Genel

Duvar Dekorasyon Ürünleri

Duvar Dekorasyon Ürünleri

İçinde bulunduğumuz mekanları güzelleştirmek ve daha estetik hale getirebilmek için farklı dekorasyon ürünlerine başvururuz. Küçük bir detayla duvarınızı farklı hale getirebilirsiniz. Farklı endüstriyel tasarımlarla özgün tarzlarda duvar dekorasyon ürünleri üretiliyor. Bu ürünler üretilirken enteresan ve ilgi çekici olmasının yanında kullanışlı olmasına da dikkat ediliyor. Bulunduğumuz mekanın duvarları içimizi yansıtan birer ayna görevi görür.

Duvarlarımızı daha etkili kılabilmek için bazı dekorasyon ürünlerinden faydalanıyoruz. Odalara farklı bir atmosfer katan bu dekorasyon ürünleri mekan içerisinde işlevsel hale geliyor. Küçük bir dokunuşla mekanda farklı bir hava oluşuyor. Endüstriyel olarak farklı tasarımlarla işlevsel ürünler üretiliyor.

Duvar Dekorasyon Ürünleri
Duvar Dekorasyon Ürünleri

Duvar Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Duvar dekorasyon ürünleri deyince herkesin aklına ilk tablo veya asılabilen ürünler gelir. Bunun ötesinde birçok işlevsel ürün vardır. Bununla ilgili birçok endüstriyel ürün vardır.

Bu ürünler şöyledir;

  • Kütük uçan raf; bu raflar gizli olarak duvara monteli bir şekilde yapılır. Ağacın cinsine ve dokusuna göre farklılık gösterir. Mekanlara şık ve rustik bir görüntü katar. Özel boyutlarda yapılabilir. Bu duvar rafı tasarımıyla odanızda doğal bir kurgu oluşturulabilir. Objelerinizi en güzel şekilde sergileyebilirsiniz. Hem özgün hem de şık tasarımıyla tercih edilebilecek bir üründür.
  • Endüstriyel boru raf; bu ürün duvar raflarına hem sağlam,dekoratif hem de işlevsel bir kullanım sunar. Ladin ağacından kesim yapılarak demir borularla bir iskelet oluşturulup bu ahşap parçalar üst kısmına yerleştirilerek yapılır. İstenilen boyutlarda yapılır. Minimal objeleriniz mekanda hayat bulur. Bu ürünler masif meşe, ladin veya pirinç gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir.
  • Rustik halatlı raflar; ahşap altlıklara halatlar takılarak duvara monte edilerek tasarlanır.Bu ahşap malzeme; meşe, ladin veya farklı bir malzemeden yapılabilir. Uyguladığınız mekanlarda dekoratif tasarım elemanı olarak özgünlük yaratır. Farklı ahşap renkleriyle üretilen bu raf ürünleri, her zaman dikkat çekici olmuştur. Çiçeklerinizi, resimlerinizi veya dekoratif herhangi bir ürününüzü koyabileceğiniz duvar dekorasyon ürünüdür.
  • Modüler olarak arttırılabilen borulu duvar rafları; modüler olarak boruların birbirine geçirilmesiyle elde edilir. Bu endüstriyel raflar istenilen sayıda borunun kullanımıyla yapılabilir. Sağlam, dayanıklı ve şık çözümler sunar. Modüler demir borular monte edilerek ara kısımlarına ahşap altlıklarla ortamın havasını değiştirirler.

Bunun gibi farklı tarzda ve formda raf tasarımları yapılır. Bulunduğunuz ortamda şık çözümler üreterek mekanınızı mimari olarak bütünler.

Duvar Dekorasyon Ürünleri Nasıl Olmalıdır? Nelere Dikkat Edilmelidir?

Duvar dekorasyon ürünlerini tasarlarken dikkat edilmesi gereken ve nasıl olması gereken önemli noktalar vardır. Duvarda kullanılan rafların kullanışlı olması gerekir. Sağlam ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir. Kaliteli olarak tasarlanmalıdır. Ortama işlevsel bir hava katarak tasarlanmalıdır. Özgün ve yaratıcı ürünler tasarlanmalıdır. Mekana çözüm getiren tasarımlar olmalıdır. Mekanın aynası olmalı ve nabzını tutacak şekilde üretilmelidir. İstenilen boyutlarda ve tarzda üretime olanak tanımalıdır.

Duvar Dekorasyon Ürünlerinin Mekana Etkisi

Duvarda dekoratif olarak kullanılan raflar, mekana işlevsellik katarak kullanım alanını genişletiyor. Duvarlarda estetik bir değer bırakarak özgün tasarımlar yaratılır. Şık ve etkileyici bir görsellik bırakır. Tek tip tasarımlardan sıyrılarak farklı bir mekan atmosferi oluşturur. İstenilen boyutlarda, farklı tarzlarda modellenerek bütünleyici bir işlev görürler. Odaları yaşanabilir hale getirirler.

Duvar Dekorasyon Ürünleri Fiyatları

Dekoratif olarak üretilen bu aksesuarlar mekana farklı bir atmosfer katıyor. Üretilen ahşap malzemeye ve kullanılan ürünlere göre fiyatları farklılık gösterir. Dayanıklı ve özgün tasarımlarla kaliteli malzeme katkısıyla fiyatlarında da değişiklik oluşuyor. Bununla ilgili detaylı bilgi ve siparişler için sayfadan ulaşabilirsiniz.

Yorumlara Açığız