Genel

En Modern Ev Süsleri

En Modern Ev Süsleri

Evlerimiz ruhumuzu, karakterimizi ve zevklerimizi yansıttığımız yerlerdir. Evlerimizin sağlamlığına, dış yapısına ya da manzarasına nasıl dikkat ediyor ve özen gösteriyorsak iç mekan tasarımına da özen göstermeliyiz. Çünkü günün sonunda ayaklarımızı uzattığımız koltuk, evden çıkarken baktığımız ayna, bir şeyler pişirirken kullandığımız tencere bizi biz yapan asıl şeylerdir. Evlerin içerisinde yer alan süsler evlerin havasını değiştirir. Modern evlerinizde kullanacağınız süsler de buna göre olmalıdır. Modern evlere en modern ev süsleri yakışır.

Ev Dekorasyonu

Evlerin dekorasyonunu yaparken kişilerin tarzları ve beğendiği renkler ön planda olmalıdır. Modern, klasik, spor tarzlarda döşenen mobilyalara uygun aksesuarlar evlerin tamamlayıcı parçalarıdır. Özellikle modern tarzda evlerini dekore etmek isteyen kişiler bunu bir uyum içinde yapmalıdırlar.

En Modern Ev Süsleri
En Modern Ev Süsleri

Ayna Ayna Söyle Bana

Ev dekorasyonunda en modern ev süsleri denildiği zaman akla ilk gelen aksesuar aynadır. Aynalar evleri ferah gösterir. Modern tasarımlı estetik aynalar evlere farklı bir hava katmaktadır.

Modern tarz ayna çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Çerçevesiz Aynalar,
  • Açılı Aynalar,
  • Kristal Aynalar,
  • Akrilik Aynalar,
  • Farklı Model ve Şekillerde Çerçeveli Aynalar,
  • Geometrik Şekilli Aynalar.

Sizlerde modern tarzda evinizi modern tarzda aynalarla süsleyebilirsiniz. Özellikle yemek masalarının arkasına konulan aynalar evleri daha geniş göstermektedir. Hole koyacağınız şık boy aynası ışığı yansıtarak evinizi aydınlatabilir. Aynalar sizlerin nasıl bir zevke sahip olduğunuzu gösteren en temel materyallerdendir.

Mumluklar

Hoş görüntüleri sayesinde mumluklar evin vazgeçilmez süslerindendir. Gümüş ve bronz kaplama modern mumluklar içerlerine konulan mumun daha zarif ve estetik görünmesini sağlarlar. Yatak odasında, ev girişinde, oturma odasında, salonda her yerde kullanabileceğiniz mumluklar modern evinize uyum sağlar. Özellikle ev girişine koyacağınız mumluklar hem güzel koku yaymaları açısından hem de güzel görüntü vermeleri açısından sizleri daha evinize girerken karşılar ve tüm yorgunluğunuzu alırlar.

Abajurlar

Hem şık olmaları hem de ışığı doğru yansıtmaları sayesinde abajurlar oldukça kullanışlıdır. Yatak odasında yatağın hemen yanında kullanacağınız abajurlar loşluk katar. Salonlarda ünitelerin üzerine koyacağınız abajurlar akşamları film ya da dizi izlerken güzel bir atmosfer oluşturur.

Son Trend Modern Tepsiler

En son trendler arasında yer alan modern tepsiler sehpalarda, yemek masalarının üzerlerinde dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Yatak odalarında takılarınızı koyabileceğiniz, salonda mumlarınızı koyabileceğiniz modern tarzda tepsiler geçmişten günümüze her zaman ilgi çekici olmuştur. Metal, gümüş ve altın gibi seçenekleri bulunan tepsiler ev süslerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Çerçeveler

Ev dekorasyonunun diğer vazgeçilmez parçası ise çerçevelerdir. En özel anlarımızı saklamak istediğimiz zaman bizlere yardımcı olan çerçeveler evde her yere yakışmaktadır. Örneğin modern çerçevelerinizin içerisine yerleştireceğiniz fotoğraflarınızla ev girişinde ya da holünüzde zaman yolculuğu tadında bir bölüm yapabilirsiniz. Bu hem sizi hem sevdiklerinizi hem de misafirlerinizi mutlu eder. Aynı zamanda çocuklarınızın odasında kullanarak onların geçmişten bu zamana olan başarılarını duvarda sergilerken şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Modern Tablolar

Yağlı boyalar, kanvas tablolar, parçalı kanvas tablolar evinize koyabileceğiniz diğer süs eşyaları arasındadır. Modern çizgili tablolar evin ruhunu değiştirir. Özellikle geniş salonlara farklı bir hava katan tablolar farklı boyutlarda ve şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Tablonun içerisinde yer alan renkler ve çizgiler evimizde yer alan koltuk, masa ve diğer eşyalarla uyum sağlar nitelikte olmalıdır. Bu sayede modern çizgileriniz birleşerek bir bütünü oluşturabilirler. Son zamanlarda soyut tablolar oldukça ilgi çekici hale gelmiştir. Özellikle epoksi tablolar modern tarzdaki evlere uygundur. Farklı çeşit ve modellerde tablolarla evinize modern bir hava katabilirsiniz.

Benzer Yazılar