Çarşamba, Nisan 14, 2021
More
  Home Mağaza Kütük Sehpa Modelleri Zeytin Kütük Zigon Sehpa Modelleri – İkili ve Üçlü Kütük Zigon Sehpalar

  Zeytin Kütük Zigon Sehpa Modelleri – İkili ve Üçlü Kütük Zigon Sehpalar

  250,00800,00

  Temizle

  250,00800,00

  Set Seçenekleri
  This option is required
  Set No.1 Set No.2 Set No.3 Set No.4 Set No.5
  Clear selection
  Stok kodu: ESTzgnshpEV Kategoriler: Etiketler:

  Açıklama

  Bir eşinin daha olmadığı ve tam olarak size özel olacak olan sınırlı sayıdaki zeytin kütük zigon sehpa modelleri ile dekorasyonlarınızı zenginleştirin ve tamamlayın! Kullanıma hazırdır. Sadece alıp, ayaklarını önceden hazırladığımız vida boşluklarına, göndereceğimiz vidalarla vidalama yapacak ve kullanıma başlayabileceksiniz.

  Düzenli olarak değişen, güncellenen ve her şeyden öte sadece size özel olan bu zeytin ağacı kütükleri ile hazırladığımız zigon sehpa kombinleri evinizin yada kullandığınız mahallerin baş köşesinde yer alacak.

  Lütfen Dikkat! Stokları sadece 1 adet olan kütük zigon setlerimizi kaçırmamak için düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Unutmayın gördüğünüz setin devamı yok!

  Yenilen setlerimizin duyurularına instagram sayfımızı takip ederek ulaşabilirsiniz.

  Ağaç olarak zeytin ağacı kütüğü kullanılmaktadır. Her biri bir başka ağaçtan kesilmiş, yıllanmış, çatlamış ve artık kullanıma hazırdır. Yüzeyi zımparalanmış, temizlenmiş ve yağlanmıştır. Altında, sehpayı taşıyan 3 ayrı firkete ayak bulunmaktadır. Hazırlanan zigon setindeki sehpa adetine göre ayak yükseklikleri değişmektedir. Ayak yükseklikleri 42cm, 48cm ve 54cm olup hemen her türlü oturma grubunun yüksekliğine uygundur. Ayakların uçları pingolu olup, zemine düzgün ve dengeli oturmasını sağlarken, hareketlerde de ses çıkarmamaktadır.

  Her bir zigon sehpa setini model numarası ile tarif etmekteyiz ve tarif edilen model numarası altında set içinde kaç adet sehpa varsa siparişinizle birlikte o kadar sehpa tarafınıza gönderilecektir.

  Set içlerindeki sehpalar ayrı ayrı satılmamaktadır. Lütfen tek olarak satın almayın teklif etmeyiniz.

  Paket içinde sehpa adetine göre firkete ayak gönderilecek olup montaj vidaları da paket içinde bulunmaktadır.

  Ürün kurulum gerektirmektedir.

  Anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır. (Sipariş sayfasında kargo ücreti hesaplanacaktır)

  Ek bilgi

  Kargo

  Anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır. (Sipariş sayfasında kargo ücreti hesaplanacaktır.)

  Teslimat Süresi

  1-3 İş günü içinde kargoya teslim edilir.

  Malzeme Bilgisi

  Ebatları değişken şekilde zeytin ağacı kütük dilimi, zımparalı ve ahşap yağlıdır. Zımparadan kaynaklı izler olabilir. Yüzey 0 pürüzsüz değildir. Kullanıma engel olmayacak girinti ve çıkıntılar olabilir. Ahşap ürün görseldekinden farklı renk tonuna sahip olabilir. Firkete ayaklar 42cm, 48cm ve 54 cm uzunluğunda uçları plastik pingoludur. Siyah mat boyalıdır. Set içeriğindeki kütük sayısına göre ayak gönderimi yapılır.

  Set Seçenekleri

  Set No.1, Set No.2, Set No.3, Set No.4, Set No.5

  İncelemeler

  Henüz inceleme yapılmadı.

  “Zeytin Kütük Zigon Sehpa Modelleri – İkili ve Üçlü Kütük Zigon Sehpalar” için yorum yapan ilk kişi siz olun
  0
  Your Cart is empty