Dekorasyon Fikirleri

Led Işıklı Blok Mum Setleri

Led Işıklı Blok Mum Setleri

Yılın sonu yaklaştıkça, yılbaşı ürünlerine rağbet artmaktadır. Yılbaşı ağaçlarını süslemek, hediyeler almak ve evi tam bir yılbaşı konseptine göre dekore etmek herkesi heyecanlandıran faaliyetlerdir. Mumlar çok çeşitli dekorasyon malzemeleridir. En popüler çeşitler arasında led Işıklı blok mum setleri, ışıksız mumlar, tekli mumlar ya da blok mumlar gibi daha pek çok çeşidi vardır. Mumları çeşitli ağaç dalları ve dekor ürünleriyle süsleyebilirsiniz. Bu şekilde en romantik ve şık yılbaşı ortamını oluşturabilirsiniz.

En Şık Blok Mum Setleri

Siz de yılbaşında evinizi, işyerinizi ya da herhangi bir mekanı en mükemmel şekilde mumlarla süslemek istiyorsanız, bu firmada bulunan led ışıklı blok mum setleri arasından aradığınızı bulabilirsiniz.

En güzel blok mum setleri arasında şu ürünler yer almaktadır;

  • Kütük dilimli ağaç dalı çelenkli kış mevsimi 3’lü blok mum seti
  • Kütük dilimli blok mumlu yılbaşı dekoru
  • Kütük sunumluk üzeri ekose kurdeleli 4’lü blok mum seti – peri ledli yılbaşı dekoru
  • Kütük sunumluk rustik hasır ipli ağaç dalı yılbaşı mumu seti – peri ledli yılbaşı süsü
  • Rustik hasır ipli ağaç dalı yılbaşı mumu – 3 al 2 öde
  • Mini kütük dilimli cam bardak mumlu yılbaşı süsü aranjmanı

Bunlar, senenin en popüler ürünleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca, fiyat olarak da oldukça uygundurlar. Firmanın web sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Led Işıklı Blok Mum Setleri
Led Işıklı Blok Mum Setleri

Kütük Dilimli Ağaç Dalı Çelenkli Kış Mevsimi 3’lü Blok Mum Seti

Ürün kütük dilimi üzerindedir. Gerçek ağaç dallarından oluşturulmuş bir çelenk vardır ve ortasında 3 adet blok mum bulunmaktadır. Ağaç dalı çelengin üzerinde, yapay çam ağacı dalı ve balkabağı, 3 adet birbirine bağlı tarçın, kokine ve mantar bulunmaktadır. Ürün led ışıklı ya da ışıksız olmak üzere 2 seçeneğe sahiptir. Kargo ücretsizdir.

Kütük Dilimli Blok Mumlu Yılbaşı Dekoru

Dekor 20 cm çapında bir ağaç kütüğü dilimi üzerine kuruludur. Dekorda 2 adet gerçek kozalak, yapay çam ağacı dalları, nar taneleri ve ufak kozalaklar vardır. 1 adet kemik beyazı renginde blok mum vardır. Blok mum hasır iplerle bağlıdır ve üzerinde simli bir geyik süsü vardır. Ürün size özel tasarım karton kutu ile gönderilir.

Kütük Sunumluk Üzeri Ekose Kurdeleli 4’lü Blok Mum Seti – Peri Ledli Yılbaşı Dekoru

Kütük dilimi üzerinde 4 adet mum vardır. Mumlar ekoseli simli fitilli kırmızı kurdele ile süslenmiştir. Kütük dilimi üzerinde 1 adet gerçek mini kozalak, 2 adet yapay kokine çiçeği, yapay çam ağacı dalı ve mantar da bulunmaktadır. Peri led 2 adet kalem pil ile çalışır. Piller ürünle birlikte gönderilir.

Kütük Sunumluk Rustik Hasır İpli Ağaç Dalı Yılbaşı Mumu Seti – Peri Ledli Yılbaşı Süsü

Özenle zımparalanmış kütük dilimi üzerinde 4 adet mum bulunmaktadır. Bu mumlar küçük cam bardaklar içerisindedir. Cam bardak mumların üzerinde, çam ağacı dalı, mantar 3 adet kokine çiçeği ve mini kozalak vardır.

Rustik Hasır İpli Ağaç Dallı Yılbaşı Mumu – 3 Al 2 Öde

3 adet cam bardak içerisinde kemik beyazı mumlar vardır. Mumların etrafına ise gerçek ağaç dalları rustik hasır ip ile bağlanmıştır. Üzerinde ise, çam ağacı dalı, mantar, 3 adet kokine çiçeği ve mini kozalak ile süslenmiştir. Üründen 1 adet de satın alabilirsiniz ancak bu bir kampanya ürünüdür. Mumları kısa süreli kullanmalısınız çünkü dekor amaçlıdır. En güzel ambiyanslar için firmanın ürünlerini mutlaka deneyin.

Yorumlara Açığız