İç Mekan Tasarımı, İkea Fikirleri, Konsept Dekorasyon Fikirleri

15 İkea Ürünü – Evinizde Ve Diğer Her Yerde Olması Gerekiyor

15 i̇kea ürünü 16

Ah ikea vah ikea! Sen olmasaydın ne olurdu halimiz acaba? Çok mu iddaalı bir başlık oldu bilemiyorum lakin işin doğrusu bu! Sizin için evinizde ve diğer her türlü mekanlarınızda değerlendirebileceğiniz, kullandığınız mahalleri daha fonksiyonel ve proporsiyonel açıdan geliştirebileceğiniz, hem de ucuza temin edebileceğini; özetle bulunması ve sahip olmanız gereken 15 ikea ürünü sizin için bu yazıda derledim.

Ayrıca Bakınız: Eviniz İçin İkea Tasarımlarını Farklı Boyutlara Taşıyacak 40 Kendin Yap Fikirleri

Belki bir çoğunuzun evinde artık hemen her şey bulunmaktadır. Bütün ihtiyaçlarınızı bir şekilde karşılamış olabilirsiniz ama yinede bir yerlerde evinizin bir köşesinden bir şeyler eksik kalabiliyor. Konu da ikea olunca da özellikle sizler için derlediğim bu 15 ikea ürünü, al benisiyle, fiyatıyla ve de kullanışlılığıyla ihtiyacın ve zaruriyetin önüne geçebiliyor. İster istemez her hangi birini veya bir kaçını bir yerlere yerleştirebilecek alanlar bulabiliyor, kendimize ihtiyaç yaratabiliyoruz.

İkea Evinizin Her Şeyi! Mi?

Evi barkı kurulu, çoluk çocuğa karışmış olanlar için bile ikea ürünleri her zaman bir seçenek olmuşken yeni evlenmiş veya evlenecek olanlara için hele bir de kirada oturacaklarsa ikea ürünleri tam manasıyla biçilmiş kaftandır. Malum kirada oturmak demek bir ayağının her an dışarıda olduğu anlamına geldiği için hiç bir zaman tam manasıyla yaşadığınız eve yerleşemezsiniz. O sebepten de kullandığınız eşyalar biraz daha  pratik birazdan fazla ucuz ve her an kalk gidelim diyecek türden olması gerekmektedir. Sonuç olarak “İkea”dan bahsediyoruz ve öyle yada böyle hemen her eve gerekli en popüler tasarımlara bir göz atmanızda yarar var.

“PAX” Gardırop 

ikea ürünü

“GARNES” Kapı Aynası

15 i̇kea ürünü 2

“STUGVIK” Banyo Serisi

15 i̇kea ürünü 3

“RUNNEN” Yer Döşemesi

15 i̇kea ürünü 4

“BOSNAS” Saklama Gözlü Ayak Uzatma Taburesi

15 i̇kea ürünü 5

“GRUNDTAL” Servis Arabası

15 i̇kea ürünü 6

“HEMNES” Orta Sehpa

15 i̇kea ürünü 7

“KALLAX” 8 Bölmeli Raf Ünitesi

15 i̇kea ürünü 8

15 i̇kea ürünü 12

“KLIPPAN” 2’li Kanepe

15 i̇kea ürünü 9

“SCHOTTIS” Stor Perde

15 i̇kea ürünü 10

“KVART” Yer ve Okuma Lambası

15 i̇kea ürünü 11

“LACK” Duvar Rafı

15 i̇kea ürünü 13

“LACK” Orta Sehpa

15 i̇kea ürünü 14

“LACK” Tv Ünitesi

15 i̇kea ürünü 15

Bir yanıt yazın