Home Mağaza Raf Ayakları Demir Borulu Raf Ayakları Demir Boru Raf Ayakları – Endüstriyel ve Modern Duvar Rafı Metal Raf Ayakları – 4 Farklı Renk

Demir Boru Raf Ayakları – Endüstriyel ve Modern Duvar Rafı Metal Raf Ayakları – 4 Farklı Renk

50,0055,00

Mekanlarınızda retro, rustik veya endüstriyel tarzda dekorasyon kurguları için hazırlanmış demir boru raf ayağı…

Temizle

50,0055,00

Renk Seçenekleri
This option is required
Siyah Beyaz Antrasit Bakır
Clear selection

Açıklama

Mekanlarınızda retro, rustik veya endüstriyel tarzda dekorasyon kurguları için hazırlanmış demir boru raf ayağı…

Dilerseniz ince ahşap levhalarla dilerseniz ahşap kütük rafları taşıtmak için kullanabileceğiniz, bir adeti ile de raf yapabileceğiniz sağlamlıkta, dekoratif, estetik, benzersiz bir raf ayağıdır.

4 farklı renk seçeneği ile mekanlarınızın dekorasyonlarını zenginleştirecektir.  Birleştirilmiş şekilde gönderilir. Montajı yapılacak duvara uygun dübel ve vida ile kullanılmalıdır.

Ürün galerisinde yer alan ahşap objeler tanıtım amaçlıdır ve fiyata dahil değildir.

1 adet fiyatıdır.

Ek bilgi

Kargo

Anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır. (Sipariş sayfasında kargo ücreti hesaplanacaktır.)

Teslimat Süresi

1-3 İş günü içinde

Malzeme Bilgisi

Döküm demirden üretilmiş malzemelerde renk tonu, yüzey patinası farklılıkları oluşabilmektedir. Borulu parçalarda el işçiliği diş açılmaktadır ve uzunluklarında milim farklılıklar meydana gelmektedir. Dişli yapısından dolayı uzunluklarını boru anahtarı ile ayarlanması gerekebilir.

Güvenlik Bilgisi

Flanş üzerinde bulunan tüm vida boşlukları kullanılmalıdır. Kullanılacak duvara uygun dübel ve vida seçimi yapılmalıdır. Taşıma kapasiteleri, kullanılan ahşap levhaya, montajı yapılan duvara göre değişmekte olup, taşıma kapasitesinin aşmaması kullanıcın sorumluluğundadır.

Renk Seçenekleri

Siyah, Beyaz, Antrasit, Bakır

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Demir Boru Raf Ayakları – Endüstriyel ve Modern Duvar Rafı Metal Raf Ayakları – 4 Farklı Renk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

0
Your Cart is empty