Perşembe, Nisan 15, 2021
More
  Mimariİç Mekan TasarımıKüçük Mekan Sırları: Mobilyanızı Uçurun

  Küçük Mekan Sırları: Mobilyanızı Uçurun

  Dekorasyon işi zevk sahibi olmak kadar zekice de düşünmek gerektiriyor. Ne kadar çok zekice düşünerek tasarlamış olsanız da dekorasyonunuzu yine de bir kaç tüyoya da ihtiyaç duyabilirsiniz. Zaman zaman konsept ve iç mekan dekorasyonu başlıkları altında sizlere burada bir takım fikirleri derledik. Bu yazımızda sizlere küçük mekanları olduğundan daha büyük gösterecek bir fikri bir birinden farklı halleri ile derledik. Yazımızın başlığından da anlayacağınız üzere mobilyalarınızı oturdukları yerden kaldırıyoruz. Nasıl mı? İşin esprisi şu ki mobilyalarınızı, uygun yüksekliklerde duvara montajını yapıyorsunuz. Başka da bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Böylelikle uyguladığınız bu taktik ile mekanlarınızın ekstra büyük gözüktüğünü hissedeceksiniz. Görsellere geçmeden önce hem konuyu özetlemek hem de dikkatinizi çekmek için sizler için derlediğimiz küçük mekan sırları:mobilyanızı uçurun tam olarak günlük kullanıma çok uygun, modern tasarımlara sahip iç mekan dekorasyon fikirleridir. Yani görselleri incelediğiniz vakit eminiz ki aşağıdaki görsellerden esinlenecek ve ilham alacaksınız.

  Küçük Mekan Sırları - Mobilyanızı Uçurun (1)

  Küçük Mekan Sırları - Mobilyanızı Uçurun (1)

  Küçük Mekan Sırları - Mobilyanızı Uçurun (2)

  Küçük Mekan Sırları - Mobilyanızı Uçurun (2)

  Küçük Mekan Sırları - Mobilyanızı Uçurun (4)

  Küçük Mekan Sırları - Mobilyanızı Uçurun (5)

  Küçük Mekan Sırları - Mobilyanızı Uçurun (3)

  Bunu Gördün Mü?

  Satıştaki Ürünler

  Popüler Fikirler

  Ülkemizde Gri Mermer ve Kullanımı

  Mermer, çok uzun zamanlar geçerek çeşitli minerallerin birleşmesi ile oluşmuş sağlam işlenebilir, parlak ve göz alıcı dekoratif taşlardır. Gri mermer ise içinde yer alan...

  Abone ol ve mağazadaki kampanyaları, blogdaki yazıları kaçırma!

  Düzenli olarak mağazamıza yeni ürünler geliyor. Çeşitli indirim ve kampanyalar yapıyor ve bolca dekorasyon fikirlerine yönelik makaleler yayınlıyoruz.