılı en konforlu yataklarda uyumanızı sağlayan Yataş kalitesi ve tecrübesi, bu sefer de sizi Enza ismiyle, mobilya alanında yaptığı çağdaş tasarımları deneyimlemeye davet ediyor. Hangi oturma odası takımları eviniz için uygun? Oturma grubu seçiminde nelere dikkat etmelisiniz? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, okumaya devam edin…

Oturma Odası Dekorasyonunda Spor Tarz Yaratan Köşe Koltuk Modelleri

Salon dekorasyonunda gösterişli mobilyaları tercih ediyor olabilirsiniz. Ancak oturma odası dekorasyonunda rağbet gören, spor ve modern tarzdaki mobilya ve aksesuarlardır. Siz de seçiminizi bu yönde yapacaksanız Enza’nın birbirinden konforlu köşe koltuk modelleri ile oturma odanızda sportif bir tarz yakalayabilirsiniz. Farklı boyutlardaki köşe koltuk seçenekleri arasında model seçimi yaparken, koltuğun mekânınıza uygun özelliklere sahip olup olmadığı konusunda dikkatli olmalısınız. Enza köşe koltuk modellerinde bulunan sağ/ sol kol seçeneği bu anlamda işinize yarayacaktır. Oturma odanız için en ideal yerleşim hangisiyse, ona uygun olarak sağ veya sol kollu L koltuk modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Oturma Odasını Fonksiyonel Hale Getiren Yataklı Koltuklar

Oturma odanızdabirden fazla fonksiyonu aynı anda karşılamayı hedefliyor olabilirsiniz. Örneğin, günlük hayatta oturma odası olarak kullandığınız bu alanı, kolay bir şekilde misafirleriniz için yatak odasına dönüştürebilmelisiniz. Bunun için Enza’nın yataklı koltuk modelleri ideal. Ayrıca fonksiyonelliği ile işinizi kolaylaştıran bu yataklı koltuklar, farklı tasarımlarıyla da oturma odası dekorasyonunu kusursuz hale getirmenize imkan tanıyor. Renk seçeneklerinin beraberinde özel tasarım dikiş detayları ve ayak sistemleriyle dekorasyona damgasını vuran yataklı koltuklar, oturma odası için vazgeçilmeziniz olabilir.

Dekorasyonu Tamamlayan Oturma Odası Ürünleri

Oturma odanızın anahtar objesi, adından da anlaşıldığı üzere, “oturma grubu” yani koltuk takımı modelleri olabilir. Ancak dekorasyonu tamamlayan diğer elemanların da, hem estetik hem de kullanışlılık açısından büyük bir öneme sahip olduğunu unutmamak gerekir. Örneğin; sehpalar! Oturma odası tasarlarken, eşyalarınızı üzerine rahatça koyabileceğiniz, kullanışlı bir orta sehpa oturma odanızın görünümünü baştan aşağı değiştirmek için yeterli olacaktır. Bu sehpanın tasarımına uyumlu zigon veya yan sehpalar ise, dekorasyonu tamamlamak açısından son derece önemlidir. Ayrıca zigon sehpalar, günlük hayatta pratiklik sağlayan ve servisi kolaylaştıran favori oturma odası eşyaları arasında yer alır.
Oturma odası dekorasyonu için gerekli olan temel eşyaları satın aldınız. Böylece büyük ölçüde dekorasyonu tamamlamış oldunuz. Ancak, mekân içinde hali hazırda daha fazla alanınız varsa, bu alanı en kullanışlı şekilde değerlendirmenizi sağlayacak diğer dekorasyon elemanlarına da göz atabilirsiniz. Örneğin, kullanışlı bir TV sehpası oturma odanızı kusursuz hale getirmenize yardımcı olabilir. Mobilya ihtiyacınızı tamamladığınızı düşünüyorsanız Enza Home’un birbirinden şık aydınlatma elemanları ile oturma odanızın ışıl ışıl olmasını sağlayabilirsiniz. Dekoratif abajurlar, zarif lambader modelleri ve avize setleri arasından yapacağınız seçimleri, yine Enza Home’un ürün gamında yer alan halı modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Duvarlar için ise oturma odası dekorasyonunuzu zenginleştirecek, birbirinden güzel, soyut, modern ve temalı tablolar Enza Home’da sizi bekliyor. Hemen, şimdi www.enzahome.com.tr’ye girin ve oturma odası dekorasyonunda kullanabileceğiniz sayısız ürün seçeneği ile tanışın.

Bir yanıt yazın