Home Mağaza Endüstriyel Mobilyalar Endüstriyel Su Borulu Kitaplık – 6 Raflı Masif Kitaplık

Endüstriyel Su Borulu Kitaplık – 6 Raflı Masif Kitaplık

1.200,00

7 adet stokta

Stok kodu: ESTktp002EV Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

3 cm kalınlığındaki masif ahşap raf levhaları ile su borularının bir araya getirdik. Ortaya modern çizgilere sahip, endüstriyel ve rustik tarzı bir arada taşıyan su borulu kitaplık çıktı.

Tasarımı icabı, hemen her türlü tarzda dekore edilmiş mekanlarda kullanıma uygun olup kullanıldığı yerde en dikkat çekici parça olacaktır. Ayrıca kullanım kolaylığı, işlevseliği ve malzemesi gereği ekstra sağlamlığı sayesinde çok ağır yükleri fazlasıyla taşıma kapasitesine sahiptir.

Ahşap kısımlar lamine edilmiş masif ladin ağacıdır. Yüzeyi ekstra zımpara ile silinerek, sağlığa zararlı hiç bir madde içermeyen renkli koruyucu ile bitirilmektedir. Ölçüleri 80x20x3cm dir. Raf araları 30cm’dir. Ayak yüksekliği 20cm’dir. Toplamda bitmiş kitaplık yüksekliği en üst montaj kolları dahil 180cm’dir.

Taşıyıcı konstrüksiyonu demir su borusu ile tasarlanmıştır. Ek parçaları döküm demirdir. Yüzeyi mat siyah renkte boyalıdır. Boru uçları cnc ile işlenerek diş açılmıştır. Dişler vasıtasıyla montaj yapılmaktadır.

Paket içinde 6 adet masif ahşap raf levhası 10 parça raf arası kollar, alt kısım için 2 adet flanşlı ayak, en üst kısım için “L” duvar montaj kolları bulunmaktadır. Duvara ve zemine sabitlenmesi için gerekli olan vida ve dübeller de paket içine dahildir.

Montajı, sırası ile ayakların üzerine ilk raf levhasını koyarak başlamaktadır. Ardından raf arası kolları, raf levhalarında bulunan deliklerden geçirip, bir önceki parçaya geçirip, dişlerini sıkıştırmak suretiyle raf katları bağlanır. En üst katta ise L parçaları, önce üniteye bağlanır. Dişler sıkıştırılıp sabitlendikten sonra duvara denk gelecek flanşların üzerinde bulunan montaj delikleri duvar üzerinde işaretlenir. İşaretli yerlerden gerektiği şekilde delik açılarak dübeller saplanır. Son olarak paket içinden çıkan vidalarla masif kitaplık duvara sabitlenerek, montaj tamamlanır. Tercihe göre paket içinden çıkan kısa zemin vidaları haricen kullanılabilir.

 

Ek bilgi

Kargo

Türkiye'nin her yerine ücretsiz gönderim.

Teslimat Süresi

5-7 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

Malzeme Bilgisi

Ahşap levhalar lamine edilmiş ladin ağacıdır. Doğallığı gereği desenlerinde farklılık gözükecektir. Renk aynı tonda farklılık oluşmaktadır. Ağaç üzerinde budaklar olup, budaklar renk altında koyuluk oluşturabilir. Taşıyıcılar demir su borularıdır. Cnc makinasında diş açılmaktadır. Dişlerin uçlarında çapaklanma görülebilir. Bağlantı parçaları döküm demir olup, yüzeyde pürüzlenme ve bir birinden görece farklılık gözlenebilir. Mat siyah renkte boya yapılmaktadır.

Güvenlik Bilgisi

Kitaplık duvara montaj yapılması gerekmektedir. Duvara montaj için paket içinde buluna demir flanşlar bulunmaktadır. Flanş üzerinde bulunan tüm vida delikleri kullanılarak duvara bağlantı yapılması gerekmektedir. Bağlantısı yapılmayan kitaplıkta devrilme meydana gelebilir. Montajı yapılmadan kullanılmaması gerekmektedir. Sabitlenmeden kullanılan kitaplıktan dolayı meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlar kullanıcıya aittir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Endüstriyel Su Borulu Kitaplık – 6 Raflı Masif Kitaplık” için yorum yapan ilk kişi siz olun
0
Your Cart is empty