Geri Dönüşüm Fikileri

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri

Yazılarımızı takip edenlerin bildiği üzere Estetikev’de ki mottomuz geri dönüşüm! geri dönüşüm! geri dönüşüm! Yaşadığımız bu çağda tüketimin çok hızlı sirküle olduğu bir  dönemden geçiyoruz ve bu dönemin en büyük eksi yönde getirisi doğaya verdiğimiz tahribattır. Öyle ki tüketilen ağaçların yarısından daha azı yetiştiriliyor. Hal böyle olunca da yeşili koruma amaçlı bir takım projeler  geliştirilmesi ve insanların bilinçlendirilmesi gerekiyor. Bu kısım işin evrensel boyutu olup bireysel kısmında ise çağın bir diğer eksi yöndeki getirisi ekonomik sıkıntılar ve alım gücünün bir hayli düşük oluşudur. Bu durum da ise birey olarak isteklerin artması ve karşılanamaması söz konusu olmaktadır ve böylelikle bireysel buhran meydana gelmektedir.  Yazımızın pekte iç açıcı devam etmediğini düşünüyoruz ama bilinçlenmenin ve farkında olmanın bir hayli önemli olduğunu ve bu konuda bir nebze fayda sağlayabileceğimizi düşünerek bir takım naçizane fikirleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Anlattıklarımızı toparlamak gerekirse, hem evrensel hem bireysel bir takım yaptırımlar yapmamız gerekiyor. Damlaya damlaya göl olur misali bahsettiğimiz konularda ne kadar çok insan bilinçlenirse şayet o kadar tüketim azalır, geri dönüşüm artar ve bu artış zinciri uzayıp gider. Geri dönüşümün şart olduğunu düşünüyoruz. Sebebini uzun uzadıya anlatmaya gerek duymuyoruz. Kısaca kullanılamayacak bir ahşap mamülü farklı bir amaçla tekrar kullanmanız ve kullanım ömrünü uzatmanız demek hem doğaya hem ruh halinize hemde cebinize bir hayli katkı sağlayacağı konusunda çok eminiz. Geri dönüşüm olayını sadece ahşap ile de sınırlanmaması gerektiği kanaatindeyiz. Bundandır ki sizleri için en güzel geri dönüşüm örnekleriyle 22 benzersiz kendin yap orta sehpa fikirlerini bir araya getirdik.  

Hemen herşeyi geri dönüşüm ile farklı kullanım şekilleri ile yeniden kullanmanız mümkün tabi ki ama biz burada özellikle bir konuda odaklandık ve sizlere birbirinden güzel, kullanışlı, zevki, şık, ve enterasan orta sehpa fikirlerini derledik. İyi eğlenceler. Geri dönüşüme önem verin çünkü önemli!

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (1) 22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (2) 22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (3)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (4)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (5)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (6)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (7)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (8)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (9)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (10)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (11)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (12)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (13)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (14)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (15)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (16)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (17)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (18)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (19)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (20)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (21)

22 Benzersiz Kendin Yap Orta Sehpa Fikirleri (22)

Yorumlara Açığız