Home Mağaza Kütük Sehpa Modelleri Akasya Ağacı Firkete Ayaklı Kütük Sehpa – Mini Kahve Sehpası 25x30cm

Akasya Ağacı Firkete Ayaklı Kütük Sehpa – Mini Kahve Sehpası 25x30cm

55,00

Sizler için sınırlı sayıda akasya ağacı firkete ayaklı kütük sehpa hazırladık.

Stokta yok

Stok kodu: ESTseh001EV Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Sizler için sınırlı sayıda akasya ağacı firkete ayaklı kütük sehpa hazırladık. Akasya ağacından hazırlanmış kütükler uzunca bir süre kendi halinde kurutuldu. Yüzeyi zımpara ile silim yapıldı ve ince şeffaf bir koruyucu vernik atıldı.

Kullandığımız kütük dilimi, yaklaşık olarak 25cm’e 30cm gibi bir ölçülere sahip ve bu ölçülerdeki bir dikdörtgeni neredeyse dolduracak biçimde geometrisi düzgün olup, 3cm kalınlığa sahiptir.

Altında, sehpayı taşıyan 3 ayrı firkete ayak bulunmaktadır. Ayak yüksekliği 48cm olup hemen her türlü oturma grubunun yüksekliğine uygundur. Yani akşamları koltuğunuza oturduğunuz vakit hemen yanınıza sehpanızı kolaylıkla çekebileceksiniz. Ayakların uçları pingolu olup, zemine düzgün ve dengeli oturmasını sağlarken, hareketlerde de ses çıkarmamaktadır.

Hazırladığımız kütük sehpa’nın yegane amacı tamamı en fazla 3 kişinin bir araya geldiğinde kahve fincanını ya da çay bardaklarını koyabilmesi, hafif oluşu ile taşınması da kolay olması açısından özellikle küçük olması amaçlandı. Küçük ama dekoratif. Dekoratif, keyifli ve eğlenceli… Her dekora uygun, zarif ve şık bir mini kahve sehpasıdır.

1 adet fiyatıdır.

Ürün kurulum gerektirmektedir.

Paket içinde 1 adet akasya ağacı kütük dilimi, 3 adet firkete ayak ve firkete ayaklarla uyumlu vida bulunmaktadır.

Sürat Kargo ile anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır. (Sipariş sayfasında kargo ücreti hesaplanacaktır.)

ütfen ürün açıklaması ve ek bilgilerini detaylıca okuyarak sipariş veriniz! Aklınıza takılan her türlü soru için iletişime geçebilirsiniz.

Ek bilgi

Kargo

Sürat Kargo ile anlaşmalı olarak Türkiye’nin her yerine sabit fiyatlı gönderim yapılır. (Sipariş sayfasında kargo ücreti hesaplanacaktır.) 150 TL üzeri alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ücretsiz gönderim yapılır.

Teslimat Süresi

1-3 İş günü içinde kargoya teslim edilir.

Malzeme Bilgisi

25x30x3cm ebatlarında akasya ağacı kütük dilimi, zımparalı ve verniklidir. Zımparadan kaynaklı izler olabilir. Ahşap ürün görseldekinden farklı renkte ve şekilde olabilir. Firkete ayaklar 48cm uzunluğunda uçları plastik pingoludur. Siyah mat boyalıdır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.