Konsept Dekorasyon Fikirleri

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyon Yenileme Fikirleri

Eğer ki herhangi bir odanızda yenileme yapmak niyetindeyseniz, tam da sizlik bir yazı hazırladık. 10 basit ve kolay dekorasyon yenileme fikirleri ile salonlarınızda, banyolarınızda, mutfaklarınızda ve yatak odalarınızda yani evinizin her yerinde uygulayabileceğiniz bir kaç basit, güzel ve eğlenceli fikirleri bir araya getirdik. Bir araya getirdiğimiz bu fikirler size tam manasıyla mevcut dekorasyonunuzu yenileme konusunda ilham alacak ve esin kaynağı olacaklardır. Duvarınızdaki bir boyanın rengindeki küçük bir değişiklik bile evinizde büyük bir değişime olanak sağlıyorken aşağıdaki görsellerde yer alan fikirler ile evleriniz, odalarınız bambaşka bir havaya bürünecek. Lafı daha fazla uzatmadan dekorasyon yenileme fikirlerini inceleyelim.

Çok para harcamak istemiyor ve rengarenk bir duvar dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız sahip olduğunuz yada çok ucuza temin edebileceğiniz porselen tabaklarla aşağıdaki gibi mükemmel bir duvar dekoru oluşturabilirsiniz.

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (1)

Bir başka yenileme fikri ise duvar kağıdı ile kaplama yapmak. Son zamanlarda duvar kağıtları bir hayli teknolojiye ayak uydurmuş durumda. Öyle ki arayışa girdiğiniz vakit seçim yapmanız işin en zor kısmı olacak. Sonuç olarak mükemmel bir oda ortaya çıkacağına eminiz. Hele ki aşağıdaki gibi mobilyanıza uygun renklerde yapacağınız bir tercih ile dekorasyonunuzla müthiş bir ahenk oluşturacaktır.

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (3)

Perde deyip geçmemek gerekiyor. Olmazsa olmazıdır evlerimizin. Çok dikkatli ve özenli seçilmiş bir perdenin artılarını saymakla bitiremeyiz ama burada ki amacımız dekorasyon yenileme olduğu için değişiklik istiyorsanız perdelerinizi de değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (4)

Oturma grubunuza uygun yastık kılıflarını doğru kullanarak çok ucuza oturma grubunuzu değiştirmiş kadar olacaksınız. Bu size iki sene daha oturma grubunuzu değiştirmenizden kurtaracaktır.

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (5)

Çok enteresan bir çalışma olduğu aşikar ama bir o kadar da benzersiz bir duvar dekorasyonu çalışması. Eski pencere kepenklerinin bir araya gelmesi suretiyle boş duvarınızda çok şık bir tasarım meydana getireceksiniz.

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (6)
10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (7)

Duvar dekorasyonundan devam ediyoruz yine ve fikir şöyle işliyor. Evlerimizde alışık olmadığımız şekilde duvarlarınızı farklı iki renk ile boyuyoruz. Sonuç olarak ta odalarınıza enerji ve hareket geliyor ama renkler çok mühim. Çünkü eski kamu binalarında ki gibi duvarlara da sahip olabilirsiniz.

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (8)

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (9)

Mesela banyonuza varsa yeriniz tabi ki eski bir masa ile ekstra bir tezgah daha oluşturabilirsiniz. Genelde çok düşünülmez ve hemen her yerde de karşımıza çıkmaz ama aşağıdaki gibi geniş bir banyonuz varsa en azından gözünüzde bir canlandırmanızı tavsiye ederiz.

10 Basit Ve Kolay Oda Dekorasyonu  Fikirleri (10)

Yorumlara Açığız