Nasıl Yapılır

Metal Su Borusu İle Çalışma Masası Nasıl Yapılır?

Evet yanlış duymadınız. Metal su borusu ile… Sizlerle pratik ve çok düşük maliyetlerde hem de çok uzun süre kullanabileceğiniz bir çalışma masası fikrini paylaşacağım. Metal su boruları ile dekorasyon fikirleri hakkında belki farklı yerlerde de örnekler görmüşsünüz. Ben de sizler için metal su borusu ile çalışması masası örneklerine ait en güzel fotoğrafları derledim. Hem sizlere ilham olması için hem fikir vermesi için hem de sizlere yazımın sonunda sunacağım teklif için bu derlemeyi hazırladım. Öncelikle metal su borularını kullanarak bir çalışma masasının nasıl yapılacağını anlatacağım.

Dekorasyonda Metal Su Borusu Kullanımı

Dediğim gibi metal ya da demir su boruları yahut demir doğalgaz boruları ile sağlam, kullanışlı ve dekoratif mobilyalar tasarlayıp yaptırabilirsiniz ya da siz kendiniz de yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece bir kaç fikir ve bir malzemedir. Bu malzemeler ise malum yapı tesisat uygulamalarında kullanılan fakat burada dekorasyon amaçlı olarak kullanacak olan boru, dirsek, çatal, manşon ve flanş parçalarıdır. Bunların bir araya gelmesi ile ister bir duvar rafı yapın ister bir çalışma masası ya da bir kitaplık yapabilirsiniz. Tamamı ile sizin hayal gücünüz ve ihtiyacınıza göre değişmektedir.

Metal su borularının gerek montajı, gerek kullanım esnasından çok yönlülüğü ile uygulama yaptıracağınız alana tam anlamıyla uyacak şekilde ölçülendirilebilir olması ile bir çok dekorasyon fikrine nazaran daha fonksiyoneldir. İster geniş ve uzun bir çalışma ihtiyacınız olsun, ister dar ama yüksek bir masa olsun hiç fark etmeksizin dilediğiniz şekilde projelendirebilir ve tam ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Pekal metal su borularının kullanarak çalışma masasını nasıl yapacağız? Çalışma masası örneklerine ve nasıl yapılacağına geçmeden daha önceden hazırladığım bir kaç çalışma masası fikirlerine ait yazılarıma da bakmanızı öneririm.

Metal Su Borularıyla Çalışma Masası Yapımı

Çalışma masasının yapımı uzun uzun anlatmaktansa örneklerle kısa kısa değinmeyi tercih ediyorum. Değerli vaktinizi de boşa harcamadan hemen konuyu toparlamış olacağız.

metal su borusu ile çalışma masası

Çalışma masası fikirlerinde ilk örnek masa, ilave iki raftan oluşan bir fikirdir. Tüm ahşap elemanları masif olarak tercih edilmiş. Yukarıda da dediğim gibi her bir parçanın bir biri ile birleştirilmesiyle ortaya hem pratik hem dekoratif hem de kullanışlı bir çalışma masası çıkmış. Boru kullanarak yapılıyor oluşu ile ölçülerde sınır tamamen sizsiniz ve ihtiyacınıza göre ebatlandırabilirsiniz.

metal su borusu ile çalışma masası nasıl yapılır
metal su borusu ile çalışma masası nasıl yapılır? sipariş verin ve sizin için hemen yapalım. Açılışa özel indirimli fiyatlarla...

Yukarıdaki iki çalışma masası örneği de ilk örnek gibi en standart ölçülerdedir. İlk örnekten farkı, iki tam ve bir yarım boy raf kullanılmış ve daha büyük bir çalışma alanı oluşması için masa tablası daha uzun tutulmuş. Her çalışma odasında bulunması gereken ve bir çalışma masasındaki tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Bu bakımda en çok ilgi gören çalışma masası fikridir.

metal su borusu ile çalışma masası nasıl yapılır? sipariş verin ve sizin için hemen yapalım. Açılışa özel indirimli fiyatlarla...

Bu fikir ise yoğun ve sık çalışanlar için ekstra alanlara ihtiyacı olanlara göre… Neredeyse odanın yarısı çalışma masasına ayrılmış ve oldukça büyük “L” şeklinde çalışma alanı oluşturulmuş. Çeşitli uzunluklarda raf ilaveleri ile tamamlanmış olan bu masa hemen her türlü çalışmayı yapabileceğiniz bir ortam sağlayacaktır.

metal su borusu ile çalışma masası fikri

Metal su borusu ile çalışma masası yapımının bir çok güzel yanı bulunuyor. Bunlardan biri de çok fonksiyonel oluşudur. Her türlü şekilde yönlendirebileceğiniz türden çalışmalar yapabilirsiniz Tıpkı yukarıdaki örnekteki gibi… Fazla söze gerek yok bunun için!

metal su borusu ile çalışma masası nasıl yapılır? sipariş verin ve sizin için hemen yapalım. Açılışa özel indirimli fiyatlarla...

Yukarıdaki iki fotoğrafta ise neredeyse tüm duvarı kaplayan bir çalışma yapılmış. Bolca duvar rafı ilaveleri ve estetik bir çalışma tablası ile tam bir tasarım ürünü! Neden sizin de böyle bir çalışma masanız olmasın!

metal su borusu ile çalışma masası nasıl yapılır? sipariş verin ve sizin için hemen yapalım. Açılışa özel indirimli fiyatlarla...

Evlerinde birden çok kişinin aynı anda çalışması gerekli olanlar içinde tasarlanmış bir çalışma masası fikri! Olabildiğince uzun tutularak aynı anda iki kişinin rahatlıkla çalışması amaçlanmış. Ayrıca simetrik raf ilaveleri ile tamamlanmış olan bu çalışma masasının şöyle de bir özelliği var. Tek ayak üzerinde, zeminden yukarıya kadar çıkılmış ve hem malzeme maliyeti azaltılmış hem de alışılmışın dışına çıkılarak benzersiz bir dekor elde edilmiş.

metal su borusu ile çalışma masası

Metal su borusu ile yapılan çalışma masası fikirlerinin sonunda ise yukarıdakilere nazaran çok minimal bir tasarımı da sizlerle paylaşmak istiyorum. Sadece çalışma alanından ibaret bir masadır. Üzerinden çok fazla yük olmayacağı hesap edilerek, yukarıdan aşağıya uzanan değişik bir taşıma çözümü geliştirilmiş. Bunu sizlerle paylaşmamda ki sebep ise demem o ki metal su boruyla çok fonksiyonel çalışmalara imza atabilirsiniz. Sınır sizsiniz. Peki gelelim yazımın başından teklifime…

Haydi Bize Masa Yaptır

Metal Su Borusu İle Çalışma Masası Siparişi Verebilirsiniz

Evet yanlış duymadınız! Eğer ki yukarıdaki gibi metal su borularıyla bir çalışma masasına sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz ve hayalinizdeki çalışma masasına kavuşabilirsiniz.

Sipariş Süreci Nasıl İşliyor

metal su borusu ile çalışma masası

Benzer Yazılar

Yorumlara Açığız