Dekorasyon Fikirleri, İkea Fikirleri, Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odaları İçin Yuvarlak Ayna Dekorasyonu Fikirleri

yuvarlak ayna dekorasyonu

Yeni neler var diye interneti karıştırırken fark ettim ki yuvarlak aynalar yaygınlaşmaya başlamış. Daha öncelerden de fark ettiğim ama çokta içime sinmemiş olan yuvarlak ayna fikri, özellikle yatak odaları için yuvarlak ayna dekorasyonu fikirleri ile kendi adıma farklı bir boyut kazanmış oldu. Özellikle bir kaç tane peş peşe yuvarlak ayna dekorasyonu örneklerine denk gelince fark ettiğim ki yeni bir moda başlamış bile.

Denk gelen bir kaç fikir üzerine, sizlerle paylaşabileceğim yuvarlak ayna fikirlerini derlemek istedim. Sonuç olarak temelinde hepsi aynı fikirden meydana gelmiş ama her biri farklı dekorasyon stillerinde kullanılmış 21 farklı yuvarlak ayna dekorasyonu için benzersiz ve eğlenceli örnek görselleri bir araya getirdim.

Derlediğim galeriyi sadece tek bir oda üzerinde yoğunlaştırmak adına aynaların en çok kullanıldığı oda olan yatak odaları için yuvarlak ayna fikirleri olarak topladım. Salonlar, antreler ve yemek odaları için de yuvarlak ayna kullanımına ait örnek fikirlere denk geldim ama özellikle yatak odalarına bir hayli yakıştığını düşünüyorum. Öyle ki gerek minimal, gerek iskandinav, gerek boho olsun yatak odası dekorasyonunuz hepsine uyum sağlayan bir obje olduğu kanaatindeyim. Sizde galeriyi incelediğiniz vakit bana hak vereceksiniz diye düşünüyorum. İkea, gerek piyasanın gerekse diğer sattığı yuvarlak aynaların fiyatında biraz pahalı satıyor olsa da “stockholm” adındaki ayna bence tasarım olarak bir harika… Sırada galeri… Paylaşmayı da unutmayın 🙂

Amacınız sadece yatak odanız için bir yuvarlak ayna kullanmak adına bir kaç fikir almaksa tabi ki de bu derleme sizin ilacınız olacaktır ama yakın zamanda rahat yatak odası dekorasyonu için püf noktaları ve 10 adımda pratik yatak odası dekorasyonu hakkında iki farklı makale yayınladım. Bakmanızı öneririm.

Bir yanıt yazın