Dekorasyon Fikirleri, Kendin Yap Fikirleri, Nasıl Yapılır

Dilimlenmiş Ağaç Kütüğü Ve Mumlarla Yılbaşı Süsü Nasıl Yapılır? En Kolay Yılbaşı Süsü – 25 Örnekle

ahşap kütük ve mumlarla yılbaşı süsü nasıl yapılır 6

Yıl bitiyor ve yeni yıla sayılı zaman kaldı. Yeni yılı, yılbaşı gecesini kutlayanlardan iseniz, yılbaşını evlerde geçirenlerden iseniz, evlerinde ailenizle, sevdiklerinizle ya da sevgilinizle yılbaşına girenlerden iseniz, evinizi de bir miktar o geceye has dekore etmek istersiniz. Detaylara gireceğim ama hemen söyleyeyim. Benden size en kolay yılbaşı süsü fikri… Dilimlenmiş ağaç kütüğü ve mumlarla yılbaşı süsü nasıl yapılır, 25 farklı örnekle göstermeye çalışacağım.

En Kolay Yılbaşı Süsü Fikri

Evinizde yapacağınız yılbaşı dekorasyonunu hem ucuza hem de kolay getirmek isteyenler için gerçekten de en kolay yılbaşı süsü fikri olduğunu düşünüyorum. Temin edeceğiniz dilimlenmiş ağaç kütüğü ve mumlarla yılbaşı gecesi için evinizde o gecenin atmosferine uygun bir bir süs yapabilirsiniz. Önce bu fikre ait en güzel örneklerin yer aldığı albümü inceleyin.

Dilimlenmiş ağaç kütüğü ile yapacağınız yılbaşı süsü için ihtiyacınız güzel temizlenmiş ve fırınlamış bir kütük dilimi, bir kaç mum, belki birkaç kozalak, bir miktar gerçek çam ağacı dalları, yeşil iğne yapraklı olanlardan, belki bir kaç kabuk tarçın, belki ekstra bir kça yılbaşı ağacı süsü, bir miktar kurutulmuş meyve kabukları ve dilimleridir. Sonrası ise tamamen hayal gücünüz ve zevkinizin sınırıyla sınırlıdır. Hepsi bu kadar!

Yukarıdaki albüm size ilham oldu ama bunları yapacak vaktiniz yok ise yapabileceğiniz bir önerim olacak. Hemen online mağazamızı ziyaret ederek hemen her zevke uygun yılbaşı dekorlarını inceleyerek kendi zevkinize uygun yılbaşı süsünü satın alabilirsiniz. İşte size bir kaç örnek!

Bir yanıt yazın